Autor Wątek: Wojna krolikow??  (Przeczytany 23519 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Tolinka

  • Gość
Wojna krolikow??
« Odpowiedź #40 dnia: Grudzień 04, 2009, 21:24:54 pm »
Cytat: "Jovitte"
Króliki to nie gryzonie:)..

Kroliki to nie gryzonie
ewela0106, rozumiem cie doskonale ja tez musialam podjac najciezsza decyzje zyciowa,oddajac mojego kroliczka Maxa,a teraz waza sie losy Polka mojego drugiego kroliczka ze nie wiem co bedzie,a Polus jest dla mnie bardzo wazny ale napewno nie wazniejszy niz zdrowie mojego dziecka,ze glowa do gory a bedzie wszystko ok.

ewela0106

  • Gość
Wojna krolikow??
« Odpowiedź #41 dnia: Grudzień 04, 2009, 21:53:28 pm »
Ciesze sie ze ktokolwiek postaral sie mnie zrozumiec:)no dobrze nie gryzonie, to co w takim razie zdazyliscie zwrocic uwage krolik nie gryzon ale juz nie bylo mozna napisac do jakiej grupy go zaliczyc teraz widze czepiacie sie mnie o kazde slowo bo musialaam tak postapic a nie inaczej powiem Wam jedno nie zycze nikomu zeby Wam ciagle ktos dopiekal bo nie stac go bylo na dwa kroliki.Piszecie bylo trzeba sie zastanmowic wczesniej tylko ze wczesniej nie wiedzialam ze nie dostane zgody na powrot do pracy a szczerze powiem ze sa wazniejsze sprawy czasem na ktorych trzeba sie skupic.Raz ze mam chory kregoslup a dwa ze szanuje swoj zwiazek i nie chce tworzyc sporow ze swoim chlopakiem o krolika a tymbardziej sie z nim rozstac;/

[ Dodano: Pią Gru 04, 2009 9:55 pm ]
I to nie tak ze probuje byc wredna ale zauwazylam od tamtej pory co napisalam kazdy mnie sie czepia a o pomocy nie ma mowy;/

Offline Ciapusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3526
  • Płeć: Kobieta
Wojna krolikow??
« Odpowiedź #42 dnia: Grudzień 04, 2009, 21:58:02 pm »
Szkoda tylko, że na tych widzimisie zawsze cierpią zwierzęta... Nie wiem, czy ci to ktoś powiedzial, ale zwierzęta to nie rzeczy.
"Stajesz się na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś"
"Wy nie cofniecie życia fal.
Nic skargi nie pomogą -
Bezsilne gniewy, próżny żal,
Świat pójdzie swoją drogą."

Tolinka

  • Gość
Wojna krolikow??
« Odpowiedź #43 dnia: Grudzień 04, 2009, 22:01:22 pm »
Cytat: "Ciapusia"
Szkoda tylko, że na tych widzimisie zawsze cierpią zwierzęta... Nie wiem, czy ci to ktoś powiedzial, ale zwierzęta to nie rzeczy.
"Stajesz się na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś"

Ale czasem choroba nie wybiera,to rownie dobrze moge sie pod tym podpisac niech mi sie dzieciak wykonczy bo krolik wazniejszy,no prosze cie,nigdy nie wiesz co cie spotka wanej minucie,sekundzie itp twojego zycia

Offline Ciapusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3526
  • Płeć: Kobieta
Wojna krolikow??
« Odpowiedź #44 dnia: Grudzień 04, 2009, 22:04:56 pm »
Proszę, oto choroba eweli, albo jej dziecka:
Cytuj
Otoz dzisiaj oddalam Malego do sklepu poniewaz chyba nie umiala bym ich pogodzic no i moj chlopak twierdzil ze to bez sensu generallnie nie chcialam go oddawac troszke mi smutno ale co zrobic niestety nie dalabym rady ich pogodzic. A mysle ze lepiej kiedy go oddalam jak byl jeszcze maly i nieprzyzwyczajony do mnie do domu ani swojego miejsca.Teraz jest jeszcze malutki wiec na pewno ktos go kupi..Chcialabym miec bardzo drugiego krolika ale nie dalabym chyba kolejny raz rady:(( :buu troche mi zal ze go oddalam:(
"Wy nie cofniecie życia fal.
Nic skargi nie pomogą -
Bezsilne gniewy, próżny żal,
Świat pójdzie swoją drogą."

Tolinka

  • Gość
Wojna krolikow??
« Odpowiedź #45 dnia: Grudzień 04, 2009, 22:08:55 pm »
Ciapusia, o kochana tego nie do czytalam,szacun dla ciebie i jestem w szoku,dla mnie to muwi jasno jestes bo jestes a jak cie nie ma to tez dobrze,Szok,zostawie to bez komenatarza.Jedno napisze KROLIK TO NIE ZABAWKA

ewela0106

  • Gość
Wojna krolikow??
« Odpowiedź #46 dnia: Grudzień 04, 2009, 22:57:55 pm »
Ciapusia powiem Ci jedno nie znasz mojej choroby nie wiesz nic na ten temat a sie wypowiadasz to fakt ze oddalam tez z dwoch innych powodow krolik to nie zabawka a kregoslup to nie zwichnietra noga mam pekniecie kregoslupa  i jeszcze jego zwezenie czeka mnie dlugie leczenie nie wiadomo czy platne jak narazie wiec sorry ale chyba nie zabardzo masz pojecie na ten temat a sie wypowiadasz zwierzeta nie zabawki oddalam go jak byl maly znajdie dom moze z lepszymi warunkami niz ja moglam jemu zapewnic nie wyrzucilam go na dwor nie zabilam nie pocielam tylko oddalam do sklepu majac powody i nie zycze Ci zebys kiedys Ty musiala takie cos przechodzic i na dodatek w obcym kraju z daleka od bliskich chyba nie dostalas w kosc ze tak sie wymadrzasz na kazdy temat:]ZWIERZETA NIE ZABAWKI A CZLOWIEK NIE WIELBLAD JESC I PIC MUSI a ja wole miec co wlozyc do gara niz zyc bez niczego z dwoma krolikami;/

Offline Ciapusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3526
  • Płeć: Kobieta
Wojna krolikow??
« Odpowiedź #47 dnia: Grudzień 04, 2009, 23:02:51 pm »
A świstak siedzi... Nie wierzę ci i już, tym bardziej, że potem pisałaś coś o oddaniu drugiego królika i kupieniu znowu dwóch następnych, te bajki to sobie możesz między książki wsadzić, bo już sama nie wiesz, co piszesz.
"Wy nie cofniecie życia fal.
Nic skargi nie pomogą -
Bezsilne gniewy, próżny żal,
Świat pójdzie swoją drogą."

Jovitte

  • Gość
Wojna krolikow??
« Odpowiedź #48 dnia: Grudzień 04, 2009, 23:07:38 pm »
Napisałam wcześniej, że króliki to nie gryzonie, mój błąd, że nie napisałam, że należą do zajęczaków, przepraszam:).. Miałaś swoje powody, żeby oddać króliczka- nie musimy ich popierać czy się z nimi zgadzać, ale z drugiej strony nie znamy całej sytuacji- ale nie o tym tu mowa.. Tak jak dziewczyny wcześniej pisały- nie masz co myśleć teraz o drugim króliczku, na to przyjdzie jeszcze czas.. I w każdym poście piszesz, że krytykujemy, a nikt nie pomaga- tylko ja w sumie nie wiem, jakie jest dokładnie to pytanie, na które mamy pomóc znaleźć odpowiedź;).. Myślę, że jak je sprecyzujesz, to i więcej odpowiedzi się znajdzie..

ewela0106

  • Gość
Wojna krolikow??
« Odpowiedź #49 dnia: Grudzień 04, 2009, 23:08:47 pm »
ja nie wiem co pisze powiem Ci jedno jesli nie umiesz doradzac to swoje rady na temat krolikow zachowaj dla siebie bo ja Cie nie prosilam o ocene mojej osoby o opisanie czy klamie czy nie nie jestes moim psychologiem nie wiesz o mnie nic a gadasz glupoty.czytaj dokladnie chcialam kupic dwa male bo doradzali mi tak w sklepie dla twej wiadomosci ludzie w sklepach tez swoja widze maja nie jestes najmadrzejsza i uwierz ze wole radzic sie ludzi w sklepach niz wprowadzac w zycie \Twoje rady a dwa kroliki w jednej klatce uwazam ze nie byly by drogie do utrzymania tak jak dwa w osobnych czytaj z uwaga:]

Offline Ciapusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3526
  • Płeć: Kobieta
Wojna krolikow??
« Odpowiedź #50 dnia: Grudzień 04, 2009, 23:13:33 pm »
Hmmm, to co ty tu wypisujesz to już jest jakaś paranoja :oh:
Po pierwsze żadnych rad ci nie udzielałam.
Po drugie nie uważam się za najmądrzejszą.
Po trzecie to ty czytaj z uwagą to, co sama piszesz, bo potem wychodzą kłamstwa i kłamstewka na jaw :]
"Wy nie cofniecie życia fal.
Nic skargi nie pomogą -
Bezsilne gniewy, próżny żal,
Świat pójdzie swoją drogą."

ewela0106

  • Gość
Wojna krolikow??
« Odpowiedź #51 dnia: Grudzień 04, 2009, 23:16:16 pm »
Jovitte o ile pamietam swoje pytanie precyzowalam chyba pare razy np. dlaczego Latek napada tylko na mnie a nie np na mojego chlopaka pytalam o to kilkakrotnie ale odpowiedzi nie otrzymalam.I tak to jest racja ze nie musicie sie zgadzac z moim postepowaniem ale nie musicie tez na mnie jechac jak na dzikiej swini.a jesli uwazacie ze to ja jestem bezduszna, znieczulica, lekkomyslna zapraszam jesli jeszcze nie widzieliscie po tym filmiku uwazam ze nie jestem az takim potworem.I pod wzgledem tego ze chcialam oddac Latka rowniez sie wypowiedzialam ze to byl chwilowy impuls glupota kilkuminutowa bylo to glupie z mojej strony ale po przemysleniu zauwazylam ze zle chcialam postapic a tu link dla zainteresowanych co to jest znieczulica:)Aha zeby nie bylo ze mnie takie cos kreci znalazlam to przypadkiem ogladajac filmiki o kroliczkach



[ Dodano: Pią Gru 04, 2009 11:20 pm ]
Dobrze skoro uwazacie ze klamie wymyslam ok nie ma sprawy ja wiem jaka jest prawda choroba brak kasy chlopak przeciwny i strach ze nie dam rady ich zgodzic ale to wymysly sa jak tutaj wszyscy twierdza

Offline Jadwinia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3127
  • Płeć: Kobieta
Wojna krolikow??
« Odpowiedź #52 dnia: Grudzień 04, 2009, 23:24:07 pm »
złamałaś regulamin forum umieszczając ten film :bejzbol
nie klikajcie w link.
nie rozumiem, po co nam takie filmy pokazujesz? :oh:
"Przestań się oszukiwać, Ty też jesteś królikiem (...) Wszyscy tu jesteśmy królikami, w różnym wieku, w różnym stopniu, i kicamy sobie po świecie (...)"Lot nad kukułczym gniazdem, Ken Kesey

Offline Tocha

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5626
  • Płeć: Kobieta
  • Tam dom Twój gdzie królik Twój... I bobki jego ;)
Wojna krolikow??
« Odpowiedź #53 dnia: Grudzień 04, 2009, 23:26:09 pm »
Cytat: "ewela0106"
a dwa kroliki w jednej klatce uwazam ze nie byly by drogie do utrzymania tak jak dwa w osobnych czytaj z uwaga:]

A uwazasz ze najadalyby sie jedna porcja jedzenia czy jak? Ze sikalyby o polowe mniej zebys nie musiala czesto sprzatac i szczepilabys szczepionka podzielona na pol?
Ty chyba nie wiesz co piszesz, naprawde...
Cytat: "ewela0106"
ZWIERZETA NIE ZABAWKI A CZLOWIEK NIE WIELBLAD JESC I PIC MUSI a ja wole miec co wlozyc do gara niz zyc bez niczego z dwoma krolikami;/

To trzeba sie bylo zastanowic wczesniej a nie kupowac bezmyslnie.
Cytat: "ewela0106"
nie wyrzucilam go na dwor nie zabilam nie pocielam tylko oddalam do sklepu majac powody i nie zycze Ci zebys kiedys Ty musiala takie cos przechodzic i na dodatek w obcym kraju z daleka od bliskich chyba nie dostalas w kosc ze tak sie wymadrzasz na kazdy temat:]

No to ci sie chwali...  :oh:

Cytat: "ewela0106"
pytanie precyzowalam chyba pare razy np. dlaczego Latek napada tylko na mnie a nie np na mojego chlopaka pytalam o to kilkakrotnie ale odpowiedzi nie otrzymalam.

Bo jest niekastrowanym samcem. Pytalas  co mozna z tym zrobic. Odpisalam ci, ze sposobem na to jest kastracja. Napada na ciebie bo jestes jego wybranka, odpowiada mu twoj zapach na przyklad. To normalne.

Na tym forum nie zamieszczamy okrutnych filmikow i nie klikamy w linki do takowych zeby nie nabijac ogladalnosci temu co to zamiescil. Nie ogladalalm tego i nie mam zamiaru. Dziwi mnie usmieszek dodany przez ciebie. Wszyscy wiedza co to znieczulica i nie musisz sie naprawde porownywac z takimi ludzmi, bo na zlym tle zawsze sie dobrze wypada.

ewela0106

  • Gość
Wojna krolikow??
« Odpowiedź #54 dnia: Grudzień 04, 2009, 23:34:58 pm »
Filmik umiescilam po to ze moze powinniscie takich ludzi krrytykowac a nie mnie bo ja nie uwazam zebym zrobila cos az tak okropnego a nie znam zasad forum bo jak juz wczesniej pisalam nie rejestrowalam sie nigdy natakich forach bo nie mialam w zyciu krolika Latek jest moim pierwszym.Myslcie sobie co chcecie zrobilam co zrobilam i nie mam zamiaru z tego powodu sie powiesic;/

Offline Ciapusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3526
  • Płeć: Kobieta
Wojna krolikow??
« Odpowiedź #55 dnia: Grudzień 04, 2009, 23:40:19 pm »
Rozumiem, że mamy ci klaskać, bo nie oddałaś swojego królika wężowi? :oh: Po prostu aż ci się należy order opiekuna roku.
"Wy nie cofniecie życia fal.
Nic skargi nie pomogą -
Bezsilne gniewy, próżny żal,
Świat pójdzie swoją drogą."

Offline Tocha

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5626
  • Płeć: Kobieta
  • Tam dom Twój gdzie królik Twój... I bobki jego ;)
Wojna krolikow??
« Odpowiedź #56 dnia: Grudzień 04, 2009, 23:41:34 pm »
Cytat: "ewela0106"
moze powinniscie takich ludzi krrytykowac

A skad wiesz, ze tego nie robimy? Tematow na forum jest wiele.

Cytat: "ewela0106"
zrobilam co zrobilam i nie mam zamiaru z tego powodu sie powiesic;/

Masz takie luzne podejscie do tego wszytskiego, ze moim zdaniem powinnas sobie w ogole odpuscic opieke nad jakimikolwiek zwierzetami. Zwierze=ponoszenie konsekwencji zwiazanych z nim. Dla ciebie te konsekwencje sa niewygodne, wiec po co utrudniasz sobie zycie?

ewela0106

  • Gość
Wojna krolikow??
« Odpowiedź #57 dnia: Grudzień 04, 2009, 23:45:28 pm »
Nie uwazam siebie za zlego opiekuna dla zwierzat np w Pl bardzo czesto opiekowalam sie psami uwielbiam zwierzeta poswiecam im duzo czasu i nie po to umiescilam filmik zeby mi ktos klaskal i uwazam siebie za dobrego opiekuna dla Latka, moze akurat na temat krolikow nie wiem za duzo ale staram sie dac jak najwiecej szczescia mojemu krolikowi zeby mial jak najlepiej:)

Offline Tocha

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5626
  • Płeć: Kobieta
  • Tam dom Twój gdzie królik Twój... I bobki jego ;)
Wojna krolikow??
« Odpowiedź #58 dnia: Grudzień 04, 2009, 23:50:14 pm »
Dlatego moim zdaniem powinnas skupic sie na razie na Latku i jego szczesciu (czyli kastracja, zeby sie chlopak nie meczyl ;) ). Uporzadkuj swoje prywatne sprawy i przezde wszystkim najpierw poczytaj, pomysl i podyskutuj z bliskimi o tym co chcesz zrobic-chodzi mi o nastepnego zwierza.
Wracaj do zdrowia dziewczyno i nie rob wiecej takich glupot.
Pozdrawiam.

Offline Zuza

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 400
  • Płeć: Kobieta
Wojna krolikow??
« Odpowiedź #59 dnia: Grudzień 05, 2009, 00:00:13 am »
Z linkiem to jest przegięcie :( Mogłaś się powstrzymac bo dzieci też wchodzą na to forum ;( biedne króliczki :(