Autor Wątek: Zmęczenie  (Przeczytany 2083 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

XXBrilliant

  • Gość
Zmęczenie
« dnia: Styczeń 04, 2010, 12:48:48 pm »
Moj królik od pewnego czasu szybko się męczy i po "wielkim" bieganiu co chwile odpoczywa.
Czy oznacza to, że jest słaby ??
Ma ok. 5mies.

Asica

  • Gość
Zmęczenie
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 04, 2010, 12:56:21 pm »
Mój królik ma 3lata i po 10min biegania lubi sobie odpocząć. Więc nie wydaje mi się aby było to coś bardzo złego.... Ale jak na młodego króliczka, to rzeczywiście szybko się męczy...
Jednak ja nie mam dużego doświadczenia w takich sprawach, więc lepiej poczekajmy na kogoś z większym doświadczeniem...

Offline mysza

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 6041
  • Płeć: Kobieta
Zmęczenie
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 04, 2010, 13:13:28 pm »
XXBrilliant, jak ty biegasz, to po chwili tez czujesz sie zmeczona albo zziajana prawda? tak samo maja kroliki :) chyba, ze w jego zachowaniu po bieganiu widac niepokojace objawy- bardzo mokry nosek, drgawki podobne do padaczki, swiszczace powietrze przy wciaganiu, trudnosci w oddychaniu. Wtedy musisz udac sie do weta kroliczego i zrbocic badnia pluc i serca. Pozdrawiam :)

Nuna

  • Gość
Zmęczenie
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 05, 2010, 12:17:59 pm »
Kroliki tak maja, po wyglupach lub biegu ostentacyjnie rzucaja sie na podloge, tam gdzie stoja :) i widac po nich  szybkie ruchy(drzenie) glowy i calego cialka. To normalne, nie ma sie czym przejmowac.

marcia18

  • Gość
Zmęczenie
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 05, 2010, 12:40:41 pm »
mój królik ma prawie 3 miesiące i też często odpoczywa po swoich piruetach itp :) najczęściej odpoczywa on na mojej poduszce gdzie zostawia potem na niej swoje siuśki... :buu