Autor Wątek: Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/  (Przeczytany 534109 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline wilec

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 113
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #1680 dnia: Listopad 28, 2010, 11:39:47 am »
Podbijam post wileca!
Wilca ale mniejsza z tym ;P
Kolejny mądry "ekspert ds. żywienia ...
http://www.gryzonie.info/viewtopic.php?f=81&t=35013
Cytuje z forum...
"hej mam królika samca jak ktoś z was jest ze szczecina i macie samiczkę bo chciałam żeby mój króliczek miał dzieci"
I odpowiedź...
"Po 1: po co chcesz rozmnażać? co zrobisz z kilkoma małymi królikami?
Po 2: będziesz miała możliwość zapewnić kilku królikom dużą klatkę/zagródkę, jeśli się nie polubią to dla każdego osobną, no i pieniądze na kastracje/sterylizacje każdego z nich?
Po 3: poczytałaś wszystko o rozmnażaniu? to nie tak łatwo, że biorę samca i samiczkę, zostawiam ich i mnie już nic nie interesuje. co będzie, jak matka odrzuci któreś młode, jak nie będzie chciała karmić? poradzisz sobie? nie sądzę.
Po 4: kilka króliczków to dużo większe koszty - szczepienie 2 razy do roku KAŻDEGO z nich, w razie chorób jeżdżenie do weta, pokarm, żwirek do kuwety, sianko, warzywa, suszki. nie ma tak łatwo.

Odpuść sobie naprawdę, to jest zły pomysł, a rozmnażanie zostawmy hodowcom"
Co za specjaliści...
Kobiety są jak komety ,piękne włosy, czasem splecione w warkocz. Nieprzewidywalna, czasem wybuchowa. Piękna lecz Przemijalna. Nie do końca zrozumiała...

Offline Tocha

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5626
  • Płeć: Kobieta
  • Tam dom Twój gdzie królik Twój... I bobki jego ;)
Odp: Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #1681 dnia: Listopad 28, 2010, 11:57:00 am »
Pomijam fakt, ze to forum jest sponsorowane i poleca sie na nim te produkty, ktorych producenci reklamuja sie na forum.
To jest dopiero...
Odpisalam w tym zywieniu.

Offline wilec

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 113
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #1682 dnia: Listopad 28, 2010, 12:08:15 pm »
Ja odpisałem w rozmnażaniu ale nie jestem specem od tego ale wiem że rozmnażanie niszczy organizm królicy:/
A za napisanie o forum SPK dostałem ostrzeżenie...
Otrzymałeś ostrzeżenie od moderatora lub administratora tego forum. Powód przyznania ostrzeżenia:
Cytuj:
Ostrzeżenie zostało przyznane w związku z napisanym przez Ciebie postem: viewtopic.php?f=83&p=577844#p577844

Z regulaminu: pkt 5. Zakaz reklamowania (w tym ogłoszenia dot. rekruatacji moderatorów) innych forum o gryzoniach i zajęczakach we wszelkich formach
No ten człek genialny http://gryzonie.info/viewtopic.php?f=82&t=36446
« Ostatnia zmiana: Listopad 28, 2010, 12:13:34 pm wysłana przez wilec »
Kobiety są jak komety ,piękne włosy, czasem splecione w warkocz. Nieprzewidywalna, czasem wybuchowa. Piękna lecz Przemijalna. Nie do końca zrozumiała...

Offline Tocha

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5626
  • Płeć: Kobieta
  • Tam dom Twój gdzie królik Twój... I bobki jego ;)
Odp: Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #1683 dnia: Listopad 28, 2010, 12:45:29 pm »
Tak, nie pozwalaja reklamowac innych for, dzieki temu glupota az u nich kwitnie :D

Offline wilec

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 113
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #1684 dnia: Listopad 28, 2010, 12:47:29 pm »
Nom jestem ciekaw co mi wielki moderator odpisze...

EDIT:

Nie mogę już edytować :/
Chce ktoś zobaczyć moją rozmowę z ich modem...
A tak przy okazji http://gryzonie.info/viewtopic.php?f=53&t=1256 i zobaczcie se na króliczą dietę...
Co to dyspismo pisało?


Przeniosłam :) mysza
« Ostatnia zmiana: Listopad 29, 2010, 20:57:25 pm wysłana przez mysza »
Kobiety są jak komety ,piękne włosy, czasem splecione w warkocz. Nieprzewidywalna, czasem wybuchowa. Piękna lecz Przemijalna. Nie do końca zrozumiała...

Offline mysza

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 6041
  • Płeć: Kobieta
Odp: Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #1685 dnia: Listopad 29, 2010, 20:57:58 pm »
Wilec, aby wejśc trzeba mieć hasło :( może uda ci się skopiować częśc rozmowy?

Offline wilec

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 113
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #1686 dnia: Listopad 29, 2010, 21:03:52 pm »
Ależ oczywiście ale trochę tego dużo :P
P.S.Czytaj od dołu Heh

Autor    Wiadomość
wilec
   
Temat wiadomości: Re: Otrzymałeś ostrzeżenie
Katalog: Wysłane
OK koniec i dziękuje za rozmowę :)
        Wysłane: 28 Lis 2010 18:47
Zobacz wiadomość    
 
Odpowiedz z cytatem 
Driada
   
Temat wiadomości: Re: Otrzymałeś ostrzeżenie
Katalog: Odebrane
OK, temat traktuję za zakończony. Podsumowując: nie możesz reklamować forum, ale możesz zachęcać do adopcji (link do dizału adopcji jest zupełnie inny niż do forum ;) )
        Wysłane: 28 Lis 2010 18:45
Zobacz wiadomość    
 
Odpowiedz z cytatem Odpowiedz na wiadomość (PW)
wilec
   
Temat wiadomości: Re: Otrzymałeś ostrzeżenie
Katalog: Wysłane
Ale ja nikogo nie obrażam ale może kiedyś spróbuje się dogadać...
        Wysłane: 28 Lis 2010 18:40
Zobacz wiadomość    
 
Odpowiedz z cytatem 
Driada
   
Temat wiadomości: Re: Otrzymałeś ostrzeżenie
Katalog: Odebrane
NO to już musisz się dogadać z administracją jeśli chcesz COKOLWIEK reklamować.

Wg mnie przez obrażanie innych użytkowników ani pisanie w agresywny sposób nic nie zdziałasz i nie pomożesz z adopcjami SPK.
        Wysłane: 28 Lis 2010 18:38
Zobacz wiadomość    
 
Odpowiedz z cytatem Odpowiedz na wiadomość (PW)
wilec
   
Temat wiadomości: Re: Otrzymałeś ostrzeżenie
Katalog: Wysłane
Ja się nie kłócę wiem za co dostałem ostrzeżenie ale chodziło mi oto by pokazać zacofanie niektórych użytkowników forum a teraz chciałem się dowiedzieć czy mógłbym promować adopcje SPK(chodzi mi o reklamę taką jak ma Herbal Pets czy Natural-Vit)
        Wysłane: 28 Lis 2010 18:29
Zobacz wiadomość    
 
Odpowiedz z cytatem 
Driada
   
Temat wiadomości: Re: Otrzymałeś ostrzeżenie
Katalog: Odebrane
Wiesz? W ogóle Cię nie rozumiem. Dostałeś ostrzeżenie za reklamę forum, a nie adopcji królików (chyba mylisz pojęcia), a Ty się ze mną kłócisz o reklamę adopcji. Adopcje jak najbardziej wskazane, więc tego to Ci nikt nie zabroni.
        Wysłane: 28 Lis 2010 18:23
Zobacz wiadomość    
 
Odpowiedz z cytatem Odpowiedz na wiadomość (PW)
wilec
   
Temat wiadomości: Re: Otrzymałeś ostrzeżenie
Katalog: Wysłane
Czyli płacą wam za reklamę a nie dogadują się wszystko jasne dziękuje!
        Wysłane: 28 Lis 2010 18:17
Zobacz wiadomość    
 
Odpowiedz z cytatem 
Driada
   
Temat wiadomości: Re: Otrzymałeś ostrzeżenie
Katalog: Odebrane
Bo wiesz, to kosztuje. W końcu to jest REKLAMA.
Jeśli zależy Ci na pomocy, to wtedy radzisz konkretnemu uzytkownikowi, zeby adoptował królika a nie kupował.
        Wysłane: 28 Lis 2010 18:12
Zobacz wiadomość    
 
Odpowiedz z cytatem Odpowiedz na wiadomość (PW)
wilec
   
Temat wiadomości: Re: Otrzymałeś ostrzeżenie
Katalog: Wysłane
Widziałem jakieś trzy może cztery ale nie ma reklam takich jak ma
Herbal Pets czy Natural-vit
        Wysłane: 28 Lis 2010 18:08
Zobacz wiadomość    
 
Odpowiedz z cytatem 
Driada
   
Temat wiadomości: Re: Otrzymałeś ostrzeżenie
Katalog: Odebrane
Adopcje SPK to co innego niż forum królicze. Poczytaj sobie to forum to sam zobaczysz że często bywały odnośniki do działu ADOPCJI SPK
        Wysłane: 28 Lis 2010 18:07
Zobacz wiadomość    
 
Odpowiedz z cytatem Odpowiedz na wiadomość (PW)
wilec
   
Temat wiadomości: Re: Otrzymałeś ostrzeżenie
Katalog: Wysłane
A jak chciałbym promować adopcje SPK i dogadał bym się z administracją to bym mógł?
        Wysłane: 28 Lis 2010 18:03
Zobacz wiadomość    
 
Odpowiedz z cytatem 
Driada
   
Temat wiadomości: Re: Otrzymałeś ostrzeżenie
Katalog: Odebrane
Czego Ty nie rozumiesz? To jest zabronione w regulaminie forum. Regulamin nie jest po to, żeby go łamać, nie ma wyjątków! Jest jasno napsiane, że zabrania się reklamy forum o zajęczakach i gryzoniach. Twój link był do forum, nie do działu adopcji!

W regulaminie nie ma mowy o karmach, ale logiczne jest, że jak chcesz wywiesić ogłoszenie na czyimś sklepie to najpierw pytasz o zgodę. Analogicznie jest tutaj. Chcesz reklamować dany PRODUKT (nie forum) pytasz o zgodę
        Wysłane: 28 Lis 2010 17:55
Zobacz wiadomość    
 
Odpowiedz z cytatem Odpowiedz na wiadomość (PW)
wilec
   
Temat wiadomości: Re: Otrzymałeś ostrzeżenie
Katalog: Wysłane
Czyli jeśli dogadam się z administracją to też mogę je promować?
        Wysłane: 28 Lis 2010 17:51
Zobacz wiadomość    
 
Odpowiedz z cytatem 
Driada
   
Temat wiadomości: Re: Otrzymałeś ostrzeżenie
Katalog: Odebrane
reklamowałeś FORUM królicze, co jest zabronione w regulaminie. Oni dogadali się z administracją, inaczej nie mogliby reklamować swoich produktów. Tak samo jak Herbal Pets.
        Wysłane: 28 Lis 2010 17:49
Zobacz wiadomość    
 
Odpowiedz z cytatem Odpowiedz na wiadomość (PW)
wilec
   
Temat wiadomości: Re: Otrzymałeś ostrzeżenie
Katalog: Wysłane
Skoro oni mogą promować mieszanki itp to dlaczego ja nie mogę promować SPK?
        Wysłane: 28 Lis 2010 17:48
Zobacz wiadomość    
 
Odpowiedz z cytatem 
Driada
   
Temat wiadomości: Re: Otrzymałeś ostrzeżenie
Katalog: Odebrane
Jak dla mnie to reklamować może się każdy. U nas reklamuje się Natural-vit, ale użytkownicy sami zauważyli, że karmy nie są za dobre. Podkreślam, że ludzie z tej firmy SŁUCHAJĄ co użytkownicy mają do powiedzenia, starają ULEPSZAĆ karmy (popatrz na skład pierwszej mieszanki) i to się w nich ceni. Nie złapiesz bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami innej firmy. Przecież też o to chodzi, żeby poznać oczekiwania potencjalnych klientów, a oni akurat starają się tą wiedzę wykorzystać i przerobili pierwszą - tragiczną mieszankę w drugą, już nieco lepszą. To dobra droga do stworzenia DOBREGO granulatu.

Zauważ, że również Śliwa reklamuje Herbal Pets - zioła i suszone owoce/warzywa. To spotkało się z ogromnym entuzjazmem. Czyli ludzie sami muszą się nauczyć rozgraniczać co dobre a co złe i w tym wypadku to działa.

Osoba, która nie czytała o królikach powie, ze najlepszą karmą jest Vitapol, ale jak posiedzi np na tym forum to po jakimś czasie zmienia zdanie. Nie można kogoś atakować, bo wtedy nie zmieni się jej nastawienia. Trzeba podawać argumenty i tłumaczyć czemu mieszanki są złe. Nie można zamknać się w hermetycznym opakowaniu i udawać, że mieszanek nie ma na rynku. Są i to znacznie przeważają ilością granulaty. Dlatego też trzeba tłumaczyć czemu granulat jest lepszy.

Co do dziąłalności naszego forum to ejst jeszcze jedna sprawa, przemawiająca na "za". Użytkownicy sami tworzą ulotki dot. gryzoni i zajęczaków i zanoszą je do sklepów zoologicznych w celu większej edukacji przypadkowych ludzi
        Wysłane: 28 Lis 2010 17:45
Zobacz wiadomość    
 
Odpowiedz z cytatem Odpowiedz na wiadomość (PW)
wilec
   
Temat wiadomości: Re: Otrzymałeś ostrzeżenie
Katalog: Wysłane
Tak ale moderator ma kontakt większy z administracją niż zwykły użytkownik i powinien zapobiegać polecaniu mieszanek czy miły panów hodowców.Hodowcy to nic dobrego stają się tylko pseudo hodowlami a królików jest i tak w bród a jest niewiele osób które się naprawde znają...
        Wysłane: 28 Lis 2010 17:22
Zobacz wiadomość    
 
Odpowiedz z cytatem 
Driada
   
Temat wiadomości: Re: Otrzymałeś ostrzeżenie
Katalog: Odebrane
To nie jest nasz ekspert tylko osoba reklamująca karmy ;) A wybór kto reklamuje to już nie należy do mnie tylko administracji. Poza tym ludzie są w miare ok, przez to, że chcą ulepszać karmy, zmieniać je, pytają co my od nich oczekujemy itd. Więc mam nadzieje, że w końcu doczekamy się od nich dobrego granulatu.

Na forum są tematy o mieszankach i jest tam jasno napisane że mieszanki nie są zalecane, tylko granulaty dobrej firmy, np. Versale Laga.

Rozmnażania przez osoby niedoświadczone też nie popieramy i zawsze staramy się uzmysłowić, żeby ludzie tego nie robili.

Całe szczęście, są różne fora, na których są świadomi użytkownicy, coraz więcej ludzi czyta o swoim zwierzaku (szkoda tylko, ze po zakupie, a nie przed) i trzeba im po prostu dobrze sprzedać tą wiedzę ;)
        Wysłane: 28 Lis 2010 17:15
Zobacz wiadomość    
 
Odpowiedz z cytatem Odpowiedz na wiadomość (PW)
wilec
   
Temat wiadomości: Re: Otrzymałeś ostrzeżenie
Katalog: Wysłane
To ten ekspert niech poczyta co jest zdrowe dla królika a co nie bo mieszanki zawierają zboża są wysokokaloryczne i posiadają mało włókna które jest niezbędne dla królika...
Powinny być tutaj tematy np. dlaczego mieszanki są tak nie zdrowe dlaczego ciąża u królika niszczy jego organizm bo 50% ludzi myśli se tak "O mam króliczka kupie se drugiego będą się kochać i mieć dzieci i wszystko będzie cacy"
Co do tych mieszanek to nie powinniście ich promować na forum są naprawę bardzo szkodliwe nie powinny być promowane Pseudo hodowle jak i zwykłem małe hodowle.A co do tego ostrzeżenia to nic nie mam przeciwko bo to tylko jedno a można dostać trzy i to nie wieczna banicja zresztą na forum się zarejestrowałem tylko po to by uświadomić innym jak szkodliwa jest ciąża jak szkodzą mieszanki itp.
        Wysłane: 28 Lis 2010 15:57
Zobacz wiadomość    
 
Odpowiedz z cytatem 
Driada
   
Temat wiadomości: Re: Otrzymałeś ostrzeżenie
Katalog: Odebrane
Wybacz, nie dałeś linka do działu adopcji, tylko do strony głównej forum. Tak więc u nas traktowane jest to jako reklama. My tutaj też jesteśmy przeciwko rozmnażaniu królików przez osoby niedoświadczone, również często polecamy SPK jak ktoś chce kupić królika - radzimy wtedy, żeby zastanowił się nad adopcją. Sam napisałeś "tutaj typowo królicze forum...".

Co do naszego "eksperta"... To nie jest nasz ekspert tylko osoba która reklamuje te karmy. We wcześniejszych tematach reklamowali bardzo złe mieszanki i za namową użytkowników tego forum zmienili całkowicie skład - karmy zawierają więcej błonnika, białka, mniej tluszczu. Jest to ulepszona mieszanka, która nadal odbiega od ideału - np. granulatu Cuni complete firmy Versala Laga. Zauważ, że mieszanki nie cieszą się jak na razie większym poparciem i myślę że bezpośredni kontakt z klientem pomoże im jeszcze ulepszać ich karmy.

Poza tym to tylko 1 ostrzeżenie ;) Które jeszcze przemija z czasem, przynajmniej wiesz jakie u nas są zasady. Ja tu jestem moderatorem i po prostu pilnuję porządku - w tym przestrzeganie regulaminu forum.
        Wysłane: 28 Lis 2010 15:24
Zobacz wiadomość    
 
Odpowiedz z cytatem Odpowiedz na wiadomość (PW)
wilec
   
Temat wiadomości: Re: Otrzymałeś ostrzeżenie
Katalog: Wysłane
Przepraszam bardzo ale mi nie chodzi o promowanie tego forum...
Wiecie co to SPK?
Przypuszczam że nie to jest Stowarzyszenie Pomocy Królikom na którym się znają i nie promują "miłego pana hodowcy" bo królików do adopcji jest tyle że głowa boli zobacz tu ile ich jest http://adopcje.kroliki.net/
A to tylko pewna cześć tych co czekają na domki jednej forumowiczce urodziły się młode przez to że w sklepie zoologicznym była razem z samcem u innej znów jest podejrzenie ciąży więc będzie przynajmniej znowu trójka króliczków do adopcji mam nadzieje że mnie rozumiesz.
Kolejna sprawa to żywienie wasz ekspert poleca mieszanki w tym temacie: http://www.gryzonie.info/viewtopic.php?f=81&t=35013
a mieszanki są bardzo nie zdrowe dla królików kolejny błąd...
        Wysłane: 28 Lis 2010 11:51
Zobacz wiadomość    
 
Odpowiedz z cytatem 
Driada
   
Temat wiadomości: Otrzymałeś ostrzeżenie
Katalog: Odebrane
Otrzymałeś ostrzeżenie od moderatora lub administratora tego forum. Powód przyznania ostrzeżenia:
Cytuj:
Ostrzeżenie zostało przyznane w związku z napisanym przez Ciebie postem: viewtopic.php?f=83&p=577844#p577844

Z regulaminu: pkt 5. Zakaz reklamowania (w tym ogłoszenia dot. rekruatacji moderatorów) innych forum o gryzoniach i zajęczakach we wszelkich formach
        Wysłane: 27 Lis 2010 17:02
Kobiety są jak komety ,piękne włosy, czasem splecione w warkocz. Nieprzewidywalna, czasem wybuchowa. Piękna lecz Przemijalna. Nie do końca zrozumiała...

Offline mysza

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 6041
  • Płeć: Kobieta
Odp: Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #1687 dnia: Listopad 29, 2010, 21:15:21 pm »
Słów nie mam  :crazy: Ale paranoja  >:(

I co teraz? Widać, że "sponsorują" ich producenci mieszanek  >:(

Offline wilec

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 113
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #1688 dnia: Listopad 29, 2010, 21:17:10 pm »
Dokładnie...
Zobaczcie na doświadczonego co napisał o diecie królika
KR�LICZA DIETA
Podstawą diety malucha (kupujemy zwierze gdy ma ok. 8 tygodni) powinny być siano(2 zł za duże opakowanie) i woda. Przez 14 dni karmimy go np. granulatem ,,Alex" (ok.6zł), podajemy mu garść rano i wieczorem. Potem wzbogacamy pokarm granulatem podstawowym (np. Vitakraft, 600g, ok 10zł), dostosowanym do wieku zwierzątka (junior, senior), oraz mieszankami warzywno-zbożowytmi (Vitakraft - 600g, 8,50zł, Animals - 500g, 3,70). Karma nie może stać w misce cały czas, królik, powinien najadać się dwa razy dziennie. Zawsze musi mieć świeżń wodę i siano w karmniku. Do śćcierania zębów znakomicie nadają się kolby warzywno-owocowe (ok.2-3zł za szt.) lub gałńzki drzew owocowych. Pamiętajmy, by zwierzątka nie przekazrmiać. Królik może jeść bez przerwy, ale mu to nie służy. Otyłe zwierze częściej choruje, zwłaszcza na nieżyt przewodu pokarmowego :cry: . Króliki lubią być głaskane po nosku i grzbiecie. Nigdy nie drapiemy go pod brodą - to czułe miejsce gdzie znajdyją się gruczoły zapachowe królika! Nie przepada też za braniem na ręce ,ani trzymaniem na kolanach. Przywiązanie okazuje, kładąc się obok pana. Królicza nie można do niczego zmusić. Mimo ,że jest niewielki ma charakter i na ogół stara się dopiąć swego.
Kobiety są jak komety ,piękne włosy, czasem splecione w warkocz. Nieprzewidywalna, czasem wybuchowa. Piękna lecz Przemijalna. Nie do końca zrozumiała...

nuka

  • Gość
Odp: Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #1689 dnia: Listopad 29, 2010, 21:24:36 pm »
wilec, o jakich mieszankach mowa?? Bo tak na gorąco sobie mysle, że na stronie producenta tej mieszanki mógł pojawić sie wpis, że jej skład jest zaakceptowany przez uzytkowników forum dla królików = opiekunów królików. A skoro tak to niektórzy odbiorą to jako aprobate ze strony SPK

ps, mamy kolejne "zapytaj.com" do uswiadomienia, masakra

Offline wilec

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 113
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #1690 dnia: Listopad 29, 2010, 21:28:30 pm »
Myślicie że to koniec?
Powstało nowe forum na szczęście jeszcze nikogo chyba tam nie ma więc można by trochę poduczyć...
http://www.zwierzeta.boo.pl/
Kobiety są jak komety ,piękne włosy, czasem splecione w warkocz. Nieprzewidywalna, czasem wybuchowa. Piękna lecz Przemijalna. Nie do końca zrozumiała...

Offline Tocha

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5626
  • Płeć: Kobieta
  • Tam dom Twój gdzie królik Twój... I bobki jego ;)
Odp: Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #1691 dnia: Listopad 29, 2010, 22:06:05 pm »
wilec, o jakich mieszankach mowa?? Bo tak na gorąco sobie mysle, że na stronie producenta tej mieszanki mógł pojawić sie wpis, że jej skład jest zaakceptowany przez uzytkowników forum dla królików = opiekunów królików. A skoro tak to niektórzy odbiorą to jako aprobate ze strony SPK

ps, mamy kolejne "zapytaj.com" do uswiadomienia, masakra
Najlepsze jest to, ze oni juz nauczaja na zapytajau, jako ci 'madrzejsi' :]

I co wy na to?


Dzisiaj dostalam upomnienie od moda z tego forum, za to ze nie stosuje polskich znakow :) Ktos nawet mial tyle czasu, zeby poprawic moje posty w temacie o naszych Toruniakach http://gryzonie.info/viewtopic.php?p=578632#p578632 Szkoda, ze nikt w tym temacie nie napisal nawet pol slowa. Ale 'bledy' poprawione :D
« Ostatnia zmiana: Grudzień 05, 2010, 20:04:48 pm wysłana przez Tocha »

nuka

  • Gość
Odp: Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #1692 dnia: Grudzień 05, 2010, 20:18:09 pm »
Nikt nic nie napisał ale przynajmniej wiadomo, że post został przeczytany. To i tak sukces

Offline Tocha

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5626
  • Płeć: Kobieta
  • Tam dom Twój gdzie królik Twój... I bobki jego ;)
Odp: Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #1693 dnia: Grudzień 05, 2010, 20:43:47 pm »
Tak i to bardzo dokladnie :D Moze teraz jak juz sa polskie znaki to ludzie przeczytaja :)

Offline miguelle

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 981
  • Płeć: Kobieta
Odp: Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #1694 dnia: Grudzień 05, 2010, 21:49:03 pm »
co do gryzoni mialam tam kiedys konto, jak se przypomne haslo to moge podzialac :D pamietam z ejak tam wchodzilam nie bylo problemow - cos nawet kiedys napisalam o mieszankach (mieli reklame firmy ktora produkowala mieszanki w czerwonych opakowaniach) to jakas osoba z forum nawet mnie poparla

Offline wilec

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 113
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #1695 dnia: Grudzień 05, 2010, 21:51:51 pm »
Obecnie wszystkie fora o zwierzętach są zapisane tylko nie o królikach więc fanów królików jest tyle że głowa boli.
W apelu jaki napisałem nikt nie odpisał...
Kobiety są jak komety ,piękne włosy, czasem splecione w warkocz. Nieprzewidywalna, czasem wybuchowa. Piękna lecz Przemijalna. Nie do końca zrozumiała...

Offline miguelle

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 981
  • Płeć: Kobieta
Odp: Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #1696 dnia: Grudzień 05, 2010, 22:01:34 pm »
apelu? sory ze tak wyrywkowo pytam ale nie bardzo teraz kumam.

Offline wilec

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 113
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #1697 dnia: Grudzień 05, 2010, 22:02:45 pm »
Chodzi o interwencje w Bydgoszczy
Kobiety są jak komety ,piękne włosy, czasem splecione w warkocz. Nieprzewidywalna, czasem wybuchowa. Piękna lecz Przemijalna. Nie do końca zrozumiała...

Offline miguelle

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 981
  • Płeć: Kobieta
Odp: Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #1698 dnia: Grudzień 05, 2010, 22:08:40 pm »
ale ze co, ze tu na forum czy gdzie? jelsi sie nie myle to tu jest troche o tej interwencji...

Offline Tocha

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5626
  • Płeć: Kobieta
  • Tam dom Twój gdzie królik Twój... I bobki jego ;)
Odp: Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #1699 dnia: Grudzień 05, 2010, 22:10:22 pm »
Na gryzoniach dzial kroliczy nie jest zbyt aktywny.
Miguelle, ja mialam problem bo odswiezylam watek sprzed miesiaca ;) i nie mam polskich znakow. A tak to jest ok :)


Tam na forum nikt sie nie odezwal... Nawet nie podbijaja watku.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 05, 2010, 22:15:38 pm wysłana przez Tocha »