Autor Wątek: Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/  (Przeczytany 534141 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline mysza

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 6041
  • Płeć: Kobieta
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #1440 dnia: Luty 24, 2010, 23:54:54 pm »
Pszczolkowa, ten obrazek mi migna, bo któraś osoba z zapytaja pogała pomysł, że może coś takiego dnia niej zrobić. Gdzies mi to przemknęło przed oczami jak czytałam, tylko nie pamietam, kto to jej zrobił ten obrazek...

Faktycznie tajemniczy jest właściciel tego powastającego Stowarzyszenia- może kiedys sie przyzna?

kasiagio

  • Gość
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #1441 dnia: Luty 25, 2010, 00:01:11 am »
Ja jestem przekonana że to zdjęcie u kogoś z SPK widziałam tylko nie mogę sobie przypomnieć u kogo :/

Offline Wataha

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 2099
  • Płeć: Kobieta
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #1442 dnia: Luty 25, 2010, 11:17:08 am »
A kto to jest kusiek_pusiek? To ktoś z naszego forum?

kasiagio

  • Gość
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #1443 dnia: Luty 25, 2010, 11:20:15 am »
Cytat: "Wataha"
A kto to jest kusiek_pusiek? To ktoś z naszego forum?
tak to z naszego forum :)

Offline Wataha

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 2099
  • Płeć: Kobieta
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #1444 dnia: Luty 25, 2010, 11:22:02 am »
Bo na zapytaj ma avatar, który mojej kuzynce zrobiła Hordra  :> w avatarze jest królik Śnieżka

kasiagio

  • Gość
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #1445 dnia: Luty 25, 2010, 11:24:46 am »
Cytat: "Wataha"
Bo na zapytaj ma avatar, który mojej kuzynce zrobiła Hordra :> w avatarze jest królik Śnieżka
 Ha , dobre ....... :nie_powiem  :/

Offline milka37

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Mercedes, Andrzej Złysyn, Maja Mi
  • Za TM: Pati, Puszek Okruszek, Merida Tumorka, Jogobella
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #1446 dnia: Luty 25, 2010, 14:05:34 pm »
Napisałam nowej "pani weterynarz" o papierach.
Jezu czemu Ci ludzie się podszywają pod weterynarzy?? Ktoś przegląda ten zapytaj cały?? Nie wiem, za ginekologów też się podają pacany??  :zdenerwowany
"To, ze zwierze jest duze, nie oznacza, ze nie potrzebuje czulosci.
Jakkolwiek duzy Tygrys sie wydaje, potrzebuje tyle czulosci, ile Malenstwo"

Offline mysza

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 6041
  • Płeć: Kobieta
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #1447 dnia: Luty 25, 2010, 14:13:01 pm »
Cytat: "milka37"
Nie wiem, za ginekologów też się podają pacany?? :zdenerwowany


Pewnie też się podają, ale często piszą, że znają sie na antykoncepcji itp. Jest taka jedna użytkowniczka, ma 26 lat, dziecko sama wychowuje i odpowiada bardzo dobrze na choroby kobiece, intymność, położnictwo itp. Tutaj mogę powiedzieć, że się zna.

[ Dodano: Czw Lut 25, 2010 4:56 pm ]
Nasza pseudo-weterynarz sobie odpuściła :] zmieniła info na profilu i juz nie jest weterynarzem :]

Bella

  • Gość
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #1448 dnia: Luty 25, 2010, 22:15:00 pm »
To dobrze  !!  Nie wiem, co fajnego jest w udawaniu, że jest się weterynarzem. Skoro ta osoba ma wiedzę o królikach i chce się nią podzielić, to niech stworzy jakąś stronę, czy przyjdzie na to forum, a nie ma zabawę w okłamywaniu ludzi.


panimama

  • Gość
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #1450 dnia: Luty 26, 2010, 16:40:18 pm »
Nie ma słów na tę głupotę i co ona sobie myśli że na tych króliczkach fortunę zbije .

Offline miguelle

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 981
  • Płeć: Kobieta
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #1451 dnia: Luty 26, 2010, 18:56:09 pm »
czy ktos jescze moglby do niej napisac w sprawie rozmnazania? bo ja juz nie mam sily, ostatnio uswiadamialam paru ludzi ze szkoly nt. szczepienia i uslyszalam takie rzeczy, ze mam dosc :/

Pszczolkowa

  • Gość
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #1452 dnia: Luty 26, 2010, 19:54:58 pm »
miguelle, ja za to usłyszałam ostatnio kilka bardzo dziwnych rzeczy na temat kastracji i to od kilku osób.
Dziś natomiast rozmawiałam z koleżanką i opowiadałam jej jakim królik jest niszczycielem, ta zaś zaskoczona była, że moja mama go nie oddała  :oh: .
Robi mi się przykro słysząc takie rzeczy, bo co jak co, ale najbardziej chyba boli to, że mówią to osoby, które uważam za inteligentne i wrażliwe.
Czemu ludzie tak przedmiotowo traktują zwierzęta? Potępiają sadystów, futra i wszystko inne tym czasem sami pozwalają na zło. Nie potrafię tego pojąć.. jest mi strasznie przykro.

Offline miguelle

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 981
  • Płeć: Kobieta
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #1453 dnia: Luty 26, 2010, 20:08:25 pm »
http://zapytaj.com.pl/Category/010,005/2,2747723,Dodawanie_odpowiedzi.html

a co do ludzkich zachowan - mysle ze to wynika z braku wiedzy i ogolnie jakiegos nie wiem braku zaangazowania. mi zarzucono, ze ja bardziej dbam o krolika niz niektorzy dbaja o swoej dzieci. nie moja wina ze ludzie w nieodpowiedzialny sposob "robia" sobie dzieci. ja tego nie rozumiem, dla mnie glupota by bylo przyjecie pod dach ziwerzecia na ktore mnei nie stac i o ktorym niemam pojecia. to chyba dobrze ze mam zwierze i staram sie mu zapewnic godne warunki bytowania? dlaczego ma miec gozej od czlowieka? bo co, nie umie bronic swoich praw? wielki czlowiek, samozwanczy pan wszechswiata ktory nawet o interesy wlasnego "wzyszego gatunku" nie umie zadbac (patrz - wlaki na tle etnicznym i religijnym).

[ Dodano: Pią Lut 26, 2010 8:09 pm ]
http://zapytaj.com.pl/Category/010,005/2,2747723,Dodawanie_odpowiedzi.html

a co do ludzkich zachowan - mysle ze to wynika z braku wiedzy i ogolnie jakiegos nie wiem braku zaangazowania. mi zarzucono, ze ja bardziej dbam o krolika niz niektorzy dbaja o swoej dzieci. nie moja wina ze ludzie w nieodpowiedzialny sposob "robia" sobie dzieci. ja tego nie rozumiem, dla mnie glupota by bylo przyjecie pod dach ziwerzecia na ktore mnei nie stac i o ktorym niemam pojecia. to chyba dobrze ze mam zwierze i staram sie mu zapewnic godne warunki bytowania? dlaczego ma miec gozej od czlowieka? bo co, nie umie bronic swoich praw? wielki czlowiek, samozwanczy pan wszechswiata ktory nawet o interesy wlasnego "wzyszego gatunku" nie umie zadbac (patrz - wlaki na tle etnicznym i religijnym).

Rabbitka

  • Gość
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #1454 dnia: Luty 27, 2010, 18:03:41 pm »

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #1455 dnia: Luty 27, 2010, 19:05:47 pm »
ale też ktoś głupie odpowiedzi dal do tego pytania :/ powodow sterylizacji jest mnostwo - nie tylko nie męczenie dziećmi  :hmmm mysle ze to dlatego przewazyla taka ilosc odpowiedzi na "nie" - bo nie mieli madrzejszych odpowiedzi do wyboru

Offline miguelle

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 981
  • Płeć: Kobieta
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #1456 dnia: Luty 27, 2010, 19:26:08 pm »
bo w Polsce sie nadal uwaza, ze sterylizacja zwierzat to ich okaleczanie  :oh: nie wspominajac juz o micie jednego rodzenia (panuje taki stereotyp, ze niby samica musi przynajmniej raz byc w ciazy bo inaczej bedzie "wybrakowana" po sterylce  :oh: )

ap. widzieliscie odpowiedzi Aster co do miesa kroliczego w biedronce? a ona sie dalej upiera przy tych wartosciach odzywczych, ja nie wiem skad te dzieci maja takie informacje - od do czego doprowadzaja reformy w szkolnictwie w Polsce (byle by obciac program i odmozdzyc dzieci)

http://zapytaj.com.pl/Category/010,005/2,2766954,Jak_urzadzic_klatke_dla_2_tygodniowego_kroliczka_samiczkiTo_pytanie_jest_bardziej_dla_milosnikow_i_posiadaczy_gryzoni_i_krolikow.html   :buu  :buu  2tygodniowy krolik ;(

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #1457 dnia: Luty 27, 2010, 21:09:15 pm »
to jak to ale kto zminusował najlepszą odpowiedź....? zamiast co raz lepiej jest chyba co raz gorzej na tym cholernym zapytaju....

Offline miguelle

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 981
  • Płeć: Kobieta
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #1458 dnia: Luty 27, 2010, 21:15:35 pm »
no to zapytaj-cielecie usunelo a ktoz by inny bo sie to klocilo ze swiatopogladem owego cielecia (na zapytaj jak chce sie wyszukac uzytkownika jakiegos to jest taka nazwa jak zapyta - ciele  :oh:)

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #1459 dnia: Luty 27, 2010, 21:33:31 pm »
właśnie zajrzalam sobie na inne działy na zapytaju - przypadkowo, motoryzacja itd. Powiem Wam szczerze, że to nie ma sensu. To jest jedna wielka porażka nie tylko w "naszym" dziale... społeczeństwo debili i idiotów... cały czas minusowałam i plusowałam odpowiedzi bo widziałam w tym sens ale nie wiem czy Wy macie jeszcze siły żeby cokolwiek tam pisać :/