Autor Wątek: Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/  (Przeczytany 534041 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

kasiagio

  • Gość
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #160 dnia: Grudzień 06, 2009, 12:14:24 pm »
Hordra, wydaje mi się ,że powinno iść to do władz , napiszcie do niej że oddacie sprawę na policje i już .

Offline miguelle

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 981
  • Płeć: Kobieta
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #161 dnia: Grudzień 06, 2009, 13:39:03 pm »
zauwazylam, ze pani profesor hab. weterynarii, specjalista od krolikow bedacych gryzoniami pousuwala komentarze na swoim profilu, znowu

Offline Hordra

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1119
  • Płeć: Kobieta
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #162 dnia: Grudzień 06, 2009, 16:00:49 pm »
Trzeba napisać jej po raz kolejny.
Albo niech któraś z nas puści jej maila, albo podpyta na gadu-gadu sprytnie o to gdzie i jakie studia kończyła, oraz w której lecznicy pracuje, bo chciałaby się umówić na wizytę :)

kasiagio

  • Gość
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #163 dnia: Grudzień 06, 2009, 16:15:40 pm »
rokiowca, zalogowałam się na gliterach jestem Kasiajan i już parę pytań zaliczyłam napisałam dwie czy trzy odpowiedzi i głosowałam , matko jakie tam te dzieciaki głupoty piszą to aż strach !!  :/

Offline miguelle

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 981
  • Płeć: Kobieta
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #164 dnia: Grudzień 06, 2009, 16:34:46 pm »
moze ja napisze na gg do pani znachor? co proponujecie podac jako taki wstepny powod? wymyslcie jakas mega skomplikowana chorobe krolicza co by udowodnic jej, ze nic nie umie. ja pomyslow nie mam, ale jestem otwarta na propozycje

Offline Hordra

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1119
  • Płeć: Kobieta
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #165 dnia: Grudzień 06, 2009, 16:42:22 pm »

Offline miguelle

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 981
  • Płeć: Kobieta
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #166 dnia: Grudzień 06, 2009, 16:43:18 pm »
niezle :D chyba sie za to wezme. wbijaj na zapytaja to mi ciut pomozesz ;) a jeszcze cos, konowalica "przyjmuje" na gg miedzy 18 a 19, pewnie wtedy konczy prace :D

Offline Hordra

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1119
  • Płeć: Kobieta
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #167 dnia: Grudzień 06, 2009, 16:46:45 pm »
Pisz w czym ci pomóc a wiesz, że zawsze pierwsza się pale do tego >D

Musta

  • Gość
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #168 dnia: Grudzień 06, 2009, 17:55:31 pm »
No więc jest pewien plan w zarysach, ale potrzebujemy waszej rady, ewentualnych sugestii i wsparcia:)
Jak widzicie - komentarze na temat jej rzekomych studiów i autorytetu zostały pousuwane, najprawdopodobniej przez nią :)
Więc może czas zadziałać inaczej ?
Opracowałyśmy z miguelle szczwany plan :>
Otóż ktoś z nas (w domyśle miguelle) napsize do owej p. weterynarz na temat swojego chorego królika. Docelowy plan to możliwość wyciągnięcia informacji, w której lecznicy leczy, kiedy można podjechać na wizytę itp.
Potem zaś opisujemy objawy choroby króliczka (w domyśle zapalenie nerek) i czekamy co też pani wet powie, jakich porad udzieli i jak zdiagnozuje chorobę.
Pomyślałyśmy też, żeby zapytać się gdzie studiowała, ponieważ tak bardzo rozpala nas pragnienie zostania weterynarzami...
No i wiecie... po sznurku do kłębka ...
Miguelle, o czymś zapomniałam ? XDD
Hor.

Offline miguelle

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 981
  • Płeć: Kobieta
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #169 dnia: Grudzień 06, 2009, 18:07:32 pm »
chyba nie. dodam tylko, ze na uczelniach mozna sprawdzic kto studiuje/studiowal. ponadto jesli pani weterynarz pobiera oplaty za swoje uzdrowicielskie porady to musi miec to zarejestrowane jako dzialalnosc gosp. --- takie info mozna uzyskac w sadzie, bodajrze okregowym za oplata niestety, ale wszystko da sie zalatwic. co o tym myslicie? ktos sie dolacza? ocena planu? krytyka mile widziana (ta konstruktywna)

nati

  • Gość
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #170 dnia: Grudzień 06, 2009, 19:00:40 pm »
Musta, Obawiam się, że jedyną jej reakcją na tak szczegółowe pytania może być właśnie brak reakcji. Zobaczcie teraz jej profil, dziewczyna po raz kolejny pyta o to samo, bo nie dostała wcześniej odp i wygląda na to, że jej nie dostanie.
Nasza znachorka unika odp na trudne pytania np o szczepienia, a pcha się tam gdzie wydaje jej się, że coś wie.
Co do prawa i jego łamania. Jeśli faktycznie jest nieletnia i podaje się za lek weterynarii, pobierając przy tym opłaty za "rady" to łamie prawo.

Offline miguelle

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 981
  • Płeć: Kobieta
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #171 dnia: Grudzień 06, 2009, 19:29:40 pm »
tak, tylko to musisz udowodnic. ja wlasnie cisne ja. przed chwila poradzila mi, zeby zrobic napar z rumianku na lzawiace oczy - glupota :rotfl2
chce sie jeszcze zapytac co z tym mejlem

dowiedzialam sie wlasnie, ze pani weterynarz pracuje w Olsztynie i postaram sie o wetyfikacje tej informacji, mojemu koledze wykrecala sie sianem polecajac innego wterynarza. mi zalecila na problemy z nerkami podawanie wapnia krolikowi, ziaren (mieszanki) oraz 200mil. przegotowanej wody.

jesli ktos z was jest z Olsztyna i moze sprawdzic czy pracuje tam 25 letnia pani weterynarz, studiujaca wczesniej na uniwersytecie warminsko-mazurskim i nie majaca totalnie wiedzy - niech o tym napisze.
na razie wiecej nie wyciagnelam.

Offline milka37

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Mercedes, Andrzej Złysyn, Maja Mi
  • Za TM: Pati, Puszek Okruszek, Merida Tumorka, Jogobella
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #172 dnia: Grudzień 06, 2009, 20:29:18 pm »
o kurcze, dziewczyny, nie zaglądałam na forum i na zapytaj dwa dni, a Wy tu widzę ostro działacie  :bukiet
"To, ze zwierze jest duze, nie oznacza, ze nie potrzebuje czulosci.
Jakkolwiek duzy Tygrys sie wydaje, potrzebuje tyle czulosci, ile Malenstwo"

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #173 dnia: Grudzień 06, 2009, 23:09:24 pm »
wow ja też jestem pod wrażeniem  :P  brawo dziewczyny  :bukiet tą Panią "wet" widzialam już wcześniej i najbardziej przeraziły mnie te porady za 10 zł. Jestem uczulona na pukcie wyłudzania pieniędzy z którym tutaj ewidentnie mamy do czynienia. Cyfra w jej nicku tez skojarzyla mi sie z wiekiem a jej porady są własnie na poziomie nastolatki typowej dla tamtego forum :/ Zresztą który weterynarz ma czas żeby siedzieć na jakiejś debilnej stronie i udzielać odpowiedzi na pytania małolatów - a cwaniara ładnie sobie wymyśliła z tym Olsztynem - to właśnie tam kończy studia 90% weterynarzy w Polsce więc ciężko będzie ją znaleźć w tym tłumie :] Nie ma co sie męczyc z komentarzami skoro i tak je usuwa - a jak usuwa to znaczy ze ma coś na sumieniu. Trzeba konkretnie napisać, że istnieją uzasadnione podejrzenia, że nie jest weterynarzem i że jeśli nie przedstawi stosownych dokumentów sprawa zostanie skierowana na policję. Po pierwsze za podszywanie się za lekarza ( a to jest szczegolnie karane bo lekarz decyduje o zdrowiu i życiu pacjenta) a po drugie za wyłudzanie pieniędzy co obawiam się jest jeszcze bardziej karane. Nie mamy na to konkretnych dowodow ze tak wlasnie jest - ale jesli to tylko jakas głupiutka dziewczynka to przestraszy ją tylko ten tekst. Aha - warto zrobić tzw print-screen strony jako ewentualny dowod na to, że faktycznie chciala pobierac oplaty i podpisywala sie jako weterynarz.

Offline Hordra

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1119
  • Płeć: Kobieta
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #174 dnia: Grudzień 07, 2009, 07:10:05 am »
*wbija sobie do głowy* głupek, głupek, głupek, głupek >.<
Ciężki idiota ze mnie. Zawsze zabezpieczam sobie tyły na wszelkie sposoby, a teraz jajo ._. Zapomniałam o tym, żeby zrobić tego print-screena ._.
A Anix usunęła tekst "za drobną opłatą, np. 10 zł" i zostawiła:
Cytuj
Wszelkie pytania proszę w komentarzu lub na PW, gdyż na e-mail to pomogę np; jak zwierzakowi coś jest tak poważnie ze zdrowiem za drobną dopłatą .


Poza tym spójrzcie na jej profil:
http://zapytaj.com.pl/Profile/user_230826.html
ktoś tu zaczyna trząść tyłkiem ?
Cytuj
Na portalu zapytaj.com.pl nie będzie mnie przez ok. 2 tyg. z powodu pracy.Tak samo na gg mnie nie będzie.
PRZEPRASZAM !!!

Offline j_j

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 741
  • Lokalizacja: Opole
  • Moje króliki: Dumbo & Pysia, Popo & Nelson
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #175 dnia: Grudzień 07, 2009, 07:49:09 am »
Oj gorąco sie zrobiło i nie dziwi mnie to, postaram sie skontaktować z córka mojej chrzestnej która jest doktorem weterynarii i pracuje na uczelni w Olsztynie. A co do tego rumianku to in naprawdę działa... ja robię sobie tak zawsze, to samo się tyczy tego miodu i witaminy c na przeziębienie u ludzi rewelacja.

Offline milka37

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Mercedes, Andrzej Złysyn, Maja Mi
  • Za TM: Pati, Puszek Okruszek, Merida Tumorka, Jogobella
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #176 dnia: Grudzień 07, 2009, 07:54:59 am »
a ktoś już ją zgłosił??

[ Dodano: Pon Gru 07, 2009 8:11 am ]
Słuchajcie, skoro jej nie będzie dwa tygodnie, to nie będzie mogła kasować komentarzy :P
"To, ze zwierze jest duze, nie oznacza, ze nie potrzebuje czulosci.
Jakkolwiek duzy Tygrys sie wydaje, potrzebuje tyle czulosci, ile Malenstwo"

Offline miguelle

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 981
  • Płeć: Kobieta
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #177 dnia: Grudzień 07, 2009, 10:12:00 am »
ona tak mojemu koledze napisala o tych 2 tygodniach. ja mam cala rozmowe z baba na gg. podala ze jest z olsztyna i tam pracuje wiec nie bedzie az tak trudno wysledzic, mozna sie popytac znajomych z olsztyna czy znaja taka pani weterynarz. gdyby ona mieszkala tutaj to zaraz bym sie pytala mojego weta, czy znaja taka w mojej okolicy i co to za jedna. wiec takie cos latwo mozna sprawdzic juz. mamy tez te smieszne porady nt. krolika ktory winien zazywac na chorobe nerek wapno - jest dobze ;)

Offline mysza

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 6041
  • Płeć: Kobieta
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #178 dnia: Grudzień 07, 2009, 10:21:05 am »
Podajcie linka do tego co pisze ta dziewczyna, jestem ciekawa, zaloguje sie tez, jezeli jakos moge wam pomoc :)

Pytajcie ja o zaswiadczenia z kursow i praktyk, oraz wykształcenie: wyzsze weterynaryjne doswiadczenie min 3 lata doświadczenia zawodowego w administracji publicznej w zakresie realizacji zadan związanych z weterynaria pozostałe wymagania niezbedne prawo wykonywania zawodu lekarza weterynarii tytul specjalisty z epizootiologii i administracji weterynaryjnej lub z higieny zwierząt i zywności pochodzenia zwierzęcego znajomosc przepisow weterynaryjnych, postepowania administracyjnego, prawa pracy, finansow publicznych, dotychczaowe osiagniecia, uczelnia macierzysta gdzie zdawala egzaminy i pod czyim kierownictwem... eee i chyba tyle, jak co pominelam to napisze... :)

Offline miguelle

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 981
  • Płeć: Kobieta
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #179 dnia: Grudzień 07, 2009, 11:17:08 am »
http://zapytaj.com.pl/Profile/user_230826.html   zglosilam juz babe do administracji, a to co napisalas napisze na jej profilu - bedzie jazda, tak jak lubie ;]