Autor Wątek: Versal Lage - granulat  (Przeczytany 2414 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Misokyaa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3206
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Don Pedro Karramba i Pan Śledź
  • Za TM: Truffel, Fizia-Makrela
Versal Lage - granulat
« dnia: Wrzesień 30, 2009, 18:13:48 pm »
Uf, mam nadzieje że mnie nie zlinczujecie za takie trucie koło tyłka, ale chciałabym się upewnić co kupić przed przyjazdem króliczka :DD
Znalazłam kilka tematów co do granulatu, ale chciałam się spytać jaki najlepszy z Versal Lage [a może Versal, nie jest najlepszą firmą? Jaka inna jest lepsza?] bo znalazłam:
-Cuni duo
-Cuni Pro [z tego co czytałam, to jedno i to samo]
-Cuni Nature
-Cuni Junior nature
-Cuni Complete
Jaki najlepszy? Czy dla 6 miesięcznej króliczki "junior" czy już normalna karma?

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Versal Lage - granulat
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 30, 2009, 18:57:49 pm »
Nikt Cię nie będzie linczował  :>

To nie jest Versal Lage tylko Versele-Laga  :lol
Moim skromnym zdaniem najlepszy z wymienionych przez Ciebie jest Cuni Complete. Ponieważ ja nie jestem zwolennikiem serii "nature", a co do wszelkich seniorów i juniorów mam mieszane uczucia, to z pewnością kupiłabym królikowi zwykły granulat.

Moje jedzą zwykle Cuni Complete, od czasu do czasu Wildlife oraz Cliffi. Gdyby lubiły Cuni Duo, to pewnie czasami kupowałabym im Cuni Duo (teraz Cuni Pro) dla urozmaicenia, ale skoro nie lubią i mam wyrzucać, to nie kupuję.
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline Misokyaa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3206
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Don Pedro Karramba i Pan Śledź
  • Za TM: Truffel, Fizia-Makrela
Versal Lage - granulat
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 30, 2009, 19:03:58 pm »
Cóż za ulga, a za błąd przepraszam  :icon_redface
Dziękuję za odpowiedź Bośniak, w takim razie jutro mogę jechać na zakupy :)

Offline jpuasz

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2034
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Łódź
  • Moje króliki: Pusiek i Kulka
  • Za TM: Liska
Versal Lage - granulat
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 30, 2009, 22:21:02 pm »
Cuni Natur i Cuni Junior Nature to mieszanki, czyli odpadają. Ja kupuję Cuni Complete i to będę polecać. Cuni Duo nie ma sesnu kupować nawet jeśli będzie w sklepie, bo ten granulat jest wycofywany. Cuni Pro jest ponoć lepsze niż Cuni Complete, ale moje uszaki za nim nie przepadają, a poza tym jest o połowę tańsze niż Cuni Complete. Teoretycznie to jest plus, ale jak dla mnie zastanawiające jest skąd taka niska cena? Składem niewiele się różni, więc przypuszczam że ma dużo więcej jakichś tanich zapychaczy. Ale to tylko moje zdanie.



Liska była z nami 4 lata, 6 miesięcy, 3 tygodnie i 5 dni (od 01.09.2009 do 27.03.2014)