Autor Wątek: Legnica, Lubin, Polkowice, Glogow - dosc pilne  (Przeczytany 8489 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline miguelle

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 981
  • Płeć: Kobieta
Legnica, Lubin, Polkowice, Glogow - dosc pilne
« dnia: Styczeń 04, 2010, 18:44:11 pm »
poszukuje dla pewnej dziewczyny weta z miast podanych powyzej. probowalam ja namowic na weterynarza z Zielonej Gory lub Poznania, ale to jej babcia potrzebuje tego weta, by wysterylizowac krola.
znacie kogos takiego?

nuka

  • Gość
Legnica, Lubin, Polkowice, Glogow - dosc pilne
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 04, 2010, 18:50:19 pm »
miguelle, na tej stronie http://www.vetopedia.pl/ wpisz nazwę miejscowości gdzie szukasz weta. Zadzwoń do pierwszego i spytaj się o kastrację królika. Te lecznice z pierwszych miejsc - albo tam pracują weci, którzy już robili takie zabiegi i są pewni, że to potrafią albo kogoś polecą bo zależy im na dobrej ocenie. Czyli jak się nie znają to mówią o tym otwarcie.
A może zabierz tą dziewczynę, uszaka i pojedźcie razem do polecanego weta a babcia niech tylko wyłoży kasę? Zawsze można trochę "się pomylić" i powiedzieć, że w Poznaniu jest taniej...

Offline miguelle

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 981
  • Płeć: Kobieta
Legnica, Lubin, Polkowice, Glogow - dosc pilne
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 04, 2010, 18:56:06 pm »
eh mi sie wydaje ze ona sama ma opory:/ to jest dziewczyna z zapytaja co sie pytala o kastracje samca :/ ale na tyle na ile moge to pomoge

Offline Simran86

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 599
  • Płeć: Kobieta
  • Zolinko Mamusia tęskni:(
Legnica, Lubin, Polkowice, Glogow - dosc pilne
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 06, 2010, 07:53:38 am »
ja jestem z Lubina, ale szczerze powiem, że jeśli Zoli będzie sterylizowana to we Wrocławiu.

Jeśli znajdziecie jakiegoś dobrego weta w tych okolicach to napiszcie. Takie info, zawsze się przyda:)

patrycha

  • Gość
Legnica, Lubin, Polkowice, Glogow - dosc pilne
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 12, 2010, 12:13:25 pm »
Ahhh miquelle dzieki za wszystkie starania :)) Chyba raczej pojade do Wroclawia wlasnie :) Znalazlam dobrego weta na ulicy glogowskiej 'zwierzyniec', jak by co pisz na priv :)

Offline tajniak

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1310
Legnica, Lubin, Polkowice, Glogow - dosc pilne
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 12, 2010, 15:04:47 pm »
Pan Piasecki? :) Słyszałem o nim dobrze opinie. Jeśli uznasz go za godnego polecania to proszę napisz tu.

/EDIT/

Po wizycie proszę opisz swoje wrażenia: http://forum.kroliki.net/viewtopic.php?p=125600 :)

Offline Eni

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2918
  • Płeć: Kobieta
  • moje posty są prywatnymi opiniam, NIE jestem z SPK
  • Lokalizacja: Głogów/Bardo
  • Moje króliki: Bizu
  • Pozostałe zwierzaki: Kajtek, Stella, Benio
  • Za TM: Amie [10.06.2013] Agneau [13.06.2014], Jasiu [13.02.2017]
Odp: Legnica, Lubin, Polkowice, Glogow - dosc pilne
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 29, 2012, 22:05:09 pm »
Z Głogowa najbliżej jest do świetnego króliczego weta do Nowej Soli - dr Adama Michalskiego, ale tam szef ma specjalizację z chirurgii i nie pozwala swoim pracownikom operować :( Na zabiegi można jechać do Wrocławia - Piasecki albo Zielonej Góry - dr Anna Ryś (nie jest specjalistą od królików, ale zajmuje się małymi zwierzątkami i ma ogromne doświadczenie w zabiegach - operowała dwa moje i tymczaskę bez komplikacji z winy chirurga; moja samiczka odziedziczyła chyba po mamie nadwrażliwość i zaraz po zabiegu postanowiła się wylizywać po szwach i pobabrało się - ale króliczy wet mówi, że to nie kwestia źle zrobionego zabiegu czy zaszycia).
Wsadź wrażliwego na przeciągi króliczka w koszyk na rowerze, prowadzaj z natury panikującego królika na automatycznej smyczy, wyprowadzaj zwierzaka niczym psa do lasu czy na trawnik w mieście i... dziw się, że królik choruje...

Offline MonikaR

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Legnica
  • Moje króliki: Mort i Abi
Odp: Legnica, Lubin, Polkowice, Glogow - dosc pilne
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 17, 2015, 14:35:51 pm »
Bardzo dobry weterynarz i z wiedzą na temat królików jest w Legnicy. Pani Ewa Baryluk, gabinet na ul. Ogrodowej. Mój króliś nie narzeka na nią, można powiedzieć, że wyrwała go z objęć śmierci, przeszedł u niej kilka poważnych zabiegów i operacji. Bardzo wiele osób z królikami kieruje się właśnie do niej.