Autor Wątek: Wet ,,Arka'' Tychy  (Przeczytany 11322 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wiki

  • Gość
Wet ,,Arka'' Tychy
« dnia: Grudzień 06, 2009, 13:36:28 pm »
Czy dobra jest (i czy leczy króliki) klinika dla zwierząt ,,Arka'' pani Violetty Olender? Chcę zaszczepić za kilka dni mojego Matrixa na myxomatozę. Na pomór był szczepiony jak był jeszcze w zoologu.

Offline alana

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1147
  • Płeć: Kobieta
Wet ,,Arka'' Tychy
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 06, 2009, 16:55:06 pm »
4 tematy niżej miałaś temat "TYCHY". Tam należało zadać to pytanie, ale to się jeszcze nauczysz. Na żadnym króliczym forum nie widziałam wpisu, żeby tam ktoś chodził z królikiem. Generalnie wszyscy w Tychach polecają "Faunę" na ul. Żwakowskiej ;)

wiki

  • Gość
Wet ,,Arka'' Tychy
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 10, 2009, 16:44:36 pm »
Nie o to mi chodzi! Chodzi konkretnie o lecznicę Arka. Mój pies tam jeździł, dobrze go leczyli i szczepili. Mi chodzi o to czy szczepią tam króliki?

Offline alana

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1147
  • Płeć: Kobieta
Wet ,,Arka'' Tychy
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 10, 2009, 20:55:20 pm »
zadzwoń i się zapytaj

wiki

  • Gość
Wet ,,Arka'' Tychy
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 10, 2009, 21:09:18 pm »
No tak, pytałam się dziś, mówili że przyjmują i mają preparaty jakieś nawet. Tylko chodzi mi o to czy ktoś z kicajem tam był i jeśli tak to czy dobra jest ta lecznica

Offline alana

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1147
  • Płeć: Kobieta
Wet ,,Arka'' Tychy
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 11, 2009, 12:24:25 pm »
Chyba nikt z forum tam nie chodzi, więc chyba nikt Ci nie pomoże... ale znalazłam jedna wypowiedź z tym, ze na forum fretkowym

cytat "NIE POLECAM lecznicy Arki (nad jeziorem paprocańskim), zrezygnowałam z niej w dniu przybycia Erwina (2004r), a pani z roku na rok się "psuje", ostatnio za wygolenie sierści wokół rany i posmarowanie jej fioletem + podarowanie fioletu i znajomej skasowała... 150zł. W kwestii wiedzy o fretkach - 0%, 4lata temu Erwina chciała kastrować po 24godzinach głodówki :evil: sytuacja nie zmieniła się do dziś, bo niedawno dzwoniłam "z ciekawości"."

Może Ci pomoże

wiki

  • Gość
Wet ,,Arka'' Tychy
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 11, 2009, 12:29:08 pm »
Hmm... Pojadę do dr. Rybickiego do Katowic, niewiele dalej, a zwierzak będzie bezpieczny  :lol

nuka

  • Gość
Wet ,,Arka'' Tychy
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 11, 2009, 19:23:00 pm »
Bardzo rozsądna decyzja. Lepiej jechać trochę dalej ale za to w pewne ręce oddać ukochane futerko

Offline sylwiaG

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2440
Wet ,,Arka'' Tychy
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 11, 2009, 20:22:25 pm »
Nie wiem jak tam Dr Rybicki .. Niby dobry ale ja już mu nie ufam ...  Jak bym miała okazję to bym jechała do Kogo innego np jak masz tyle samo Km w druga stronę  gdzies na mapie ..
SylwiaG

wiki

  • Gość
Wet ,,Arka'' Tychy
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 12, 2009, 18:01:44 pm »
On jest nawet ok, byłam wczoraj :) Czemu według ciebie nie?

Pani Misiowa

  • Gość
Wet ,,Arka'' Tychy
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 12, 2009, 19:54:33 pm »
Wiki to może jednak spróbujesz wybrać się do FAUNY w Tychach (początkowo skłaniałas się ku Tychom)? Mój 'osobisty' królik i ten tymczasowy bardzo sobie ten gabinet chwalą. Byliśmy już na: odrobaczaniu, szczepieniu, obcinaniu pazurków, kastracji, i z chorym oczkiem. Za każdym razem otrzymaliśmy fachową pomoc. Ceny z tego co się orientuję też w porządku.

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Wet ,,Arka'' Tychy
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 12, 2009, 20:11:09 pm »
wiki dr Rybicki niby na krolikach sie zna, ale nie do końca. Jak byłam z Brandonkiem to gadał tak, że zaczęłam wątpić w jego kompetencje, ale mojego Zorrusia raz uratował, Marlonka kastrował i nie było żadnych komplikacji. Dr Rybicki jest także chirurgiem.

W cięższych przypadkach wolę pojechać do Krakowa do dr Lewandowskiej.

Offline sylwiaG

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2440
Wet ,,Arka'' Tychy
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 13, 2009, 21:38:06 pm »
No właśnie. Jeśli masz taką opcję, to jedz do Dr Lewandowskiej ..
Dr Rybicki mnie też wielce,wielce zaskoczył.
SylwiaG

Aneczka

  • Gość
Wet ,,Arka'' Tychy
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 14, 2009, 14:38:58 pm »
ja powiem tak, ja chodze do Brynowa do dr Krysy, ona jak czegoś nei wie to dopyta, każdą swoją decyzję uzasadnia i zajmuje się generalnei zwierzakami egzotycznymi (zawsze czekam w kolejce z złówiami). Bywa, ze trafie do dr Rybickiego (kastracja), lub jakieś inne sprawy, kiedy pani doktor nie ma, ale wtedy zawsze mu mówie co chce, co ma mi przygotowac

wiki

  • Gość
Wet ,,Arka'' Tychy
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 16, 2009, 19:30:28 pm »
Dzięki, może kiedyś się to przyda. Teraz na razie nie, bo... Mati zdechł  ;(  ;(  ;(  Nie wiem czemy ;(  może hodowca podał złą datę urodzenia żeby sprzedać wcześniej, lub Matrix miał chorobę genetyczną.  ;( 13 grudnia, nie cierpię tego dnia. Dzień wcześniej Mati był normalny jak na codzień. Nie wiem co się stało :(  Matrixiu (*) wiedz, że pamiętam o Tobie, nigdy nie zapomnę i zawsze będę kochać. Tęsknię potwornie za Tobą!!!  ;(  ;(  ;(

Offline sylwiaG

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2440
Wet ,,Arka'' Tychy
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 16, 2009, 21:16:56 pm »
Bardzo mi przykro .. :(  :przytul
SylwiaG

Tolinka

  • Gość
Wet ,,Arka'' Tychy
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 16, 2009, 21:46:49 pm »
wiki, Co?Nie wierze,tak mi przykro  ;(  ;(

Offline alana

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1147
  • Płeć: Kobieta
Wet ,,Arka'' Tychy
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 16, 2009, 23:00:39 pm »
przykro mi...ale faktycznie na fotach w galerii wyglądał na młodziusieńkiego maluszka  :przytul  P.S gdzie kupowałaś??

Offline j_j

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 741
  • Lokalizacja: Opole
  • Moje króliki: Dumbo & Pysia, Popo & Nelson
Wet ,,Arka'' Tychy
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 17, 2009, 08:19:09 am »
wiki, tak mi przykro.

wiki

  • Gość
Wet ,,Arka'' Tychy
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 07, 2010, 20:31:18 pm »
Dziękuję ;( Kupowałam w Krakowie w zoonatura an zakopiance. (chlip).
Jeszcze jedno:
Parę dni po 13 ;(
22 grudnia przyjechał do mnie wujek z jakimś pudełkiem i okazało się że tam był królik (!!!)
Musiałam więc szybko dorosnąć po stracie Matiego ;(
Długo płakałam ale już mi lepiej. Myślę że MAyi chciałby, bym dała innemu króliczkowi dom.
Będzie zawsze w moim sercu!!! Matrix (*) TĘSKNIĘ!!!