Autor Wątek: Granulat vs Mieszanka  (Przeczytany 2185 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

laki

  • Gość
Granulat vs Mieszanka
« dnia: Październik 21, 2009, 00:04:47 am »
Witam
Jestem tu nowa i duzo czytalam
Dowiedzialam sie ze wiekszosc podaje królikom "Granulat"

Ja mojemu daje tylko mieszanki i przyznam ze niewiem co to jest ten granulat  :oh:

Obecnie mieszkam w Niemczech i trudno mi cos takiego znalezc skoro niewiem jak wyglada i jak to sie moze tu nazywac
Moze móglby ktos dodac jakies obrazki tego zebym mogla u nas w sklepach cos takiego poszukac

I jeszcze pytanko co do mieszanek
dlaczego nie powinno sie ich podawac? przeciez to typowe jedzonko dla króli i jest tez podawane w kazdym zoologicznym

Dziekuje i pozdrawiam  :heej

szaraczki243

  • Gość
Granulat vs Mieszanka
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 21, 2009, 00:42:49 am »
Są tematy na forum,czemu granulat a nie mieszanka.

Polecam stronę http://www.miniaturkabeztajemnic.com/dostepneg.html.
Masz tu zdjęcia opakować granulatów.

Mam nadzieję, że dziewczyny się nie obrażą ;)

I polecam temat http://forum.kroliki.net/topics20/1003.htm

Niestety nie orientuję się, jakie mają granulaty w niemieckich sklepach. :(

Nuna

  • Gość
Granulat vs Mieszanka
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 21, 2009, 11:19:27 am »
W sklepach niemieckich mozesz dostac granulat Bunny Grüner Traum basis lub Kräuter i tez dobry jakosciowo tanszy chyba Multifit sensitiv bodajze - bez ziarna .
Mieszanki sa sztucznie barwione, zawieraja cukier pod postacia melasy czy odpadow z trzciny cukrowej, czesto groch lub fasole, resztki z produkcji oleju rzepakowego, soi, pozostalosci po owocach i warzywach uzytych do produkcji sokow , no i ziarna. Zreszta granulaty tez tylko tego nie widac bo wszystko zmielone i ma ladny zielony kolorek dlatego wiekszosc ludzi mysli , ze sa zdrowe  :/

Offline rokiowca

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 734
  • Płeć: Kobieta
    • Mój blog
Granulat vs Mieszanka
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 21, 2009, 19:48:18 pm »
a mozna krolikowi podawac te wielkie kule z vitrakrafta ten granulat taki bo to takie wielkie jak rolls jest i sie boje ze zly granulat kupilam :( <na tej stronie ktora podałyście jest obrazek tego granulatu>
Afrusia
  • 26.07.2013r. Przeżyła 6 lat. Ze mną tylko 4.Tęsknie kochanie.
kliknij