Autor Wątek: Pilne pytanie dotyczące Rajmunda !  (Przeczytany 14731 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hordra

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1119
  • Płeć: Kobieta
Pilne pytanie dotyczące Rajmunda !
« dnia: Grudzień 17, 2009, 17:56:35 pm »
Dzień dobry,
Mam pytanie dotyczące Rajmunda - kto koordynuje jego adopcję ? Słyszałam bowiem, że z kontaktem z koorydnatorami adopcji bywa trudno :D
I chciałam się zapytać o transport - czy istnieje możliwość transportu Gdynia - Żary ? W jakim terminie ?
Czy mogłabym prosić o numer telefonu komórkowego Izabeli Kamionki (jeśli nie publicznie to na pw proszę).
Sprawa jest pilna i byłoby miło, gdybym chociaż jeśli nie resztę informacji to NUMER KOMÓRKOWY otrzymała jak najszybciej :)

nuka

  • Gość
Pilne pytanie dotyczące Rajmunda !
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 17, 2009, 17:58:28 pm »
Słyszałam, że Rajmund ma już nowych opiekunów.

Offline Hordra

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1119
  • Płeć: Kobieta
Pilne pytanie dotyczące Rajmunda !
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 17, 2009, 18:08:30 pm »
O kurcze, to byłaby lipa.
Dziękuję nuka  :przytul

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Pilne pytanie dotyczące Rajmunda !
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 17, 2009, 19:44:42 pm »
Cytat: "Hordra"
Mam pytanie dotyczące Rajmunda - kto koordynuje jego adopcję ? Słyszałam bowiem, że z kontaktem z koorydnatorami adopcji bywa trudno

Witaj Hordro,

Adopcją Rajmunda zajmuję się ja, czyli Iza Kamionka, zresztą przy każdym króliku na stronie adopcyjnej jest to podane. Co do trudnego kontaktu, to ja o tym nie słyszałam ;) i mam nadzieję, że ze mną trudny nie jest. Mój mail jest podany, odbieram go bardzo często i staram się odpisywać na bieżąco.

Opcja transportu zawsze istnieje, ale wszystko zależy od indywidualnej adopcji - czasami są powody, dla których z tej opcji się nie korzysta.

Dla Rajmunda już wybrałam nowych opiekunów. Ogłoszenie zostanie zdjęte ze strony, kiedy Rajmund fizycznie znajdzie się w nowym domu.

Bośniak z jakichś powodów nie podaje swojego numeru na stronie adopcyjnej  :> Więc bardzo proszę o nie szastanie nim na lewo i prawo, a Nukę proszę o usunięcie go z postu powyżej.

Pozdrawiam,
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline Hordra

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1119
  • Płeć: Kobieta
Pilne pytanie dotyczące Rajmunda !
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 17, 2009, 20:19:45 pm »
Bośniak dziękuję za odpowiedź.
Z tym trudnym kontaktem tak mi się o uszy obiło, pamiętam, że ktoś tam pisał coś na temat, że jakiś czas czekał na odpowiedź. Pare tygodni chyba nawet.
Rozumiem, że nie dotyczy to wszystkich :)

Dziękuję raz jeszcze za odpowiedź Bośniak i obiecuję nie szastać numerem xd .
Temat można zamknąć, skoro sprawa wyjaśniona :D
Szkoda tylko, bo na Rajmunda u mnie napaliły się dwie osoby  :diabelek
Ale w takim razie pozostaje mi polecić inne uszaki  :diabelek

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Pilne pytanie dotyczące Rajmunda !
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 17, 2009, 20:22:53 pm »
Nie ma sprawy :) Co do polecania innych uszu, to niestety jest w czym wybierać :( - na adopcyjnej zatrzęsienie :(

Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru :)
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Tolinka

  • Gość
Pilne pytanie dotyczące Rajmunda !
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 17, 2009, 21:49:15 pm »
bosniak, ale nuka tego celowo nie zrobila chciala pomuc,zmienilas sie,bylas inna jak cie poznalam i pisalam z toba,nikt nie chcial tego napisac ale ja to napisze .......uderzyla ci do glowy i uwarzasz sie sie za nie wiadomo kogo.

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Pilne pytanie dotyczące Rajmunda !
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 17, 2009, 21:56:09 pm »
Tolinko, oczywiście, że się zmieniłam. Każdy się zmienia choć może niekoniecznie się do tego przyznaje. Ja nigdy nie podaję nikomu cudzych numerów bez konsultacji z właścicielem numeru i bardzo nie lubię, gdy ktoś nie szanuje takiej zasady. Mam swoje powody i nie zamierzam się z nich publicznie tlumaczyć.

Sprawę można było załatwić inaczej.

Poza tym wydaje mi się, że Nuka nie potrzebuje adwokata i nie obrazi się o moją prośbę, bo nie wydaje mi się niegrzeczna ani obraźliwa. Jeśli jest, a ja tego nie widzę, to proszę pokaż mi gdzie i postaram się być grzeczniejsza.
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Pilne pytanie dotyczące Rajmunda !
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 17, 2009, 22:00:10 pm »
Dziękuję Ci Tolinko za ten akt cywilnej odwagi i napisania mi za wszystkich uczestników, czymże to jestem. Bardzo merytorycznie odniosłaś się do mojej wypowiedzi. Mimo wszystko Cię pozdrawiam.
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline maro

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2515
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
Pilne pytanie dotyczące Rajmunda !
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 17, 2009, 22:02:35 pm »
Hordra, to zamiast sparwdzic piszesz ze kontakt jest trudny to nie jest fair. My naparwde staramy sie odpisywac jak najszybciej druga sprawa, ze poczta adopcyjna po zwaleniu sie forum szwankuje non stop co bardzo utrudnia nam prace. Druga sparwa zawsze są jakies roszczenia a my pracujemy w czasie WOLNYM mamy swoje obowiazki domowe i zawodowe, jak komuś to nie odpowiada moze przeciez przygarnąć króliczka z allegro lub schroniska.
Maro

Na adopcję czekają:
Szarak http://www.przygarnijkrolika.pl/krolik-szarak-warszawa
i inni

Offline Misokyaa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3206
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Don Pedro Karramba i Pan Śledź
  • Za TM: Truffel, Fizia-Makrela
Pilne pytanie dotyczące Rajmunda !
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 17, 2009, 22:03:35 pm »
Tolinka, przepraszam, nie moja sprawa. Nie znałam bosniak, wcześniej, teraz też znam tylko z forum, ale to co robi dla króli jest szlachetne i dopóki to forum ma dotyczyć królików to załatwiajcie takie rzeczy na gg!

Offline maro

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2515
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
Pilne pytanie dotyczące Rajmunda !
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 17, 2009, 22:10:59 pm »
Misokyaa, o i mądra uwaga.
Maro

Na adopcję czekają:
Szarak http://www.przygarnijkrolika.pl/krolik-szarak-warszawa
i inni

Viss

  • Gość
Pilne pytanie dotyczące Rajmunda !
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 17, 2009, 22:12:55 pm »
bosniak, mnie też nie odpisałaś, a dwa razy pisałam z zapytaniem o króliki, które ponoć prowadzisz. ;)

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Pilne pytanie dotyczące Rajmunda !
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 17, 2009, 22:22:23 pm »
Viss, przepraszam, nie dostałam Twoich maili. Wyślij mi je, proszę, jeśli jeszcze masz ochotę pisać do mnie, na mój prywatny mail. W dalszym ciągu są problemy z pocztą, ja nie mam na to wpływu i dlatego mój prywatny mail będzie podany na stronie adopcyjnej.
izabela.kamionka@gmail.com
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Viss

  • Gość
Pilne pytanie dotyczące Rajmunda !
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 17, 2009, 23:10:25 pm »
Cytat: "bosniak"
W dalszym ciągu są problemy z pocztą
nie wiedziałam :( Bardzo nam się Sysunio spodobał.
Ale nic się nie stało, już niedługo będziemy się cieszyć dwiema cudownymi białymi uszolami http://adopcje.kroliki.net/adopcje/maluchy_wawa.html :lol  :heart  :heart  :heart

Offline maro

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2515
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
Pilne pytanie dotyczące Rajmunda !
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 17, 2009, 23:18:42 pm »
Viss, super, bardzo sie ciesze. A najwazniejsze, ze sie nie zniecheciłas wtedy wiemy, ze takim osobom jak Ty naparwdę zależy na adopcji wtedy zawsze taka osoba punktuje. Pozdrawiamy razem z niegrzecznym Tymkiem. Ostatnio strsznie mnie i Tapka pogryzł wredna małpa buuu
Maro

Na adopcję czekają:
Szarak http://www.przygarnijkrolika.pl/krolik-szarak-warszawa
i inni

nuka

  • Gość
Pilne pytanie dotyczące Rajmunda !
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 18, 2009, 00:30:02 am »
bosniak, zgodnie z Twoją prośbą usunęłam nr tel.
Dodam tylko, że ja go poznałam zupełnie bezproblemu i z zapewnieniem, że nie jest ściśle tajny. :crazy:

Offline jpuasz

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2034
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Łódź
  • Moje króliki: Pusiek i Kulka
  • Za TM: Liska
Pilne pytanie dotyczące Rajmunda !
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 18, 2009, 01:00:02 am »
Viss czy ja mam rozumieć, że chcesz adoptować Tusię i Białkę? Prosze odpisz, bo to pilne.



Liska była z nami 4 lata, 6 miesięcy, 3 tygodnie i 5 dni (od 01.09.2009 do 27.03.2014)

anna_b5

  • Gość
Pilne pytanie dotyczące Rajmunda !
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 18, 2009, 08:05:52 am »
Wrócę jeszcze do kontaktów z pośrednikami adopcyjnymi jesli pozwolicie. Też miałam pecha z kontaktem, tyle że nie przez to, że pośrednik nie odpisywał, tylko przez to, że poczta i forum nie działały. To był okres chyba ponad tygodnia, prawie dwóch. Dlatego mam coś w rodzaju propozycji (zapytania) - czy możliwe by było, żeby oprócz poczty tutejszej pośrednicy podali namiary na swoje meile prywatne? Każdy z Was przecież ma normalną pocztę na innym portalu. Wtedy wszystko byłoby szybciej i niezależne od działania strony adopcyjnej.
Wszyscy tutaj wiemy, że macie normalne życie, poza tym całym czasem, które poświęcacie króliczkom (chwała Wam za to, chylę czoła). Potrafię także zrozumieć osoby, które bardzo chcą adoptować uchola i przez to się niecierpliwią i denerwują, jak coś nie idzie po ich myśli. Dlatego myślę, że dodanie Waszych prywatnych meili na adopcyjnej stronie nie jest chyba złym pomysłem.
Pozdrawiam.

Offline milka37

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Mercedes, Andrzej Złysyn, Maja Mi
  • Za TM: Pati, Puszek Okruszek, Merida Tumorka, Jogobella
Pilne pytanie dotyczące Rajmunda !
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 18, 2009, 09:19:07 am »
Cytat: "anna_b5"
pośrednicy podali namiary na swoje meile prywatne?
:) właśnie zaczynamy wcielać to w życie, ja, maro, bośnak juz mamy podane prywatne maile :) Fakt z pocztą adopcyjną są masakryczne problemy... :/
anna_b5, super podpis :)
przepraszam za OT
"To, ze zwierze jest duze, nie oznacza, ze nie potrzebuje czulosci.
Jakkolwiek duzy Tygrys sie wydaje, potrzebuje tyle czulosci, ile Malenstwo"