Autor Wątek: Zielona Góra  (Przeczytany 6399 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

nati

  • Gość
Zielona Góra
« dnia: Grudzień 20, 2009, 18:11:16 pm »
Poszukuję dobrego weta w Zielonej. Zna ktoś?

Offline Hordra

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1119
  • Płeć: Kobieta
Zielona Góra
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 20, 2009, 18:25:07 pm »
Może miguelle ?
Ja znam tylko w Żaganiu (niby niedaleko, ale zawsze jest to jakaś odległość, niestety) :)

Offline miguelle

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 981
  • Płeć: Kobieta
Zielona Góra
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 20, 2009, 22:29:00 pm »
ja nie, ja chodze do Sulechowa, ale nie zaliczyla bym go do "dobrych", zly nie jest (byl najlepszy z 4, ktorych przetestowalam i wyleczyl zatrucie pokarmowe krolika) ale w zyciu bym mu nie pozwolila na operacje Trusi, wolalabym sie gdzies wybrac do prawdziwego kroliczego weta.

pakuulinka

  • Gość
Zielona Góra
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 10, 2010, 21:18:04 pm »
no właśnie też szukam,musze wybrać się z małym na pierwsze szczepienie wiec narazie nic poważnego,ale niedługo trzeba go bedzie wykastrować i zupełnie nie wiem co robić :nie_wiem  ale chyba wybiore się do doktor Anny Ryś bo ma dobre opinie na internecie,słyszał ktoś o tej pani?
i jeszcze pamietam że mojego małego kotka leczył kiedyś weterynarz z jedności robotniczej,no za ładnie to tam nie było ale kotka wyleczył a (podobno) specjalizuje sie w małych zwierzetach wiec powinien wiedziec co nieco o królikach :hmmm

Offline Nekierta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 374
  • Płeć: Kobieta
Zielona Góra
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 11, 2010, 00:02:45 am »
Jak na razie chodzę do Anny Ryś i poza tym, że kazała odstawić sianko(!) jest okej. Pomogła z łupieżem u Axy(już prawie nie ma) i będę się tam wybierała na szczepienia na pomór i mykso. Ale z sterylizacją(jak już będzie potrzebna) nie wiem co zrobię..


pakuulinka

  • Gość
Zielona Góra
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 11, 2010, 14:14:58 pm »
Nekierta a trzeba się umawiać u tej pani czy można iśc w ciemno?

Offline Nekierta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 374
  • Płeć: Kobieta
Zielona Góra
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 11, 2010, 16:56:33 pm »
pakuulinka, ja nie umawiam się. Idę, jak już czekam, wchodzę i już dalej co mi trzeba.