Autor Wątek: Pragnę Antka  (Przeczytany 3995 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

annaz

  • Gość
Pragnę Antka
« dnia: Październik 15, 2009, 18:02:40 pm »
Chętnie zadoptuje Antka http://www.adopcje.kroliki.net/adopcje/antek_wroclaw.html  .

Jestem z Jastrzębia a Antek z Wrocławia miałam by mały problem z dojazdem do wrocławia dlatego też mam pytanie czy ktoś nie będzie w tych okolicach żeby dowieść go chociaż do katowic.

W adopcji króliczka pomogła by mi sylwiag użytkowniczka tego forum która zadopotowałą już jednego króliczka.

Jovitte

  • Gość
Pragnę Antka
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 15, 2009, 18:20:50 pm »
Powodzenia, trzymam kciuki :przytul .. Oby kolejne uszy znalazły szczęśliwy dom :jupi ..

A jeśli chodzi o transport, może w czasie całej procedury ktoś z SPK pomoże, możesz też dać ogłoszenie albo poszukać propozycji w dziale "transport"..

annaz

  • Gość
Pragnę Antka
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 15, 2009, 18:21:55 pm »
Zapewniam że będzie miał się u mnie dobrze. mam 2 koty persy i ejdnego psa z schroniska który jako szczeniak był wrzucony bez niczego do śniegu pod bramą masakra a gdyby samochód jechał i by o boże nawet nie chce myśleć o tym

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Pragnę Antka
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 15, 2009, 18:41:33 pm »
Nie potrzeba zapewnień na forum. Proszę wypełnić formularz, wysłać inspektorowi adopcyjnemu przypisanemu do Antka i czekać. Zapozna się z formularzem i skontaktuje.

Aha, jako osoba niepełnoletnia potrzebujesz na adopcję zgody rodziców.
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

kasiagio

  • Gość
Pragnę Antka
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 15, 2009, 18:42:26 pm »
annaz, musisz pobrać Formularz Adopcyjny , wypełnić i wysłać do osób zajmujących się adopcjami jesteś jeszcze niepełnoletnia i potrzeba zgodę Twoich rodziców  z tego co mi wiadomo ,a le może niech się wypowiedzą osoby kompetentne  .

[ Dodano: Czw Paź 15, 2009 6:46 pm ]
bosniak, oj nawet nie wiedziałam ,że piszesz   :lol

Offline sylwiaG

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2440
Pragnę Antka
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 15, 2009, 19:07:42 pm »
Aniu widzę, że się zalogowałaś :)  Ok , teraz pobierz formularz adopcyjny jak piszą dziewczęta i kobitki :)  wypełnij i trzeba czekać :)
SylwiaG