Autor Wątek: Dział porad www.porady.kroliki.net  (Przeczytany 10653 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Dział porad www.porady.kroliki.net
« dnia: Październik 27, 2009, 23:36:44 pm »
www.porady.kroliki.net   - od 5 lat mamy taki dział na naszej stronie, po przenosinach na nowy serwer zaczynamy go rozbudowywać. Jakie działy w menu tam dodać i kto z Was chciałby dostać login do tej podstrony i pisać artykuły na podstawie informacji z forum?

Wrzucam ten temat w każdym dziale porad jako przyklejony, możecie się wypowiedzieć w dowolnym z tych bliźniaczych tematów, wszystkie sugestie zostaną rozpatrzone :)

Offline ppx

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1950
  • Płeć: Kobieta
    • KiG
Dział porad www.porady.kroliki.net
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 28, 2009, 00:32:18 am »
A i przypomniało mi się coś jeszcze. xD
Jak np. kogoś wybierzecie do pisania artykułów to tej osobie można by było wysyłać teksty od innych osób i ona by je poprawiała i wstawiała. :)

Przykładowo jeżeli Black nie zechce być osobą piszącą artykuły, może takowej osobie wysłać swoje doświadczenia z klikerem i agility u królików, ta osoba je poprawi i wrzuci. :3


Uszata_panna

  • Gość
Odp: Dział porad www.porady.kroliki.net
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 27, 2010, 14:48:17 pm »
Ja mogę coś napisać jak będzie taka potrzeba

Offline Jadwinia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3127
  • Płeć: Kobieta
Odp: Dział porad www.porady.kroliki.net
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 27, 2010, 14:57:02 pm »
ja mogę się zająć korektą (interpunkcja, orty, stylistyka) - i tak czytając zawsze "w głowie" robię korektę :P
"Przestań się oszukiwać, Ty też jesteś królikiem (...) Wszyscy tu jesteśmy królikami, w różnym wieku, w różnym stopniu, i kicamy sobie po świecie (...)"Lot nad kukułczym gniazdem, Ken Kesey