Autor Wątek: króliki jako opał?!  (Przeczytany 2665 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

megana88

  • Gość
króliki jako opał?!
« dnia: Październik 15, 2009, 10:13:09 am »

Offline milka37

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Mercedes, Andrzej Złysyn, Maja Mi
  • Za TM: Pati, Puszek Okruszek, Merida Tumorka, Jogobella
króliki jako opał?!
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 15, 2009, 10:18:38 am »
Boze, to okropne...
"To, ze zwierze jest duze, nie oznacza, ze nie potrzebuje czulosci.
Jakkolwiek duzy Tygrys sie wydaje, potrzebuje tyle czulosci, ile Malenstwo"

nuka

  • Gość
króliki jako opał?!
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 15, 2009, 10:47:47 am »
Ale co Was oburza? Fakt palenia zwłok? Przecież żywych zwierzaków nikt nie wrzuca w ogień. Zdjęcie - to fotomontaż.  Ten proceder będzie trwał nadal, lepiej martwe uszy zakopać byle gdzie? Może w Szwecji nie wiedzą co to kastracja? Piszcie petycję do władz tego kraju. to władze zdecydowały o losie królików.
"Króliki w wielu regionach Szwecji uważane są za szkodniki, które sieją spustoszenie w lasach i parkach. Ich szybki rozrost zagraża podobno wielu gatunkom drzew i krzewów porastającym liczne przestrzenie zielone w stolicy kraju. Aby zapobiec zniszczeniu parków, władze zdecydowały się na odstrzał tych zwierząt."

megana88

  • Gość
króliki jako opał?!
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 15, 2009, 11:56:30 am »
"Obrońcy praw zwierząt uważają, że rzekome zagrożenie, jakie króliki stanowią dla drzew i krzewów jest tylko pretekstem do ich uśmiercenia. W rzeczywistości w zabijaniu tych zwierząt swój interes ma wiele firm i instytucji. "Zwolennicy uboju królików myślą z pewnością, że dobrze jest używać ich zwłok w słusznej sprawie. Ale to jest tak, jakby próbowali włączyć zwierzęta do przemysłu, zamiast dostrzec główny problem."
Właśnie to miałam na myśli. Może celowo nic nie jest robione w tej sprawie, ponieważ na rękę jest im ten odstrzał, w końcu darmowe ogrzewanie...

nuka

  • Gość
króliki jako opał?!
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 15, 2009, 12:27:24 pm »
Jesli szweccy obrońcy praw zwierząt niewiele mogą zrobić w tej sprawie to tym bardziej my nic nie zdziałamy. Po raz kolejny zwierzaki przegrywają z pieniądzem.
Tak jak pisałam wcześniej, petycja do szwedzkiego rządu, najlepiej w porozumieniu z ekologami w tamtym kraju -  ja podpisze, dajcie link

Offline Orlosia12

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 107
  • Płeć: Kobieta
  • 2 kg szczęścia :)
  • Lokalizacja: Sulechów
  • Moje króliki: Tosia
  • Pozostałe zwierzaki: Ruben
  • Za TM: Skrabek, Odysek, Fryga, Kuba, Elza, Rex i 4 żółwie [*]
króliki jako opał?!
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 19, 2009, 12:13:09 pm »
dla mnie to jednoczesnie i bulwersujące a z drugiej strony całkiem normalne zjawisko...
na tym swiecie juz nic mnie nie zdzwiwi :wow
Tosia- bestia z reklamy Duracella'a
Elza- czarny charakterek, o wilczym głodzie i siwym pyszczku
  • 2002-2014 :(

Ruben- wiecznie machający ogon i wielkie pokłady miłości
Labrador end Król's company