Porady > Akcesoria i DIY - czyli Zrób To Sam

Transporter

<< < (2/79) > >>

jpuasz:
My mamy właśnie Atlas 10 bodajże, ale póki co przewoziliśmy w nim pojedynczo. Nasze rudzielce są dosyć male, także mam nadzieję, że się zmieszczą, aczkolwiek zobaczymy jak to będzie i w razie czego będziemy musieli dokupić. Choć możliwe, że odkupimy od bratowej, bo jej Yorko-chiuaua się już nie mieści do tego co ona ma :)

realia:
Chihauha mojej siostry jest mniejsza od Iskierki...

"koszykowe" transportery mają jedną wadę...materiał z którego są zrobione.
Iskierkę "on kręci"...

Kitty27:
o tak wyglądają dwa króliczki w wczesniej wspomnianym transporterze

http://picasaweb.google.com/kiciolda/NalaTina#5385901028642308882

jak myślicie, miały ciasno?

bo moim zdaniem nie, mogly sie przemieszczać bez problemu.

jpuasz:
realia ale to jest taka krzyżówka, tzn mieszaniec i jest trochę większy :)
Kitty pocieszyłaś mnie, bo ten o którym poisesz ma wymiary 48x33x35cm a nasz Atlas 48 x 29 x 33 CM czyli niewiele węższy i niższy. Wygląda, jakby króliczki miały tam duzo miejsca, czyli nasz raczej też będzie dobry, zwłaszcza, że Liska i Pusiek są raczej niewielkich rozmiarów :) Liska waży bodajże 1,2 (ale jest chudziutka więc pewnie trochę jej przybędzie) a Pusiek 1,4. No a jak wiadomo miniaturki sa mniejsze od baranków.

Kitty27:
jpuasz, fakt Nala i Tina są wieksze od twojej Liski, wieć spokojnie zapakujesz Liskę i Puśka do twojego transportera. A Zorrus w tej klatce wyglądał jak mała mysz albo chomik  :DD Ale jak był chory to wlozylam kocyk do tego transportera i lezał tam, on ma swoj mniejszy.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej