Autor Wątek: Rosie i Roofie - czyli Pierwsza miłość mojego królika  (Przeczytany 2529 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MałaRosie

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 798
  • Płeć: Kobieta
  • Czytając. To. Głos. W. Mej. Głowie. Się. Zacina.
    • Królicze Gadżety
Rosie i Roofie - czyli Pierwsza miłość mojego królika
« dnia: Grudzień 25, 2009, 18:35:40 pm »
Rosie to królik a Roofie to chomik. Ponieważ w internecie widziałam duzo filmików z zaprzyjaźniania królika i chomika zakończonego sukcesem postanowiłam spróbować. Rufus na mojej ręce został podsunięty wprost pod nos Rosie, która zaczęła go nieśmiało obwachiwać. W tym czasie Mój Amant próbował wejść jej na nos. Rosie to się nie spodobało i pobiegła szukać uciechy gryząc buty. Ale buty myła już w łazience mama więc Rose wróciła. Znowu zaczęła wąchać Rufusa, a on jej nos. Potem zaczęli stykać sie nosami. Rosie uznała że przyjaźń zawarta i położyła głowę obok Rufusa który zeskoczył na ziemię. Roof o mało nie dostał zawału zaczął "wrzeszczec", czyli skrzeczeć, co w jego języku oznacza agresję. Mimo to nie zaatakował Rosie, bo jest taka trochę od niego, eee... większa :P Wzięłam Roofiego i chciałam go zanieść do mojego pokoju gdzie ma klatkę, ale Rosie zaczęła za mną iść, gryźć mi skarpetki i trącać nosem. Kiedy byliśmy pod drzwiami z Rufusem zastąpiła nam drogę, i nie mogłam otworzyć drzwi, bo Rosie nie może tam wchodzić.  Ale przyszedł brat i do niego poleciała. Przez resztą dnia Rosie była smutna, chodziła i drapała dzrwi z mojego pokoju.

Tak oto moja królewna przezyła swoją pierwsza miłość   :nie_powiem  

P. S.
Roof po przyjści do klatki od razu umył sie z Rosie :diabelek


Offline roxi7659

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2412
  • Płeć: Kobieta
  • króliki :)
Rosie i Roofie - czyli Pierwsza miłość mojego królika
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 25, 2009, 19:08:20 pm »
Hehe ..  :lol
Miałam podobnie :P
Mój królik był zaciekawiony chomikiem ale chomik to się go bał i z czasem zaczął być w stosunku agresywny  :oh:

Offline kata97

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 312
  • Płeć: Kobieta
Rosie i Roofie - czyli Pierwsza miłość mojego królika
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 27, 2009, 13:08:03 pm »
ach te gryzonie... :diabelek

Bella

  • Gość
Rosie i Roofie - czyli Pierwsza miłość mojego królika
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 30, 2009, 23:52:29 pm »
W sumie to nie dziwię się chomikowi. Przeciez królik to dla niego wielkolud  !!