Autor Wątek: artykuł "Potrącenie psa przez samochód"  (Przeczytany 6963 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
artykuł "Potrącenie psa przez samochód"
« dnia: Listopad 30, 2009, 22:32:38 pm »
hej,

Opublikowali w czasopismie e!stilo mój artykuł pt "Potrącenie psa przez samochód".
Generalnie jest mowa o przypadku psa, ale dotyczy to wszystkich zwierząt, a więc i królików.

Na razie mam pozwolenie na wrzucenie połowy artykułu na www, tak więc wrzuciłam do naszego działu prawnego http://www.kroliki.net/pl/prawo

a konkretnie tutaj (w pdf) : http://www.kroliki.net/prawo/estilo_pies.pdf

Za 2 miesiące wrzucę całość - bo czasopismo to dwumiesięcznik, a ten numer wyszedł tuż przed weekendem.
Do kupienia w: Empik, Ruch, Kolporter, Inmedio, Relay, w dziale z czasopismami kobiecymi. Cena raptem 6,50 zł.

w czasopismie jest mowa o zwierzętach, modzie, kosmetykach, butach, ksiazkach, filmach, roznych ekologicznych akcjach, podawane są przepisy kulinarne, sa wywiady z roznymi gwiazdami, takimi, ktore bronią zwierząt - a więc jest to taki światek, w którym i my się obracamy. w kazdym numerze prezentują sie jakies organizacje zwierzęce, my prezentowalismy się przed wakacjami, w najnowszym numerze prezentuje się Polska Zielona Sieć i jej portal www.ekonsument.pl oraz WWF i jego akcja na temat polskich fok (okazuje się, że na wybrzeżu krążą specjalne patrole, które ratują foki).

Bardzo zaciekawil mnie dzial o zabawkach ( na stronie http://www.ekonsument.pl ). Zastanawiam sie nawet, czy nie zareklamowac tej akcji u nas na stronie: chodzi o to, zeby uswiadomic ludziom, gdzie produkowana jest wiekszosc zabawek i ile dzieci przez to cierpi w Chinach (nieomal niewolnictwo, praca w trujących oparach chemikaliów) oraz, ze są alternatywy w postaci produktów ze sprawiedliwego handlu "fair trade" - reklamują na tej stronie rozne sklepy z zabawkami, co do ktorych jest pewnosc, ze nikt nie ucierpial podczas produkcji oraz ze wykonawca zabawek nie zostal wykorzystany ekonomicznie.


W estilo jest niezły artykuł o kozicach górskich, bardzo spodobała mi się też sesja zdjęciowa na temat mody - w klimatach mroczno - gotycko - pałacowych.


Reklamuję to czasopismo wszędzie jak mogę, bo to jedyne czasopismo dla szerszego grona czytelników, które nigdy nie reklamuje i  nie zamierza reklamowac futer naturalnych, skóry naturalnej ani kosmetyków testowanych na zwierzętach.
W czasopismie pokazane jest, jaki mamy duzy wybor na rynku wsrod produktów z materiałów nie pochodzących od zwierząt, ktore jednoczesnie sa ladne i modne.
Bardzo mi to u nich odpowiada. Artykuł napisałam za darmo, tak więc nie mam w reklamie interesu ekonomicznego :)

Offline Tocha

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5626
  • Płeć: Kobieta
  • Tam dom Twój gdzie królik Twój... I bobki jego ;)
artykuł "Potrącenie psa przez samochód"
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 01, 2009, 00:06:07 am »
Zrobie sobie prezent i zamowie prenumerate.

Offline ppx

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1950
  • Płeć: Kobieta
    • KiG
artykuł "Potrącenie psa przez samochód"
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 06, 2009, 19:03:58 pm »
Poszukam jutro w empiku tej gazety. :)


Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Odp: artykuł "Potrącenie psa przez samochód"
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 19, 2013, 20:30:48 pm »
Kochani,

W ramach szerzenia informacji prozwierzęcych, w dodatku mogących przydać się każdemu (oby nie, ale dobrze wiedzieć, co robić), wrzuciłam na FB link do artykułu o zgłaszaniu wypadków komunikacyjnych, w których ucierpiało zwierzę.

https://www.facebook.com/kroliki.net/posts/10151663497908544

Poudostępniajcie, proszę. Wiele osób nie wie, co robić, gdzie zadzwonić. Tak strasznie dużo widzę codziennie zabitych zwierząt przy drogach, że coś okropnego. Tydzień temu mijałam śmiertelnie potrąconego owczarka niemieckiego - jechałam i płakałam, i cały dzień już miałam przez to smutny i zepsuty ;(

Lato jest dla zwierząt szczególnie niewdzięczne pod względem wypadkowym.

Jeśli macie jakieś doświadczenia w tym temacie, podzielcie się (tu czy na FB) - może akurat komuś się bardzo przyda.
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan