Porady > Zaprzyjaźnianie królików

Jak zaprzyjaźnić trzy króliczki?

<< < (2/15) > >>

Nuna:
Poczytajcie, tu jest krok po kroku jak to sie robi, im wiecej krolikow do zaprzyjazniania tym latwiej:
http://www.miniaturkabeztajemnic.com/drugi.html

strzalik:
Gratuluje stadka :) Moje 3 kastraty już mieszkają ze sobą jakiś czas, ale dalej są na drodze zaprzyjaźniania -  idzie im coraz lepiej. Co na pewno Ci się przyda dużo cierpliwości i trochę zimnej krwi. Cierpliwości bo króliczki będą miały swoje tempo żeby się dogadać, a zimnej krwi - żeby ich nie rozdzielać jak ustalają hierarchię.
Rady z linku, który wkleiła Nuna na pewno będą pomocne.  
U mnie wyglądało to tak, że jak Ichi przybył do domu to miał miejsce w którym klatka była odseparowana tak, żeby Filip nie miał do niego dostępu. Dałam mu dzień spokoju, później puszczałam go żeby obwąchał mieszkanie. Filip wtedy był zamknięty, później puściłam Filipa żeby obwąchał klatkę z Ichim. Po kilku dniach postawiłam ich klatki obok siebie. A później był czas zapoznawania na neutralnym terenie - padło na łóżko. Okazało się że Ichi to pacyfista, szybko poszło jego zakumplowanie z Filipem ( który był już wtedy wykastrowany). Ze Stefanem nie było tak różowo, nie było możliwości żeby go poznać z resztą póki nie został wykastrowany. Był jedną wielką chodząca agresją. Po kastracji było zapoznawani z Filipem i Ichim.
Dzisiaj jest tak że Ichi (baran) dogaduje się i z Filipem i ze Stefanem. A Stefan i Filip czasem się dogadują, a czasem nie. Choć powoli zmierza to w kierunku przyjaźni :)

Trzymię kciuki za Twoje królasy i za ich przyjaźń, bo super ogląda się harce 3 uszaków  :diabelek

realia:
strzalik, mam pytanie nie związane z tematem, ale zajmie chwilkę - co z tą pseudohodowlą?
Mogę zaoferować miejsce u siebie dla dwóch klatek

roxi7659:
realia niestety narazie nic nie wiadomo .. :/
Ale jeżeli chcesz zaoferować DT napisz do milka37 ;)

strzalik:
realia nie wiem nic w tym temacie oprócz tego co zastało napisane na forum. Banerek zapożyczyłam od Hordra. Tak jak napisała roxi7659 pisz do milka37 ona się zajęła uporządkowaniem info o DT i DS.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej