Autor Wątek: Transporter  (Przeczytany 169912 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline **Wiewcia*

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 377
  • Płeć: Kobieta
Odp: Transporter
« Odpowiedź #120 dnia: Kwiecień 17, 2010, 20:16:44 pm »
Dziewczyny mam pytanko ile wazy ten transporter z Ferplasta 10?

Offline jpuasz

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2034
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Łódź
  • Moje króliki: Pusiek i Kulka
  • Za TM: Liska
Odp: Transporter
« Odpowiedź #121 dnia: Kwiecień 18, 2010, 00:53:37 am »



Liska była z nami 4 lata, 6 miesięcy, 3 tygodnie i 5 dni (od 01.09.2009 do 27.03.2014)

Offline **Wiewcia*

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 377
  • Płeć: Kobieta
Odp: Transporter
« Odpowiedź #122 dnia: Kwiecień 18, 2010, 14:48:29 pm »
jpuasz dzięki :) pytam bo zakupiłam na allegro go i zastanawiam się ile zapłacę za przesyłkę z poczty polskiej i jeszcze za pobraniem :)

Offline jpuasz

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2034
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Łódź
  • Moje króliki: Pusiek i Kulka
  • Za TM: Liska
Odp: Transporter
« Odpowiedź #123 dnia: Kwiecień 20, 2010, 00:24:12 am »
Wiewcia jak to się mówi zawsze Ci pomoże wujek google i ciocia wikipedia :P Choć ja się z tym nie do końca zgadzam, ale tu akurat "wujcio" pomógł ;) Wpisałam w google "atlas 10 waga" i mi samo wyskoczyło :)



Liska była z nami 4 lata, 6 miesięcy, 3 tygodnie i 5 dni (od 01.09.2009 do 27.03.2014)

Offline **Wiewcia*

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 377
  • Płeć: Kobieta
Odp: Transporter
« Odpowiedź #124 dnia: Kwiecień 20, 2010, 20:04:20 pm »
jpuasz faktycznie nie wpadłam na to;p ale to przez to że mam tyle nauki na studiach bo znowu sie kolokwia zaczynają;/
dlatego dziękuję Ci bardzo że sie nade mną zlitowałaś i mi odpisałaś :*  :*

Offline Gosia/Closter

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 756
  • Płeć: Kobieta
Odp: Transporter
« Odpowiedź #125 dnia: Maj 06, 2010, 15:15:45 pm »
ja kupiłam transporter 34 wysokość, 56 cm długość. Miał  być przeznaczony na wyjazd wakacyjny, dużo miejsca w środku (mam go zresztą na awatarze). Jednak kiepsko się sprawdza w podróży do weterynarza komunikacją miejską, nie mieści się na siedzeniu :/ Nie mogę go wziąć na kolana, a jak stoi na podłodze w autobusie to ludzie wciąż go potrącają, oszaleć można. W związku z tym, że czeka mnie teraz kilka wizyt u wetka postanowiłam dziś zakupić coś podręczniejszego do przewozu futrzaka. Jadę z nim do lekarza godzinę. Możecie mi podać jaki najmniejszy wymiar może mieć transporter?? Królik nie jest specjalnie duży, waży 1,44 i jest szczuplutki. Przez godzinę może siedzieć w transporterku , nie rozciągając skoków..?

Offline alana

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1147
  • Płeć: Kobieta
Odp: Transporter
« Odpowiedź #126 dnia: Maj 08, 2010, 22:11:29 pm »
ja na Twoim miejscu kupiła bym coś takiego http://allegro.pl/listing/search.php?category=28108&from_showcat=1&string=muscat
Uważam, ze jest dużo bardziej poręczna taka torba niż transporter. Zarzucisz na ramie i śmigasz :) Sama się nad czymś takim zastanawiam bo ostatnio jak szłam do weta na szczepienie (a mam 10 min) myślałam, ze mi ręka odpadnie - transporter jakieś 1,5 kg + 2,5 kg królika = 4 kg niby nie dużo, ale jak jest nieporęczne to  :dobani

właśnie dziewczyny chyba niektóre mają podobne torby - jaki macie rozmiar na Wasze króle ??

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Odp: Transporter
« Odpowiedź #127 dnia: Maj 08, 2010, 23:26:15 pm »
alana, u mnie taka torba nie wchodzi w grę, bo Igiełka lubi załatwiać swoje fizjologiczne potrzeby w transporterze  :/

Offline alana

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1147
  • Płeć: Kobieta
Odp: Transporter
« Odpowiedź #128 dnia: Maj 08, 2010, 23:30:01 pm »
uuuuuu :/ no to faktycznie. Muńkowi się nigdy nie zdarzyło, więc dla nas to wygoda...tzn. dla mnie. No to Gosia/Closter sama musi zaobserwować jak tam króliś w transporterku się zachowuje.

Offline ppx

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1950
  • Płeć: Kobieta
    • KiG
Odp: Transporter
« Odpowiedź #129 dnia: Maj 09, 2010, 00:07:33 am »
Cytat: "alana"
ja na Twoim miejscu kupiła bym coś takiego http://allegro.pl/listing/search.php?category=28108&from_showcat=1&string=muscat
Uważam, ze jest dużo bardziej poręczna taka torba niż transporter. Zarzucisz na ramie i śmigasz :) Sama się nad czymś takim zastanawiam bo ostatnio jak szłam do weta na szczepienie (a mam 10 min) myślałam, ze mi ręka odpadnie - transporter jakieś 1,5 kg + 2,5 kg królika = 4 kg niby nie dużo, ale jak jest nieporęczne to  :dobani

właśnie dziewczyny chyba niektóre mają podobne torby - jaki macie rozmiar na Wasze króle ??

Te droższe są większe?


nuka

  • Gość
Odp: Transporter
« Odpowiedź #130 dnia: Maj 09, 2010, 00:39:36 am »
Kurcze ppx, wystarczy, że wpiszesz w wyszukiwarce allegro torba transporter i masz pełną listę z cenami. To naprawdę nie jest trudne.

Offline Gosia/Closter

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 756
  • Płeć: Kobieta
Odp: Transporter
« Odpowiedź #131 dnia: Maj 09, 2010, 08:17:03 am »
mój królik nic w transporterze nie robi, ani nie siusia ani nie je :/ Normalnie mam atlas 20 chyba  z długością 56 cm bynajmniej. Strasznie to cięzkie i duże. Na długą podróź super, królik może sobie poskakać w środku, natomiast na podróż przez miasto-koszmar.
Zakupiłam taki transporter
http://animalia.pl/show_zoom.php?foto=http://p.animalia.pl/img/produkty/zoomy/auto/a37902012.jpg
mój królik śmiało się mieści i nawet się tam spokojnie położyć może i ruszyć. Na szybko jażdę do wetka jest ok, mieści się na kolanach i cały czas widzisz co tam u królisia słychać

[ Dodano: Nie Maj 09, 2010 8:19 am ]
na stronie animali kosztuje 48 zl; ja kupowałam (z powodu pilnej potrzeby) w Kakakdu- 63 zł dałam

Offline ppx

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1950
  • Płeć: Kobieta
    • KiG
Odp: Transporter
« Odpowiedź #132 dnia: Maj 09, 2010, 14:55:35 pm »
Cytat: "nuka"
Kurcze ppx, wystarczy, że wpiszesz w wyszukiwarce allegro torba transporter i masz pełną listę z cenami. To naprawdę nie jest trudne.

Właśnie oglądałam te z linku Alany, a na zdjęciu wszystkie tak samo wyglądają. ;)


nuka

  • Gość
Odp: Transporter
« Odpowiedź #133 dnia: Maj 09, 2010, 20:52:15 pm »
ppx są opisy...

Offline Alexis

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Płeć: Kobieta
  • Zuzia:)
Odp: Transporter
« Odpowiedź #134 dnia: Maj 10, 2010, 01:52:12 am »
Ja mam wiklinowy koszyk z pokrywką ale jest na tyle wysoki, że Zuzia może nawet na tylnych łapkach ustać no a na szerokość to ostatnio jak do lekarza jechałyśmy położyła się na kocyku w koszyczku a ja ją głaskałam to Ja uspokaja:P Uwielbia swój wiklinowy koszyk nawet się nie zsiusiała... :jupi

Yuuki

  • Gość
Odp: Transporter
« Odpowiedź #135 dnia: Maj 10, 2010, 15:56:32 pm »
Ja posiadam taki: http://www.allegro.pl/item943514338_transporter_z_materacykiem_najlepsza_oferta.html
Według mnie bardzo wygodny. Plamka jest dość małym królikiem, więc spokojnie się tam porusza.

Yuuki

  • Gość
Odp: Transporter
« Odpowiedź #136 dnia: Maj 10, 2010, 19:29:33 pm »
Cytat: "Fallen"
Te torby dla królika są naprawdę bardzo uciążliwe na dłuższą podróż


Na dłuższą tak, ale na taką na 20 min do weta raczej nie. Ja nie potrzebuje bo mam auto [mama ma].

megana88

  • Gość
Odp: Transporter
« Odpowiedź #137 dnia: Maj 10, 2010, 19:45:48 pm »
Fallen,
Cytat: "Fallen"
Te torby dla królika są naprawdę bardzo uciążliwe na dłuższą podróż


Ja jeździłam pociągiem po 11 godzin i zapewniam, że nic nie śmierdziało i nie przesiąkało. Kładzie się normalny bawełniany ręcznik i po krzyku. Jak namoknie to wymieniam na czysty, bobki wytrzącham i po krzyku. Przecież na dłuższą podróż też bierze się ręcznik i też w niego królik sika i też śmierdzi. Nie wierzę, że wyrzucasz do kosza zasikany ręcznik, bo to kosztowałoby forunę...

Ale każdy ma swoje zdanie, ja mówię od strony podróżnika komunikacja miejską i ogólnie publiczną.

Offline martoszka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 178
  • Płeć: Kobieta
Odp: Transporter
« Odpowiedź #138 dnia: Maj 13, 2010, 14:50:57 pm »
My mamy taki
a na dusze trasy to mamy taki koszyk ;] oczywiście zapinany pasem w samochodzie  
choć planuje zakup takiej torby szmacianej jak ma Shadok,
ps. Cześć linków nie działa bo aukcje zakończone są
podwójna uszata miłość Sierotka + Doktorek http://forum.kroliki.net/viewtopic.php?t=8393

Offline magdam

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 708
  • Płeć: Kobieta
Odp: Transporter
« Odpowiedź #139 dnia: Maj 13, 2010, 16:37:52 pm »
My też jesteśmy posiadaczami torby (rozm.M) i bardzo ją sobie chwalimy :lol
 szczególnie, że poruszamy się komunikacją miejską  :icon_biggrin a torba jest wtedy bardzo wygodna