Autor Wątek: Pierwszy królik  (Przeczytany 36306 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline maro

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2515
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
Pierwszy królik
« Odpowiedź #80 dnia: Grudzień 15, 2009, 21:52:06 pm »
marcia18, ja sobie nie przypominam rozmowy z Tobą chyab ze dzowniłąś do kogoś innego.
Maro

Na adopcję czekają:
Szarak http://www.przygarnijkrolika.pl/krolik-szarak-warszawa
i inni

marcia18

  • Gość
Pierwszy królik
« Odpowiedź #81 dnia: Grudzień 15, 2009, 21:59:41 pm »
dzwoniłam do ludzi ze Szczecina... którzy maja 2 króliczki do adopcji....
maro,  z tobą ja nie rozmawiałam ...

Offline jpuasz

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2034
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Łódź
  • Moje króliki: Pusiek i Kulka
  • Za TM: Liska
Pierwszy królik
« Odpowiedź #82 dnia: Grudzień 15, 2009, 22:07:28 pm »
Ze Szczecina to chyba Beata Cegiełka, ale nie wiem. Na stronie z maluszków są Tolek, Maniek i Piotrek (6 tygodni, za 2 tygodnie można odłączyć od mamy) od Oli Głowackiej, maluszki(3-4 tygodnie, za 5 tygodni można odłączyć od mamy), Koda i Czastuszka (8 tygodni) od Maro i Czarek i Ruda (11-12 tygodni) od Madzi85.

Jeśli nie zapłaciłaś za tamtego królika, to zawsze możesz się wycofać...



Liska była z nami 4 lata, 6 miesięcy, 3 tygodnie i 5 dni (od 01.09.2009 do 27.03.2014)

marcia18

  • Gość
Pierwszy królik
« Odpowiedź #83 dnia: Grudzień 15, 2009, 22:10:13 pm »
jpuasz, ja już zapłaciłam za tamtego ... nie wiem czy mogłabym się wycofać... możesz mi podać tą stronę adopcyjną?

Offline jpuasz

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2034
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Łódź
  • Moje króliki: Pusiek i Kulka
  • Za TM: Liska
Pierwszy królik
« Odpowiedź #84 dnia: Grudzień 15, 2009, 22:11:46 pm »



Liska była z nami 4 lata, 6 miesięcy, 3 tygodnie i 5 dni (od 01.09.2009 do 27.03.2014)

Offline maro

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2515
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
Pierwszy królik
« Odpowiedź #85 dnia: Grudzień 15, 2009, 22:11:55 pm »
marcia18, a skad wiesz, ze to ludzie od nas?
Może to zupełnie obcy ludzie? Ja zrozumiałm, ze dzwoniłaś do adopcji a telefon stowarzyszenia odbieram ja i starm sie to robić w każdej wolnej chwili oprócz niedziel, bo w niedziele się nie pracuje.
Uważam, ze nie ma co wycofywać pieniedzy.
Maro

Na adopcję czekają:
Szarak http://www.przygarnijkrolika.pl/krolik-szarak-warszawa
i inni

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Pierwszy królik
« Odpowiedź #86 dnia: Grudzień 15, 2009, 22:12:32 pm »
marcia, jak już kupiłaś, to zostań przy tym. Może następny będzie z adopcji :)
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

marcia18

  • Gość
Pierwszy królik
« Odpowiedź #87 dnia: Grudzień 15, 2009, 22:18:00 pm »
maro,  no o nie dziwie się czemu nikt nie odbierał :P myślałam że w niedziele też pracujecie...
zapłacone mam już za tego króliczka... zostanę już przy nim... ale możliwe że następny (mam nadzieje ze nie predko) będzie z adopcji :) chociaż zastanawiam się by przygarnąć potem 2 króliczka...

Offline jpuasz

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2034
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Łódź
  • Moje króliki: Pusiek i Kulka
  • Za TM: Liska
Pierwszy królik
« Odpowiedź #88 dnia: Grudzień 15, 2009, 22:26:54 pm »
Króliki, to zwierzęta stadne, więc jakiś króiliczy przyjaciel by się przydał :) Ale najpierw postaraj się dobrze zająć tym króliczkiem, który się pojawi :)



Liska była z nami 4 lata, 6 miesięcy, 3 tygodnie i 5 dni (od 01.09.2009 do 27.03.2014)

marcia18

  • Gość
Pierwszy królik
« Odpowiedź #89 dnia: Grudzień 15, 2009, 22:29:18 pm »
jpuasz,  na szybkiego nie mam zamiaru nic robić... najpierw sobie odchowam jednego ... chociaż do roczku ,przy okazji dużo się nauczę  i będzie na pewano mądrzejszy króliczek... a jak już będę wiedziała że 2 by się przydał to kupię taką zagrodę żeby miały oba mega miejsca ;) ale nie wiem czy 2 będą mogły być razem czy się nie zagryzą przypadkiem...

Offline jpuasz

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2034
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Łódź
  • Moje króliki: Pusiek i Kulka
  • Za TM: Liska
Pierwszy królik
« Odpowiedź #90 dnia: Grudzień 15, 2009, 22:43:58 pm »
trzeba włożyć trochę pracy i spróbować zaprzyjaźnić. Ale nie ma co teoretyzować :) Nie masz jeszcze jednego więc nie ma co się zastanawiać nad relacjami dwóch :)



Liska była z nami 4 lata, 6 miesięcy, 3 tygodnie i 5 dni (od 01.09.2009 do 27.03.2014)

nuka

  • Gość
Pierwszy królik
« Odpowiedź #91 dnia: Grudzień 16, 2009, 05:32:59 am »
marcia18, przede wszystkim gratuluję nowego domownika. Pomijam adopcje, na to przyjdzie czas :)
Jesteś już jakiś czas na forum i zapewne dużo już wiesz, ale w razie wątpliwości - pytaj.
I czekam na fotki uszatego lokatora jak już sie trochę u Ciebie zadomowi, a wcześniej pisz na bieżąco jak malych poznaje swój nowy dom.  :lol

CriX

  • Gość
Pierwszy królik
« Odpowiedź #92 dnia: Grudzień 16, 2009, 07:50:22 am »
Czy może mi któraś z pań polecić jakieś fajne zabawki czy coś dla króliczka żeby się nie nudził w klatce? Ja wiem że najlepiej było by go wypuścić z klatki żeby mógł nowe meble zjeść ale na razie nie mam takiej możliwości dlatego się pytam.

Aneczka

  • Gość
Pierwszy królik
« Odpowiedź #93 dnia: Grudzień 16, 2009, 13:45:10 pm »
CriX, nie am czegos takiego jak zabawki dobre do klatki, obojętnie jak dużą masz klatkę jest ona za mała, żeby królik mógł się tam czymkolwiek swobodnie bawic. Włożenie do klatki zabawki, jedynie niepotrzebnie ją zagraci. Królik zamknięty w klatce nie będzie się tam czuł dobrze, bez względu na to czego by tam nie miał. Królik musi biegać min 5h dziennie, to zobowiązanie, któe podejmujesz decydując się na to zwierzątko, to wymóg konieczny do tego aby królik był zdrowy, szczęśliwy i mógł zyć, przynajmniej w miare normalnie

marcia18

  • Gość
Pierwszy królik
« Odpowiedź #94 dnia: Grudzień 16, 2009, 21:50:25 pm »
witam późną porą :) króliczek jest już w domku w swojej klatce :) jestem taka szczęśliwa...
trochę się martwię bo on taki... przerażony :( troszke poskubał sianka , nic nie pije i nie je :/  zdjęć nie mogę póki coś zgrać bo mam małe problemy :/ jak tylko mi się uda to pokażę :)

nuka

  • Gość
Pierwszy królik
« Odpowiedź #95 dnia: Grudzień 16, 2009, 21:54:18 pm »
marcia18, daj malcowi dojśc do siebie po stresujących przeżyciach, toż to dla niego całkowita odmiana, jest w nowym domu, w nim nowe zapachy, nowe głosy, nowi ludzie zerkający na maluszka z ciekawością...
Daj na noc pachnące sianko granulat i jakiś przysmak i zostaw go w spokoju a rano znajdziesz skarby spod ogonka :lol

marcia18

  • Gość
Pierwszy królik
« Odpowiedź #96 dnia: Grudzień 16, 2009, 21:55:40 pm »
nuka, hehe skarby spod ogonka :D boje sie że nie bedzie tez umial pic z tego poidelka... kurde dozo rzeczy sie boje :/  juz jednego bobka znalazlam i wrzucilam do kuwety :P

nuka

  • Gość
Pierwszy królik
« Odpowiedź #97 dnia: Grudzień 16, 2009, 21:58:57 pm »
możesz dać na początek i poidełko i miseczkę z wodą. Zobaczysz co bardziej  odpowieda uszakowi.
No widzisz, pierwsze koty za płoty. Królisie są inteligentne, Twój szybko załapie co to za naczynie do bobków  :P

marcia18

  • Gość
Pierwszy królik
« Odpowiedź #98 dnia: Grudzień 16, 2009, 22:02:44 pm »
dałam mu miske z wodą i poidełko z wodą :) on tam gdzie był wcześniej to pił z poidła :)

[ Dodano: Czw Gru 17, 2009 7:13 am ]
mam problem z zainstalowaniem tego poidełka w klatce :/ nie wiem jak go powiesić by ta woda nie kapała tak ciągle i ciągle :/ nawet nie mam pojęcia czy mój królik coś pił tej nocy... wiem jedno ... nie wyspałam się :oh:   nocny marek z tego mojego królika  :oh:

Aneczka

  • Gość
Pierwszy królik
« Odpowiedź #99 dnia: Grudzień 17, 2009, 09:49:58 am »
Cytat: "marcia18"
nocny marek z tego mojego królika  

jak z kazdego, króliki sa aktywne właśnie nocą