Autor Wątek: wogóle nie pije  (Przeczytany 5908 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sylwiaG

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2440
wogóle nie pije
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 27, 2009, 18:11:55 pm »
lenka widzę, że sama sobie odpowiedziałaś. Nie próbuj tylko od razu zmień na miseczkę -przecież nie musi być królicza.  Jeśli pożera sianko to super, możesz zmniejszyć inne jedzonko i dać więcej sianka, poza tym kup pastę Bezo Pet odkłaczającą  i podawaj ok 1ml  co drugi jeśli są koraliki, później już rzadziej :)
SylwiaG

lenka_44

  • Gość
wogóle nie pije
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 27, 2009, 18:34:15 pm »
Dziękuję wielkie  :bukiet  Wybiorę się jutro do zoologa i kupię wszystko, co potrzebne :)

Cytat: "Jadwinia"
takiego puchacza trzeba często czesać, szczególnie w czasie linienia.



Wiem, wiem :) Choć ona tego nie cierpi :/ Nawet trudno odróżnić mi kiedy linieje, a kiedy nie :P

A to, tak trochę od tematu  :oh: Właśnie wchodzę do pokoju, w którym Rabi biega i myślę, jak by tu zrobić " piaskownicę " dla króliczki. Patrzę na kanapę, a tam w rogu spora dziura, :oh:  ale mama się wściekła, jak to zobaczyła. :/ Szkoda, że o piaskownicy nie pomyślałam wcześniej :/ Mogła by w niej kopać i robić, co chce. Mam niszczarkę do papieru i myślałam żeby trochę " ściąć " papieru, będzie ok ? Może odpowiedzcie w temacie o mojej Rabiśce :) Dobrze więc kończę OT :)    


Offline sylwiaG

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2440
wogóle nie pije
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 27, 2009, 18:36:27 pm »
możesz dać papier toaletowy porwany,domek z kartonu.
SylwiaG

lenka_44

  • Gość
wogóle nie pije
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 27, 2009, 18:56:50 pm »
Cytat: "sylwiaG"
możesz dać papier toaletowy porwany,domek z kartonu.


Domek z kartonu już ma :P Jakoś się nim nie zachwyciła  :oh: Z papierem spróbuję dzięki :*

[ Dodano: Sro Paź 28, 2009 2:23 pm ]
Właśnie przyszłam ze sklepu zoologicznego :) Kupiłam miseczkę ceramiczną, suszki tylko, że mieli jedynie z firmy Herbal Farm. Z Zuzali w ogóle u mnie trudno znaleźć :/ Czasami Herbal Pets się znajdzie, ale Zuzala raczej nie :( Pytałam o paste odkłaczającą, była jakaś dla kotów nie pamiętam firmy, ale nie ta co tutaj pisała sylwiaG. Co do pićka to zobaczymy, jak będzie. Na razie się nie zainteresowała nią, ale może będzie piła więcej. Mam taką nadzieję :) Chciałam jeszcze spytać ile ok. kosztuje ta pasta odkłaczająca? I na ile wystarcza?