Autor Wątek: Królik na mnie sika!  (Przeczytany 35453 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Aneczka

  • Gość
Królik na mnie sika!
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 04, 2009, 14:32:05 pm »
Obawiam się, ze królik nie zna pojęcia szacunku lub jego braku. On albo Cię lubi, toleruje i Ci ufa, albo nie. Oczywiście zapewne uważa, że w hierarchi jesteś od niego niżej, ale to chyba ma raczej ziązek z tym, że Ty się pozwalasz osiurac, a na niego nie sikasz, niż z szacunkiem, generalnie sami żeśmy się na taki układ zgodzili, było trzeba szczac na gada jak zaczął dojrzewać. Żartuje oczywiście.
A powaznie uważam, ze szacunek to dość skomplikowane uczucie, więc mimo, że wychwalam zawsze królicza mądrośc, to o szacunek jako taki, w naszym ludzkim pojęciu i rozumieniu ich nie posądzam

Offline Tocha

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5626
  • Płeć: Kobieta
  • Tam dom Twój gdzie królik Twój... I bobki jego ;)
Królik na mnie sika!
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 04, 2009, 21:46:45 pm »
Cytat: "Aneczka"
było trzeba szczac na gada jak zaczął dojrzewać.
:diabelek
No ja nie mialam okazji, bo Jozka zamieszkala ze mna jako dorosla juz pannica ;)
W sumie mnie to nie przeszkadza, bo jestem przyzwyczajona. Tylko jeszcze nie wiem jak Darka przekonac do jozinych bobow i siurow ;) Moze kiedys zrozumie jak cenny jest piekny, kragly suchy bobek i siur o prawidlowej barwie  :diabelek  :diabelek  :diabelek

Aneczka

  • Gość
Królik na mnie sika!
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 05, 2009, 17:55:40 pm »
Cytat: "Tocha"
No ja nie mialam okazji, bo Jozka zamieszkala ze mna jako dorosla juz pannica  

ja z Bulionem tez nie, ale on jakoś mniej się wywyższa, za to Frotowi sama na to pozwoliłam