Autor Wątek: Cukrzyca u królika  (Przeczytany 30361 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kasiagio

  • Gość
Cukrzyca u królika
« Odpowiedź #60 dnia: Styczeń 16, 2010, 22:16:18 pm »
Cytat: "megana88"
Wizyta jest zaplanowana na 19 lutego, mam do weterynarza 580km (Toruń) także to nie takie proste. Ale mam nadzieję, że się uda.
będzie dobrze zobaczysz w końcu jedziesz do naszego kochanego i najlepszego weta w całej Polsce ( tak piszę żeby nie odpaść Nuce  :P )

No trzymamy kciuki  :przytul

nuka

  • Gość
Cukrzyca u królika
« Odpowiedź #61 dnia: Styczeń 16, 2010, 22:29:26 pm »
kasiagio,  :>
jestem, czuwam dr Krawczyk - najlepszy wet to fakt, a złe słowo na Doktora to wojna  :bejzbol

Nie znam dra Barana z Krakowa ani pań Lewandowskiej, Wojtyś dlatego o nich  :nie_powiem

Offline alana

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1147
  • Płeć: Kobieta
Cukrzyca u królika
« Odpowiedź #62 dnia: Styczeń 17, 2010, 00:00:23 am »
podziwiam cię kobieto....580 km  :wow

megana88

  • Gość
Cukrzyca u królika
« Odpowiedź #63 dnia: Styczeń 17, 2010, 14:09:31 pm »
Niecałe 9 godzin jazdy pociągiem. Jeśli to ma pomóc to nie ma sensu dalej jeździć i łudzić się, że ktoś pomoże. Skoro o tym doktorze są same dobre opinie to nie widzę powodu, dla którego nie miałabym zawieźć tam Karolci. Wierzę, że w końcu będzie miała puchatą kitę i w końcu będzie się mozna do niej normalnie przytulić.

Offline alana

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1147
  • Płeć: Kobieta
Cukrzyca u królika
« Odpowiedź #64 dnia: Styczeń 17, 2010, 14:13:08 pm »
no jasne, ze tak. Sama bym pojechała, choć mnie męczy 15 minutowa jazda autobusem do weta. Dojść na przystanek, potem z przystanku do weta i nazat z ponad 3-kilogramowym "bagażem" :) Nie jest to lekkie - transporter z królikiem. Zazwyczaj wracam spocona  :nie_powiem  Ale w sumie wsiadacie do pociągu i siedzicie wygodnie w przedziale. Niemniej jednak to cały dzień jazdy. Trzymam kciuki dziewczyny  :przytul

megana88

  • Gość
Cukrzyca u królika
« Odpowiedź #65 dnia: Styczeń 17, 2010, 14:44:03 pm »
alana, to wcale nie wygląda tak "różowo", nie w tym kraju.

Offline alana

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1147
  • Płeć: Kobieta
Cukrzyca u królika
« Odpowiedź #66 dnia: Styczeń 17, 2010, 16:09:27 pm »
nie no podejrzewam, ze nie. Jak nie ma przesiadek to jeszcze ok, gorzej jak trzeba czekać na dworcu na kolejny pociąg :/

Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
Cukrzyca u królika
« Odpowiedź #67 dnia: Styczeń 17, 2010, 20:37:43 pm »
Wydaje mi się,że  podróż pociągiem będzie męcząca dla ciebie i króliczka. Może trzeba rozważyć  podróz  PKS-em?
Patrzylam na jazdy PKP, to długa podróż  i bez przesiadek sie nie obędzie.Nawet kilku.
Trzeba wziąć pod uwagę ,że są to warunki zimowe . Pracuję na pkp i znam te sprawy. Nie wiadomo jaka będzie pogoda , jak sypnie śniegiem   to  opóźnienia  będą na pewno.
Patrzyłam na rozkład jazdy PKP , nie ma zbyt dużo  połączeń. Ale to jeszcze kilkanaście dni i coś  się  wymyśli.

Megana!!
Wczoraj napisałam Ci ,że mam dla ciebie niespodzankę. Za twoją determinację w walce o życie Karolci  jury w składzie ja i Kicusia przyznajemy  Ci:

Nuka!!
Za wielkie serce i pomoc króliczkom  przyznajemy Ci:


[ Dodano: Nie Sty 17, 2010 9:20 pm ]
Bośniak!!!

Ty wiesz za co !!! Z wielką przyjemnością przyznajemy ci  z Kicusia:

 



Chciałam zuważyć ,że każda gwiazda  w Hoollywood ma swoje 5 min na podzekowania , my z Kicusia was z tego zwalniamy. :DD

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Cukrzyca u królika
« Odpowiedź #68 dnia: Styczeń 17, 2010, 21:42:10 pm »
O jeżu  :icon_redface  :icon_redface  :icon_redface Nie wiem co powiedzieć :nie_powiem
W Hollywood może i jest przewidziane 5 minut na podziękowania, ale w Bośniwood jest to 20 sekund, więc się będę streszczać :)

Powiem, że króliczy Oskar mnie rozbroił (Sama robiłaś? Genialny!) i intensywnie szukam w mojej przeszłości takich zasług, które by przemawiały za przyznaniem mi go, ale widzę tylko ciemność  :hmmm W każdym razie bardzo dziękuję Szanownemu Jury za to wyróżnienie  :bukiet Zaiste niespodzianka, jakiej nie było  :lol

PS
Gratuluję pomysłowości i talentów plastycznych - zazdroszczę osobom, które umieją coś artystycznego same stworzyć :) bo jestem wyjątkowo lewa w tej kwestii ;)
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

megana88

  • Gość
Cukrzyca u królika
« Odpowiedź #69 dnia: Styczeń 18, 2010, 07:55:26 am »
dori PKS odpada, mam chorobę lokomocyjną i nie uznają zniżek dla studentów czyli w ogóle wychodzi fatalnie ;/ mój brat jeździ z Olsztyna PKS i niestety nie raz musiałam po niego wyjeżdżać ponieważ autobus stawał gdzieś w polu. Nie wiem gdzie sprawdzałaś rozkład jazdy, ale od mnie z miasta są dwie możliwości (najbardziej dogodne) i każda po jednej przesiadce. Zawsze jeździłam połączeniem Augustów-Warszawa-Bydgoszcz, ale to około 9 godzin jazdy i nie potrzebnych kilometrów. Ostatnio polecono mi dojechać PKS do Ełku (około godziny jazdy) i stamtąd pociągiem od razu do Torunia. W Olsztynie jedna przesiadka i dalej prosto bez rewelacji. Oszczędzę ze 2 godzinki podróżowania i w obu przypadkach jeśli los będzie sprzyjał to czekam tylko po 10 minut na przesiadki. Gdzieś około 14 byłabym w Toruniu.

Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
Cukrzyca u królika
« Odpowiedź #70 dnia: Styczeń 18, 2010, 08:27:05 am »
Wczoraj sprawdzałam w internecie.
Dzisiaj  sprawdzałam w pracy w Sieciowym rozkładzie jazdy książkowym , gdzie są zaznaczone wszystkie możliwości , mamy tylko do użytku służbowego (pracuję na PKP)  i w HAFAS tj  www.rozklad-pkp.pl.
Faktycznie  masz  z Ełku 7:41 , Olsztyn 5:37 , w Toruniu 13:18  lubz Ełku 8:24 w Olsztynie 8:47  , w Toruniu 14:11.
 Ja patrzyłam  przez Białystok. Sprawdź jeszcze  sama.

megana88

  • Gość
Cukrzyca u królika
« Odpowiedź #71 dnia: Styczeń 18, 2010, 08:59:29 am »
dori dokładnie tak :) a powiedz mi jeszcze jak to teraz z tymi biletami jest? Gdzie mam kupić bilet? W pociągu? Czekać aż konduktor podejdzie czy szukać kogoś kto sprzedaje bilety? Nie chcę zarobić mandatu za moją niewiedzę. Wcześniej kupowałam w kasie, ale kasy juz dawno nie ma ;/

Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
Cukrzyca u królika
« Odpowiedź #72 dnia: Styczeń 18, 2010, 09:18:34 am »
Napiszę na pw

megana88

  • Gość
Cukrzyca u królika
« Odpowiedź #73 dnia: Styczeń 18, 2010, 09:28:32 am »
dziękuję i czekam

Offline Katka

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 506
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Cukrzyca u królika
« Odpowiedź #74 dnia: Luty 02, 2010, 16:54:34 pm »
Jeśli w Toruniu potrzebna byłaby Ci pomoc to daj znać, służymy też noclegiem. Przepraszam, że tak późno, ale dopiero wyczytałam, że Ty taki szmat drogi przemierzasz do naszego wielbionego doktorka  :diabelek

megana88

  • Gość
Cukrzyca u królika
« Odpowiedź #75 dnia: Luty 02, 2010, 17:22:48 pm »
Katka, napisałam do paru miejsc w Toruniu z pytaniem o nocleg, ale cisza :( może masz jakieś namiary na schronisko czy coś podobnego?

Offline alana

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1147
  • Płeć: Kobieta
Cukrzyca u królika
« Odpowiedź #76 dnia: Luty 02, 2010, 17:35:01 pm »
skoro Katka proponuje Ci nocleg to ja bym korzystała ;)

Offline ppx

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1950
  • Płeć: Kobieta
    • KiG
Cukrzyca u królika
« Odpowiedź #77 dnia: Luty 03, 2010, 16:47:58 pm »
Jest jakiś link do informacji na temat cukrzycy króliczej?


megana88

  • Gość
Cukrzyca u królika
« Odpowiedź #78 dnia: Luty 03, 2010, 18:17:05 pm »
Bardzo mało, wszystko co znalazłam to zaledwie 3 strony opisów, tabela cukrów, co obniża cukier i jak mierzyć, próbuję sama dopisywać na własnych doświadczeniach, ale o cukrzycy króliczej w necie niestety baaaaaaaaaaardzo ubogo.

Offline alana

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1147
  • Płeć: Kobieta
Cukrzyca u królika
« Odpowiedź #79 dnia: Luty 14, 2010, 00:05:01 am »
megana88 jak Wasze przygotowania do podrózy ?? Jak się czuje królinka ??