Autor Wątek: odparzenia na tylnich nóżkach  (Przeczytany 17519 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline polityka6

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 334
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Borówka
  • Za TM: Na zawsze w moim sercu Kubuś (27.02.2015 moje serce rozpadło się na kawałkii pozbierać się nie może)
odparzenia na tylnich nóżkach
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 27, 2009, 12:46:41 pm »
w poniedziałek o 9.30 uszatek ma mieć zabieg. Na pewno wszystko się uda, nie przewiduję innej możliwości :) a kiedy Twój króliczek ma mieć ekstrakcję ząbków? Będziesz robiła to u dr Lewandowskiej?

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
odparzenia na tylnich nóżkach
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 27, 2009, 12:53:22 pm »
Jak Brandonek nie bedzie miał tych duszności to prawdopodobnie będzie miał w środę o 10 rano u dr Lewandowskiej. Wiem, że dr Lewandowska zrobi wszystko dla niego i mocno wierzę, że uda się nam. Biedne te nasze uszatki  :(

Offline polityka6

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 334
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Borówka
  • Za TM: Na zawsze w moim sercu Kubuś (27.02.2015 moje serce rozpadło się na kawałkii pozbierać się nie może)
odparzenia na tylnich nóżkach
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 27, 2009, 13:39:42 pm »
też tak myślę, będzie dobrze, przecież to doświadczeni lekarze, wiedzą co robią. Ja też trzymam za Was kciuki. No i oczywiście czekam na same pozytywne wiadomości :)

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
odparzenia na tylnich nóżkach
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 28, 2009, 19:38:41 pm »
Ja również będę trzymać kciuki i oczywiście daj znać, jak już będzie po wszystkim.

Wygłaszcz Kubusia  :bukiet

Offline polityka6

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 334
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Borówka
  • Za TM: Na zawsze w moim sercu Kubuś (27.02.2015 moje serce rozpadło się na kawałkii pozbierać się nie może)
odparzenia na tylnich nóżkach
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 29, 2009, 23:17:34 pm »
Jutro jedziemy na zabieg, strasznie się denerwuję, ale nie daję po sobie poznać, żeby Kubuś się nie stresował.

Martwią mnie odparzenia, niby bledną, ale odparzenie na lewej nóżce się powiększyło sporo, a na prawej, to które było na wieczór staje się bardziej różowe i zauważyłam małą rankę pod sierścią  :buu  nadal smaruję bepanthenem 2 razy dziennie, jutro po zabiegu wybiorę się do weta naszego żeby obejrzał nóżki i popsikał tym antybiotykiem, o którym mówił, dzisiaj nie widziałam potrzeby jechania do kliniki bo rano nóżki wyglądały całkiem ładnie. Nie wiem co się dzieje, nawet nie wiem od czego te odparzenia, myślałam że od sierści, że się tam powietrze nie dostaje, więc przyciełam sierść ( oczywiście w miejscach odparzeń sierści już nie ma ) macie jakiś pomysł? dlaczego zamiast być lepiej to jest gorzej ( odparzenia się powiększają) . Wiem że bez zdjęć mało można powiedzieć, ale na razie nie chce stresować dodatkowo Kubusia, postaram się już na spokojnie po zabiegu to zrobić.

Proszę Was o trzymanie kciuków za nas jutro, wierzę że będzie dobrze i będziemy razem jeszcze długo :) dam znać jak wrócimy.

nuka

  • Gość
odparzenia na tylnich nóżkach
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 30, 2009, 08:33:48 am »
polityka6, wszystko bedzie dobrze, ściskam palce. Daj znać po powrocie co i jak  :przytul

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
odparzenia na tylnich nóżkach
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 30, 2009, 10:01:22 am »
Ja również bardzo mocno ściskam kciuki, a moje dwie pary uszu łapki.
Daj znać oczywiście koniecznie jak będzie po wszystkim, nas to czeka za 2 dni i też mam takiego stracha  :buu

 :przytul

Offline polityka6

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 334
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Borówka
  • Za TM: Na zawsze w moim sercu Kubuś (27.02.2015 moje serce rozpadło się na kawałkii pozbierać się nie może)
odparzenia na tylnich nóżkach
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 30, 2009, 10:56:15 am »
Jesteśmy :) Kubuś nie mial dzisiaj niestety zabiegu bo dr która miała mu podawać narkoze nie przyszła dzisiaj do pracy ze względu na chorobę synka. Przełożyliśmy zabieg na piątek na godzinę 12.30. Dalej mamy kontynuować antybiotyk ( dostaliśmy zastrzyki do niedzieli ). Tak chyba miało być, ja nie chciałabym zabiegu bez niej przeprowadzać bo jej ufam, no i pani stomatolog też powiedziała że wolałaby żeby dr była przy zabiegu. Na nóżki dzisiaj robiliśmy wymaz, wyniki mają być w środę, prosiłam bo te odparzenia się powiększają, i dzisiaj zrobiliśmy tylko test na jeden antybiotyk żeby coś podać na nożkę zanim będą wyniki i mamy obserwować nóżkę i jeśli będzie wszystko ok to będziemy dalej kontynować leczenie, bo niestety bez antybiotyku po 5 dniach stosowania maści poprawy nie było :( Wiecie z jednej strony bardzo się cieszę że zabieg jest przełożony, a z drugiej chciałabym miec to już za sobą bo niewiele spałam z nerwów tej nocy. Będę prosiła o kciuki w piątek :) a  tymczasem ja jestem dobrej myśli co do zabiegi Twojego uszatka Kitty27 :)

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
odparzenia na tylnich nóżkach
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 30, 2009, 10:58:08 am »
Trzymam kciuki za Kubę  :przytul
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
odparzenia na tylnich nóżkach
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 30, 2009, 11:01:29 am »
W sprawie tych odparzeń niestety nic nie doradzę :( Bo nie miałam z tym do czynienia.
Ale kciuki wciąż mam zaciśnięte.

Offline polityka6

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 334
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Borówka
  • Za TM: Na zawsze w moim sercu Kubuś (27.02.2015 moje serce rozpadło się na kawałkii pozbierać się nie może)
odparzenia na tylnich nóżkach
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 30, 2009, 11:42:07 am »
trzymajcie, trzymajcie, na pewno się przydadzą, pani dr która narkozę ma podawać mówiła że to jest najcięższe w tym zabiegu, bo właśnie uszatki różnie znoszą narkozę, ale dla każdego królika podaje się troszkę inne dawki więc trzeba indywidualnie podejść do każdego króliczka. Zabieg ma trwać ok 30-40min. dziękuję Wam za miłe słowa i wsparcie :*

nuka

  • Gość
odparzenia na tylnich nóżkach
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 30, 2009, 16:59:03 pm »
paluchy  sciskm dzisiaj i nie puszczę aż do piątku. Wiem ile znaczy wsparcie i dobre słowo ze strony naszych forumowych dziewczyn. polityka6, bedzie dobrze.
Czułostki dla chorego  :przytul

kasiagio

  • Gość
odparzenia na tylnich nóżkach
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 30, 2009, 17:45:45 pm »
No to i my w takim razie zaciskamy mocno kciuki i łapki za Kubusia !! Udanego zabiegu i szybkiego powrotu do kicania  :przytul   :bukiet  Będzie dobrze !!

Offline polityka6

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 334
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Borówka
  • Za TM: Na zawsze w moim sercu Kubuś (27.02.2015 moje serce rozpadło się na kawałkii pozbierać się nie może)
odparzenia na tylnich nóżkach
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 30, 2009, 17:51:46 pm »
jesteście wspaniałe :*  :*  :*  z takim wsparciem zabieg na pewno się uda :)

Offline kasiek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2981
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Kraków
  • Moje króliki: Pompon
  • Za TM: Ukryj i Bisia
odparzenia na tylnich nóżkach
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 30, 2009, 21:37:57 pm »
my też trzymamy :) bardzo mocno :)

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
odparzenia na tylnich nóżkach
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 01, 2009, 11:17:09 am »
Dziewczyny, a jutro najwcześniej o 9 rano (wetka zmieniła zdanie co do godziny zabiegu) bedziecie mocno trzymać kciuki za Brandonka??
Z jednej strony kielkuje we mnie iskierka nadziei, że wszystko dobrze się skończy, a z drugiej strony mam takiego mega stracha... :buu

Offline Jadwinia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3127
  • Płeć: Kobieta
odparzenia na tylnich nóżkach
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 01, 2009, 11:20:33 am »
:przytul
będziemy trzymać i wysyłać ciepełko i pozytywne myśli, nawet od teraz.
dzielni macie być :bukiet
"Przestań się oszukiwać, Ty też jesteś królikiem (...) Wszyscy tu jesteśmy królikami, w różnym wieku, w różnym stopniu, i kicamy sobie po świecie (...)"Lot nad kukułczym gniazdem, Ken Kesey

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
odparzenia na tylnich nóżkach
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 01, 2009, 11:43:50 am »
Będzie dobrze  :* Jasne, że będziemy trzymać. Nieważne, o jakiej porze - o każdej, jeśli tylko trzeba :)
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

kasiagio

  • Gość
odparzenia na tylnich nóżkach
« Odpowiedź #38 dnia: Grudzień 01, 2009, 12:37:34 pm »
Kitty27,  no pewnie że trzymamy , kto kciuk~ów potrzebuje u Nas zawsze je znajdzie mocno zaciśnięte  :przytul  :bukiet

Offline MAS

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2469
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Tymon,Dudek
  • Pozostałe zwierzaki: świniaki Zorro&Garcia,
  • Za TM: szkoda pisać
odparzenia na tylnich nóżkach
« Odpowiedź #39 dnia: Grudzień 01, 2009, 12:45:23 pm »
Trzymamy kciuki zarówno za Kubę jak i Brandonka.Powodzenia! :przytul