Autor Wątek: Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/  (Przeczytany 534187 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline azi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2247
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
    • http://www.przygarnijkrolika.pl
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #180 dnia: Grudzień 07, 2009, 11:37:22 am »
jestem załamana tym co tam się wypisuje, porady przez mail za dopłatą  :/
i ten tekst :
   
"ZAPAMIĘTAJ ,ŻE JA NIE PISZĘ DO ZABAWY . MOJE WSZYSTKIE ODPOWIEDZI SĄ PISANE ZGODNIE Z MEDYCYNĄ !!! "
to pisze jakiś dzieciak podszywający się pod weta, należy to zgłosić na policję

Offline mysza

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 6041
  • Płeć: Kobieta
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #181 dnia: Grudzień 07, 2009, 11:38:30 am »
http://pl.wikipedia.org/wiki/Wydzia%C5%82y_Medycyny_Weterynaryjnej_w_Polsce

tu macie spis polskich wydzialow medycyny weterynaryjnej. Po takich uczelniach dostaje sie dyplom weterynarza. Studia trwaja 5,5 roku,(wyjatek od Deklaracji Bolonskiej) jako jednostopniowe studia magisterskie zakonczone uzyskaniem tytulu lekarza weterynarii, rownorzednego z tytulem magistra.

Chyba, ze ma http://pl.wikipedia.org/wiki/Technik_weterynarii, to oznacza ze klamala z tym lekarzem weterynarii, bo jest TECHNIKIEM.

Lekarz weterynarii wg. wikipedii: http://pl.wikipedia.org/wiki/Lekarz_weterynarii

wg. tego sie kierujcie :)

Offline miguelle

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 981
  • Płeć: Kobieta
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #182 dnia: Grudzień 07, 2009, 11:43:55 am »
spoczko, a do admina napisalam na zapytaj i postaram sie by sprawa trafila do policji. jesli jest to dziecko to odpowiedzialnosc poniosa rodzice, a jesli osoba dorosla - sama Anix94. ja juz spadam, bo troche przeziebiona jestem.

Offline mysza

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 6041
  • Płeć: Kobieta
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #183 dnia: Grudzień 07, 2009, 11:47:21 am »
Zalogowalam sie. Jestem pod Ela_mysza :)

nati

  • Gość
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #184 dnia: Grudzień 07, 2009, 12:32:30 pm »
miguelle, daj znać jeśli administracja odpisze i co ;)
Jeśli nie odp lub postanowią nie reagować, pójdę na policję. Ale z tym poczekamy, jeśli zajdzie taka konieczność to poproszę o wszystkie informacje jakie udało się nam zebrać na temat tej dziewczyny.

Offline miguelle

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 981
  • Płeć: Kobieta
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #185 dnia: Grudzień 07, 2009, 12:39:45 pm »
ja potem wrzuce moze tutaj te rozmowy z gg, co wy na to?

nati

  • Gość
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #186 dnia: Grudzień 07, 2009, 12:42:46 pm »
miguelle, witaj :D
Cała rozmowa (na tą chwilę) nie jest konieczna. Chodzi mi raczej o jej dane osobowe, ew pochodzenie itp. Coś co może dać policji jakieś większe zahaczenie niż tylko nr IP.

Offline miguelle

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 981
  • Płeć: Kobieta
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #187 dnia: Grudzień 07, 2009, 12:51:34 pm »
no niestety, podaje tylko, ze jest z Olsztyna i skonczyla ten caly uniwersytet, ale czy tak jest naparwde - nie mam pojecia :( nie dalo sie wiecej wyciagnac. juz ja mocno nastraszylam na gg, gdy stwierdzilam ze wiecej nie odpisze mi. sporoboje jeszce po dobroci cos wyciagnac, ale nie wiem czy sie uda. wiem,ze nie chciala potwierdzic tego, ze jest lekarzem wet., to juz jest karalne, bo gdy sie udziela informacji podajac sie za lekarza to trzeba to udowodnic.

nati

  • Gość
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #188 dnia: Grudzień 07, 2009, 12:55:00 pm »
miguelle, dobrze. W takim razie do jutra czekamy na odzew od administracji. Jeśli go nie będzie lub będzie obojętny, udaję się na policję. Kto wie, gdzie jeszcze ta dziewczyna "promuje się" jako weterynarz..
Mi po prostu brakuje słów, aż chce się powiedzieć: A ja się pytam, gdzie byli jej rodzice!?

Offline miguelle

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 981
  • Płeć: Kobieta
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #189 dnia: Grudzień 07, 2009, 12:58:24 pm »
nawet mi nie mow, przeciez jak ja sobie wyobraze, ze np tam moglaby do niej faktycznie pisac jakas dziewczynka z chorym na nerki krolikiem i by jej pytac i sluchac tych po porstu kretynskich porad, by podawac kostki wapienne, to az mnie glowa boli. :zdenerwowany

nati

  • Gość
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #190 dnia: Grudzień 07, 2009, 13:08:22 pm »
No to czekamy do jutra.
Co do samego zapytaj.com, to muszę przyznać, że namiętnie wchodzę na Wasze profile i w pytaniach na które udzieliłyście odp punktuje, co by pokazać ludziom jakimi odp mają się kierować  :diabelek

Offline mysza

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 6041
  • Płeć: Kobieta
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #191 dnia: Grudzień 07, 2009, 13:14:20 pm »
Dochodzi do tego jeszcze zbieranie oplat za rzekome uslugi weterynaryjne  :bejzbol  to juz podchodzi pod kare grzywny i sprawe w sadzie, jezeli faktycznie nie jest wetem, albo przynajmniej technikiem weterynaryjnym.

Ja odpisalam na tym: http://zapytaj.com.pl/Category/010,005/2,1607768,Jak_przekona_mame_na_susla_lub_krolika_.html

Powiem szczerze, ze susla w zoologicznym nie widzialam, a Wy?  :icon_eek
Plusujcie moja wypowiedz jezeli jest wg. Was odpowiednia.

A swoja droga tak sie nieskromnie pochwale, ze ja jestem na studiach/kursie dot. opieki nad malymi zwierzetami(Small Animal Care Course), wyszczegolnilam sobie wczoraj ostatecznie zwierzeta futerkowe m.in kroliki  :icon_redface  nie chcialam sie chwalic, bo uprawnien nie mam calkowitych, wiem ile wiem, zawsze sie pytam i doradzam i jak go skoncze, to bede pomocnikiem lekarza weterynarii, pozniej moze pielegniarka... Przepraszam, ze wczesniej nie mowilam, ale nie chcialm od razu wyjezdzac z tym, poki sie troche nie poduczylam i zapoznalam z tym wszystkim. Dzieki Wam wiem wiecej i wykorzystuje to w pracy :) Dziekuje! :bukiet

nati

  • Gość
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #192 dnia: Grudzień 07, 2009, 13:22:44 pm »
mysza, super :) Życzę szczęścia i powodzenia :*

Offline miguelle

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 981
  • Płeć: Kobieta
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #193 dnia: Grudzień 07, 2009, 13:24:20 pm »
wielkie gratulacje ;). u mnie kuzynka ma susla, ale ona mieszka w Hiszpanii. to takie wielkie paskudztwo cos jak bober, gdzies to nawet na necie widzialam. i smierdzi jak dawno nie myty pies. masakra, ja tam wole moja Trusie. ona to kupila z chodowlii

Offline mysza

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 6041
  • Płeć: Kobieta
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #194 dnia: Grudzień 07, 2009, 13:32:09 pm »
Susly i swistaki to ja w Tatrach widzialam. Susly tylko we wschodniej Turcji, kolo jeziora Van. Takie wlasnie sredniej-wielkosci boberki, biegaja szybko i bardziej wygladaja jak wiewiorko-myszki: http://foto.recenzja.pl/foty/milusinski_susel-72-c1313826a9afa1c63e5d8ed277cfb9d9.jpeg . Podobno nie ma ich na wolnosci duzo, sa zagrozone. Ale zeby hodowac to pierwsze slysze  :icon_eek

eh, dziekuje za gratulacje. 3majcie kciuki zebym skonczyla przynajmniej :P

Offline jpuasz

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2034
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Łódź
  • Moje króliki: Pusiek i Kulka
  • Za TM: Liska
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #195 dnia: Grudzień 07, 2009, 13:36:48 pm »
Słuchajcie mam ją. Ona nie ma 25 lat, tylko 15. Wpisałam w google "anix94" i wyskoczyło mi kilka jej kont - z wizaz.pl (tak trzeba się zalogować, żeby obejrzeć profil, także nie wiem jakie tam są informacje), jakieś inne serwisy, ale tam zaglądała dość dawno no i najlepsze... allegro.pl :) http://sklepy.allegro.pl/my_page.php?uid=6708970 - to jest jej strona "o mnie" i widać, że nr gg się zgadza. Ale wystarczy rzucic okiem na negatywne komentarze jakie otrzymała i na odpowiedzi do jej negatywów http://sklepy.allegro.pl/show_user.php?uid=6708970&type=fb_given_all&feedback_type=fb_given_neg
Jej komentarz do jednej aukcji był taki: "Mówięłm panu ,że nie chce i 2 razy próboweł wycofać.A pan mnie nie wycofał.Przykro mi,ale nie kupię tych frotek i nie dam panu pieniędzy pnieważ jak jusz wcześniej pisałem pomyliłem się co do aukcji.Daje dlatego negatywa."
A odpowiedź od sprzedającego: "Po wystawieniu negatywa zadzwoniłam do kupującego aby wyjaśnić sprawę, po czym dowiedziałam się, że licytowała 12-letnia dziewczynka, na którą rodzice nie mają wpływu, negatyw bezpodstawny, a ja życzę powodzenia w wychowywaniu córki"
To był rok 2007, marzec. Jeśli wtedy miała skończone 12 lat, to w marcu tego roku miałaby skończone 14 lat. Ale teraz może mieć skończone już 15 czyli rocznik 94 :) Nie wiem czy to jest jakiś dowód, ale mam zrobiony skan jej strony o mnie i tego komentarza tak, że widać jaki to jest użytkownik.



Liska była z nami 4 lata, 6 miesięcy, 3 tygodnie i 5 dni (od 01.09.2009 do 27.03.2014)

nati

  • Gość
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #196 dnia: Grudzień 07, 2009, 13:41:23 pm »
jpuasz, super  :jupi  Dobrze, że mam teraz wszystko w jednym miejscu, będzie mi łatwiej przestawić dowody na policji.

Offline miguelle

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 981
  • Płeć: Kobieta
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #197 dnia: Grudzień 07, 2009, 13:46:25 pm »
brawo ludziska :D nati idziesz na policje? ;> mam postraszyc troche dziecko na zapytaju i napisac adminowi czego sie dowiedzielismy? czy poczekac?

nati

  • Gość
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #198 dnia: Grudzień 07, 2009, 13:48:17 pm »
miguelle, tak. Jeśli do jutra nie będzie odzewu ze strony administracji, idę na policję.

Offline mysza

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 6041
  • Płeć: Kobieta
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #199 dnia: Grudzień 07, 2009, 13:50:15 pm »
jpuasz,  swietnie!!!  :przytul super robota :D Normalnie jak Druzyna K (K od krolikow ;) )
No to rodzice beda miec nieprzyjemnosci. Moze ta dziwczyna jest jakas chora? Urojenia dot. podszywania sie pod osoby? Choroba psychiczna? Niewykluczone!