Autor Wątek: Problem z granulatem pomożecie?  (Przeczytany 2328 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

cherry12

  • Gość
Problem z granulatem pomożecie?
« dnia: Styczeń 28, 2010, 13:19:28 pm »
Cześć.
Slyszalam ze granulat z vitapolu nie jest dobry ale ja na niego niestety jestem skazana. Chodzilam po gdzies z 10 zoologivznych i jak sie pytalam jakie sa granulaty to oni mowili że tylko vitapol .I moge dawac jej z witapolu granulat?
Pomóżciel;( Czy on naprawde jest taki zły ?Bo moja niunia go wcina .. Ale jesli jest zly to pojade nawet do innego miasta zeby jej kupic;)

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Problem z granulatem pomożecie?
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 28, 2010, 13:28:23 pm »
Cherry, zamów przez internet - taniej, szybciej i bez łażenia :)
Zobacz:
www.animalia.pl
www.swiatkrolika.eu
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline miguelle

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 981
  • Płeć: Kobieta
Problem z granulatem pomożecie?
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 28, 2010, 13:49:37 pm »
cherry12, popieram bosniak, vitapol jest zle zbilansowana karma, ma duzo odpadkow i dodatkow w skladzie no i niestety ale trafiaja sie egzemplarze z larwami roznych robaczkow od macznika poczawszy.

Offline Hordra

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1119
  • Płeć: Kobieta
Problem z granulatem pomożecie?
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 29, 2010, 17:41:28 pm »
Moje przez szmat czasu byli skazani na Vitapol przez własną wybredność i głupotę - nie jedli CC, DC, CP. Ale nie powiem - oba uszaki były zdrowe, prócz czasami występujących u Emila kłopotów żołądkowych nic im nie dolegało.
Ostatnio jednak wzięłam chłopów na głoda i musieli wszamać tą paskudną, złą i okropną granulkę CP. Podchodzili do tego jak pies do jeża, ale od tej pory jak już zjedzą Vitapol z michy zabierają się do CP jak głód skręci im kiszki. No i widać poprawę - ładniejsza sierść, podczas linienia nie było problemów z żołądkiem.
U nas karmy są albo drogie, albo słabo dostępne, więc również zamawiamy przez Internet, podobnie jak żwirek :)
Tak więc skoro nie masz pod nosem - zamów przez Internet.
Z tym, że jeśli zamawiasz w sklepie Internetowym radziłabym ci odłożyć pieniądze i zrobić od razu większe zakupy. Kupić nie 1 kg karmy a np. 5 kg. Na dłużej wystarczy i wyjdzie ostatecznie taniej niż gdybyś miała płacić co miesiąc :)

patip

  • Gość
Problem z granulatem pomożecie?
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 31, 2010, 15:25:07 pm »
cherry12, w Dębicy jest CC, jeśli chcesz mogę kupić, jestem codziennie w Rzeszowie, więc mogłybyśmy sie umówić, ale tak jak mówią dziewczyny zamówisz przez Internet to i łatwiej i większe opakowanie, bo u nas tylko 0,5 kg.