Autor Wątek: Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/  (Przeczytany 540416 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline miguelle

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 981
  • Płeć: Kobieta
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #600 dnia: Grudzień 26, 2009, 13:23:58 pm »
fantastyczna ta nowa koniara - co nowsza, to lepsza. i jakas nowa weterynarz, no no. moze sprawdzic jej wiedze z zakresu krolikow? kokcydylioza u paro miesiecznego kroliczka to mysle, ze wdzieczny temat dla doswiadczonego weta, nieprawdaz? ktos sie podpisuje pod tym?

Offline mysza

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 6041
  • Płeć: Kobieta
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #601 dnia: Grudzień 26, 2009, 13:26:07 pm »
miguelle, ja wlasnie debatuje z jedna koniara- ta co miala 3 samice i kazda miala po 4 mioty, bo samiec przez "przypadek" umial sprytnie otwierac sobie klatke  :oh:

Ja sie podpisuje :D moj nick dla niewiedzacych to Ela_mysza :D

Offline miguelle

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 981
  • Płeć: Kobieta
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #602 dnia: Grudzień 26, 2009, 13:30:43 pm »
ta nowa koniara mnie dobija  :oh:  a juz zadam pytanie, ale poczekajcie az inni odpisza, ok? najlepiej sie spytam jeszce na profilu nowej wetki:P

Offline mysza

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 6041
  • Płeć: Kobieta
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #603 dnia: Grudzień 26, 2009, 13:32:29 pm »
Podaj mi jej nick miguelle :) z gory dzieki :) zobacze co tam wypisuje :)

[ Dodano: 26 Grudzień 2009, 12:34 ]
aaa, sorry to ta sama osoba co z nia dyskutuje :] staram sie opanowac, bo dziewcze ma tylko 12 lat  :oh:  
to jest poprostu przerazajace, ze osoby w jej wieku zadaja takie pytania...
Dzieki Bogu, ze na naszym forum sa 12-latki z glowa i chwala im za to! :)

Offline rokiowca

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 734
  • Płeć: Kobieta
    • Mój blog
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #604 dnia: Grudzień 26, 2009, 14:59:33 pm »
http://zapytaj.com.pl/Profile/user_379078.html Ta kobitka jest jeszcze  "wetem"? Bo bym zadałam jej pytanie takie bez sensu ciekawe co by odpowiedziała.
Niezłe akcje tutaj na tym zapytaju są prawie jak w11. o_O
Afrusia
  • 26.07.2013r. Przeżyła 6 lat. Ze mną tylko 4.Tęsknie kochanie.
kliknij


kasiagio

  • Gość
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #605 dnia: Grudzień 26, 2009, 14:59:53 pm »
anix94,  ja mam taką propozycję ,żeby ten temat Twój już definitywnie zamknąć , bo się to już męczące robi i denerwujące , no bo w końcu widać ,że chcesz dobrze i się starasz jak najlepiej poprawić , napisz do Adminów Zapytaj .pl list z przeprosinami i poproś żeby go umieścili tak,żeby wszyscy go widzieli i po jakimś czasie usunęli , bo w końcu źle zrobiłaś , ale poprawa jest i nie można tak tylko w jedna stronę Cię gnębić i żeby po Tobie inni ludzie jeździli i że nie możesz się bronić !!

I proszę dziewczyny z tego forum o skończenie tego tematu z Anix , bo skro zdecydowałyśmy przyjąć ją do nas to znaczy ,że wybaczyłyśmy jej to co zrobiła i na pewno jest jej przykro , co ileś postów czytać i wiecznie przypominać co zrobiła   :bukiet

Offline miguelle

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 981
  • Płeć: Kobieta
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #606 dnia: Grudzień 26, 2009, 15:03:33 pm »
no ale ten temat jest skonczony:P tylko na zapytaju sie pojawil nowy pseudowet :P

tak na marginesie: czy posiada ktos PS cs 3 lub cs 4 ze spolszczeniem? moj brat mi usunal WSZYSTKO, a mnie aktualnie szlag trafia... :bejzbol

kasiagio

  • Gość
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #607 dnia: Grudzień 26, 2009, 15:08:19 pm »
Cytat: "Shaiya"
anix, podobno szuka Cie policja? XD
miguelle,  nie został skończony czytaj stronę wcześniej   :/

Offline miguelle

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 981
  • Płeć: Kobieta
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #608 dnia: Grudzień 26, 2009, 15:13:14 pm »
no widocznie ktos jest albo niedoinformowany albo cos, nie wiem, bynajmniej ja slyszalam, ze sprawa zakonczona. Anix na zapytaj (chyba) nie chce wracac. siedzi tu, na spk albo na forum o swinkach morskich. zreszta mi mowila na gg, ze sama usunela profil, zanim to admini zrobili. wiec sprawa chyba zakonczona, tylko moze niektorzy nie maja swiezych informacji (no albo ja ich nie mam)

kasiagio

  • Gość
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #609 dnia: Grudzień 26, 2009, 15:16:26 pm »
miguelle,  ja nie chcę wyjść na ta która broni uciśnionych , ale skoro dziewczyna przeprosiła Nas i widać że się stara to powinna tez to zrobić na Zapytaj. pl , no bo w końcu tam była długo ,
A może któraś z Was mających konto na Zapytaju napisała by o tej całej sprawie żeby wszyscy już wreszcie przestali pisać głupoty

Offline miguelle

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 981
  • Płeć: Kobieta
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #610 dnia: Grudzień 26, 2009, 15:30:08 pm »
ja moge napisac, spytam o to samej Anix. rozumiem cie ;)

Shaiya

  • Gość
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #611 dnia: Grudzień 26, 2009, 15:38:28 pm »
milka, kasiago - temat jak najbardziej skończony. ;) osobiście do Anix nic nie mam, dziewczyna widać, ze się stara. To było raczej tak jak zrozumiała Musta świadectwo tego jak wiarygodnym źródłem jest Zapytaj, oraz jakie plotki roznosi "nasza koleżanka po fachu".

kasiagio

  • Gość
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #612 dnia: Grudzień 26, 2009, 15:41:32 pm »
Shaiya,  następnym razem pisz do Anix na GG lub na priw o jakiekolwiek pytania , bo takie roztrząsanie co jakiś czas tego jest naprawdę męczące i za razem przykre dla Niej ,  musimy oddzielić To FORUM od tamtego błota !!  :>

Shaiya

  • Gość
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #613 dnia: Grudzień 26, 2009, 16:06:27 pm »
Oczywiście, ze tak :)
Zróbmy akcję "Nawracanie dzieci" i zajmujmy sie po kolei forami o królikach i gryzoniach... Na pierwszy ogień proponuję to: www.chomiczkowyswiat.fora.pl . Co prawda nie królicze, ale głupoty jakie tam dzieci mówią...

Offline miguelle

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 981
  • Płeć: Kobieta
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #614 dnia: Grudzień 26, 2009, 16:11:10 pm »
sproboje tam zajrzec, ale nie wiem czy pomoge, bo z chomikami jak zyje nie mialam doswiadczenia odkad zwierzak kolezanki mnie solidnie ugryzl...Shaiya,  nie chcialabys na zapytaju dzialac? niby jest tam duzo osob z forum, ale wiadomo jak to jest - ktos czasu nie ma itp.

Shaiya

  • Gość
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #615 dnia: Grudzień 26, 2009, 16:17:05 pm »
miguelle, zarejestruję się się w takim razie i tam :)

Offline miguelle

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 981
  • Płeć: Kobieta
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #616 dnia: Grudzień 26, 2009, 16:24:13 pm »
juz to zrobilam, a Ty? ap. stare posty tam sa... w ogole tak na marginesie, powiedzcie mi - czy spk robi taka dzialanosc by uswiadamiac dzieci w szkolach nt. opieki nad krolami? bo ani na stronie, ani na forum nie znalzlam tego (mozliwe, ze nie umiem szukac..) a mysle, ze to dobry sposob, by kazdy zajal sie niejako swoim "rewirem" i szkolami w swoej okolicy. no bo popatrzmy jakie bzdety sa wypisywane na stronach typu zapytaj, a tam publika jest w wieku 12-15 lat.

Offline Hordra

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1119
  • Płeć: Kobieta
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #617 dnia: Grudzień 26, 2009, 17:51:28 pm »
Cytat: "kasiagio"
anix94, ja mam taką propozycję ,żeby ten temat Twój już definitywnie zamknąć , bo się to już męczące robi i denerwujące , no bo w końcu widać ,że chcesz dobrze i się starasz jak najlepiej poprawić , napisz do Adminów Zapytaj .pl list z przeprosinami i poproś żeby go umieścili tak,żeby wszyscy go widzieli i po jakimś czasie usunęli , bo w końcu źle zrobiłaś , ale poprawa jest i nie można tak tylko w jedna stronę Cię gnębić i żeby po Tobie inni ludzie jeździli i że nie możesz się bronić

A admini jak zwykle odchody zrobią.
Bo prawda jest taka, że nie robią nic. konowały. ._.
Cytat: "miguelle"
tak na marginesie: czy posiada ktos PS cs 3

Ja ^ ^
Cytat: "Shaiya"
Zróbmy akcję "Nawracanie dzieci" i zajmujmy sie po kolei forami o królikach i gryzoniach... Na pierwszy ogień proponuję to: www.chomiczkowyswiat.fora.pl . Co prawda nie królicze, ale głupoty jakie tam dzieci mówią...

A ja, idiotka, mogłam tam pójść na moda :sciana:
Jak nie mamy tam przewagi to nawet nie myślę tam wchodzić, bo mnie ci idioci zakrzyczą ._.
Nawiasem, adminka ma coś około 16, ale zachowuje się jak g z podstawówki (bez urazy podstawówko) XDD

Offline miguelle

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 981
  • Płeć: Kobieta
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #618 dnia: Grudzień 26, 2009, 18:26:07 pm »
http://zapytaj.com.pl/Category/010,011/2,1878211,Wroc_do_wybranego_pytania.html wrrr... wpisujcie jakies maksymalnie wredne i trudne pytania, prosze...

Offline Hordra

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1119
  • Płeć: Kobieta
Szok :/ Ku przestrodze dla niedoświadczonych królikarzy :/
« Odpowiedź #619 dnia: Grudzień 26, 2009, 18:54:24 pm »
Mówisz - masz.