Autor Wątek: Transporter  (Przeczytany 169971 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Fallen

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1158
Odp: Transporter
« Odpowiedź #40 dnia: Październik 29, 2009, 17:40:18 pm »
Cytat: "Jadwinia"
Fallen - torba transportowa z materiału przeznaczona jest do transportu  nie dziwię się, że przedziurawiła.

Ależ wiem :) Tylko , że trzeba także mieć jakiś ręczniczek lub niepotrzebną szmatkę , bo króliczek może nasiusiać i bezdzie problem .

megana88

  • Gość
Odp: Transporter
« Odpowiedź #41 dnia: Październik 29, 2009, 18:28:12 pm »
Cytat: "VIKI:*"
Właśnie chyba kupie taką jak Ty masz, bo w sumie nie miałam zdania o torbach  

A co do rozmiaru, bo napisałaś, że masz M, a tam jest nr. 1 mała i nr.2 średnia, to ta M to 2???


Rozmiary są różnie oznaczone, spotkałam się i z cyfrowymi i z literowymi. Tak, M = rozmiar 2 :)

nuka

  • Gość
Odp: Transporter
« Odpowiedź #42 dnia: Październik 29, 2009, 18:31:50 pm »
Cytat: "Fallen"
trzeba także mieć jakiś ręczniczek lub niepotrzebną szmatkę , bo króliczek może nasiusiać i bezdzie problem .
a jak nasika w plastikowym to nie ma problemu? Na jedno wychodzi a wręcz lepiej w torbie bo mocz wsiąka w gabkę a w plastik jakoś niebardzo i uszol leży albo w kałuży albo na mokrym ręczniku

Shell

  • Gość
Odp: Transporter
« Odpowiedź #43 dnia: Październik 29, 2009, 18:34:31 pm »
megana88, ja planuję zakup takiej torby tylko czarnej. :lol

megana88

  • Gość
Odp: Transporter
« Odpowiedź #44 dnia: Październik 30, 2009, 14:38:36 pm »
:) jest jeszcze jedna fajna rzecz w tej torbie :) nie noszę jej w ręku tylko na ramieniu i praktycznie nie odczuwam ciężaru królika, czego niestety nie da się powiedzieć o transporterach. A w moim przypadku wolne ręce to zbawienie :D

Offline sylwiaG

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2440
Odp: Transporter
« Odpowiedź #45 dnia: Październik 30, 2009, 15:30:48 pm »
Jak nasiusia do plastiku to ręcznik wsiąknie- tylko trzeba dać dobry ręcznik i mieć inny na zapas. Taki transporter wymyjemy a taki z materiały nie śmierdzi poźniej siuśkami czasem ?? Właściwie to kazdy musi zosystosować do swojego króla :) Jedne nie sikają ani nie bobczą podczas podrózy(moje i chyba Nuny jest dobrze pamietam) a Niektóre leją , jedne lezą i są wyluzowane , a jedne siedzą w kącie :) Na szczęscie mamy tyle tego do wyboru. W moim plastikowym oba króle się mieszczą, ale ledwo co go uniosę .
SylwiaG

Offline Fallen

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1158
Odp: Transporter
« Odpowiedź #46 dnia: Październik 30, 2009, 19:26:11 pm »
Te torby dla królika są naprawdę bardzo uciążliwe na dłuższą podróż , więc polecam ogółem plastikowy , któy możesz w każdej chwili wytrzeć , a torba będzie przez całą podróż śmierdzieć bobkami . Ale to moje zdanie  :oh:  Powinny być te plastikowe transportery na ramie trzymane , bo ostatnio widziałam w Kakadu . A te transportery plastikowe są owiele korzystniejsze za niższą cenę ( przynajmniej u mnie ) . Taki z matriału kupił za 150 zł w kakadu , a plastikowy za 58 zł w kakadu i 2 razy większy . Nie wiem , jak chcecie się męczyć z tym materiałowym , to się męczcie . Ja i tak polecam ten plastikowy , bo w każdej chwili możesz go wyczyścić jakąś ścierką lub ręcznikiem , a z tym materiałowym to chyba , żebyście pralke ze sobą za każdym razem wieźli  :co_jest

Offline Shadok

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 541
  • Płeć: Kobieta
    • Moje króliki
Odp: Transporter
« Odpowiedź #47 dnia: Październik 30, 2009, 22:45:18 pm »
Moje zbóje nie chciały jeździć w sztywnym plastikowym transporterze, za to w tych torbach bardzo chętnie podróżowali i sami wskakiwali do domku-norki. Na dno oczywiście ręczniczek. Bardzo łatwo się czyści taką torbę, ponieważ można ją na płasko rozpiąć. Ja polecam. Rozmiar średni jest Bruna - pod kolor futerka, natomiast mały pomarańcz był Nunka- rudego. W chwili obecnej Krecik z ciekawości do pomarańczowego domku wejdzie, ale zdecydowanie planuję kolejny transporter średni lub duży.

Offline realia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1677
  • Płeć: Kobieta
Odp: Transporter
« Odpowiedź #48 dnia: Październik 31, 2009, 01:53:52 am »
Cytat: "VIKI:*"
http://www.sklep.videozoo.pl/product_info.php?cPath=3_166&products_id=677

A ja właśnie będę zamawiać i się zastanawiam nad tym, co sądzicie??


To dla świnki morskiej :)


Iskierka miała z kosza, ale zagryzła go, wyglądał podobnie :
http://www.allegro.pl/item787984459_duza_buda_wiklinowa_wygodny_transporter_z_wikliny.html

A teraz nabylismy dwa takie:
http://www.allegro.pl/item790781178_transporter_dla_psa_i_kota_50x_31_x_33_5_gratis.html
(żółty i niebieski).

Są duże, jeżeli uda się je Nam zaprzyjaźnić, będą miały jeden :)
Kasiula86 - Dziękujemy z całego serca :*
Nasza Galeria: http://forum.kroliki.net/index.php?topic=6604.0 :)

Amantek, Diabliczko - Kocham Was i zawsze będę <3 <3


Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Transporter
« Odpowiedź #49 dnia: Listopad 24, 2009, 11:46:23 am »
widzę że Misokyaa dawno nic nie pisała, pewnie z powodu kłopotów z internetem z tego co mi wiadomo. Mam nadzieję, że już nie długo zobaczymy zdjęcia i Sary i Trufla :) Na szczęście w dniu w ktorym odbierala Trufla z Bydgoszczy wszystko skończyło się szczęśliwie :)  
I tutaj proszę wszystkich o wielkie brawa dla Kasi i wyrazy uznania, że wyruszyła w ponad 1.000 km podróż - "tylko" po królika :bukiet  Dla niektórych to szaleństwo ale ja uważam, że jest to wielki wyczyn godny naśladowania. Czasami warto poświęcić nawet jeden-dwa dni aby zapewnić innemu stworzeniu wiele lat wspaniałego życia :) Niektórzy robią problem nawet z 50 km odcinka drogi którą można pokonać w niecałą godzinę...

Kasiu dziękuję Ci, że dałaś tak wspaniały dom dwóm naszym podopiecznym i cieszę się, że miałam ten zaszczyt poznać Cię osobiście  :bukiet

Aha - tego samego dnia Kasia przetransportowała też adopcyjnego Ajkju, który znalazł wspaniały dom w Chorzowie :)

Offline Jadwinia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3127
  • Płeć: Kobieta
Odp: Transporter
« Odpowiedź #50 dnia: Listopad 24, 2009, 12:03:48 pm »
wielkie brawa :bukiet  :brawo:
i czekamy na wieści i fotki :lol
"Przestań się oszukiwać, Ty też jesteś królikiem (...) Wszyscy tu jesteśmy królikami, w różnym wieku, w różnym stopniu, i kicamy sobie po świecie (...)"Lot nad kukułczym gniazdem, Ken Kesey

karola

  • Gość
Odp: Transporter
« Odpowiedź #51 dnia: Listopad 30, 2009, 16:48:54 pm »
Ja sądze tak jak oluskaa92   że królasy powinny mieć osobne transportery.Muszą być duże aby zwierzak miał miejsce do ruszania się,ale jeśli jedziesz na wakacje i bierzesz królasa ze sobą to radze mieć klatke-transportówke.


Pozdrawiam

Offline Misokyaa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3206
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Don Pedro Karramba i Pan Śledź
  • Za TM: Truffel, Fizia-Makrela
Odp: Transporter
« Odpowiedź #52 dnia: Grudzień 15, 2009, 20:03:41 pm »
madzia85, Jadwinia, dziękuję wam :bukiet , ale to naprawdę była dla mnie przyjemność, a tym bardziej, że nie robiłam tego całkiem bezinteresownie [w końcu jechałam po swojego króliczka ;)].
Magdo mi, ciebie również było miło poznać i może jeszcze się kiedyś zobaczymy [kto wie, czy sama w przyszłości nie przyłączę się do działalności SPK, na jakąś większą skale, niż roznoszenie ulotek i plakatów].
Masz może jakieś wieści o Ajkju? Maluch biedy zestresowany był całą podróż.

Offline Zuza

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 400
  • Płeć: Kobieta
Odp: Transporter
« Odpowiedź #53 dnia: Grudzień 15, 2009, 21:00:45 pm »
Misokyaa to juz wiem kto dał ulotki w Tatravecie :)

Offline Misokyaa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3206
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Don Pedro Karramba i Pan Śledź
  • Za TM: Truffel, Fizia-Makrela
Odp: Transporter
« Odpowiedź #54 dnia: Grudzień 16, 2009, 11:20:03 am »
Zuza,  czyżby ktoś oprócz mnie z Zakopanego :)?

Offline Zuza

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 400
  • Płeć: Kobieta
Odp: Transporter
« Odpowiedź #55 dnia: Grudzień 16, 2009, 13:50:46 pm »
Ja jestem z okolic dokładnie z Poronina ale z Rogerem na obciecie pazurkow tam jezdzimy :)

Offline Misokyaa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3206
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Don Pedro Karramba i Pan Śledź
  • Za TM: Truffel, Fizia-Makrela
Odp: Transporter
« Odpowiedź #56 dnia: Grudzień 16, 2009, 17:58:40 pm »
O, jak miło! Czyli faktycznie kawałeczek ode mnie mieszkasz ;) Musimy się w jakiś cieplejszy dzień umówić na wspólne baraszkowanie króli.
Co do Tatravetu to polecam nie tylko jeśli chodzi o obcinanie pazurków. Są tam jedyni sensowni weterynarze w okolicy, więc i na szczepienia radziłabym tam chodzić :)

Offline Zuza

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 400
  • Płeć: Kobieta
Odp: Transporter
« Odpowiedź #57 dnia: Grudzień 16, 2009, 20:16:47 pm »
Jasne tyle,że Roger jest niewykastrowany :) Więc może byc z tym mały problem :P My tam chodzimy tylko na pazurki i to czasami :) Ja juz studiuje w Krakowie a siostra w Warszawie wiec w razie czego wolalabym go leczyc nie w Zako :) Ale jak bedzie potrzeba odpukac to wiadomo,ze tam pojde. Chciałam kiedys isc do weta mieszy Poroninem a Zakopanem i gdy podjechalam w godzinach gdy mial przyjmowac to go ne było. Wiec zadzwonilam a ten mnie opieprzył. :| A gdzie kupujesz karme i suszki? :)

Offline Misokyaa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3206
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Don Pedro Karramba i Pan Śledź
  • Za TM: Truffel, Fizia-Makrela
Odp: Transporter
« Odpowiedź #58 dnia: Grudzień 16, 2009, 20:40:30 pm »
Ta, znam tego pana :/
Skoro mieszkasz w Krk to cąłkiem zmienia postać rzeczy ^^. Granulat CC kupuje przeważnie w Nowym Targu [w Zoologicznym w Leclerc - czy jak to się pisze], ale nie zawsze jest, wiec gdy jestem w Krakowie to robię zazwyczaj 5-paczkowy zapas :). Suszki i siano w Krk lub przez internet, bo u nas to tylko Vitapol i megan =.=

Offline Zuza

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 400
  • Płeć: Kobieta
Odp: Transporter
« Odpowiedź #59 dnia: Grudzień 16, 2009, 21:04:55 pm »
No właśnie tez woze rzeczy z Krk :) Mój nie je CC :( Rozmawiałam ostatnio z dziewczyna ktora otworzyła zoologa tatrazoo :) Podałam jej nazwy karm i Zuzale mówiła,ze postara sie sprowadzic. :) Zreszta z tego co mowila to jest dziewczyna tego weta Łukasza z tatravetu :) Więc jest nadzieja ze w koncu bedzie dobra karma u nas :) A co do weta z pogranicza widze,ze tez masz złe wspomnienia :)