Autor Wątek: Transporter  (Przeczytany 169913 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Odp: Transporter
« Odpowiedź #100 dnia: Marzec 08, 2010, 09:53:21 am »
No właśnie, miałam problem z zdejmowaniem całej góry. jakaś ciamajda ejstem  :oh:

Offline kasiek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2981
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Kraków
  • Moje króliki: Pompon
  • Za TM: Ukryj i Bisia
Odp: Transporter
« Odpowiedź #101 dnia: Marzec 08, 2010, 09:57:37 am »
u mnie też zdecydowanie cała góra leci... no chyba że ciekawski Ukryj postanowi pozwiedzać świat... Bisia u weta nigdy nie jest ciekawska, a jest zdecydowanie mniej płochliwa niż Ukryj :)

Offline Misokyaa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3206
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Don Pedro Karramba i Pan Śledź
  • Za TM: Truffel, Fizia-Makrela
Odp: Transporter
« Odpowiedź #102 dnia: Marzec 08, 2010, 16:49:05 pm »
U mnie też schodzi cała góra, ale w tym pokazanym przez Kitty
http://www.allegro.pl/item943514338_transporter_z_materacykiem_najlepsza_oferta.html
przyjechała do mnie tymczasowiczka i za nic nie potrafiłam zdjąć góry =.= Także z mojej strony też nie polecany, ale może ktoś potrafi.

Ogólnie ja wciąż poszukuje transportera na więcej niż 2 króle, bo w ferplast atlas 20 ledwo się moja 2 mieści [ten wielkodupszny Truffel], a zastanawiam się nad takim gdzie można by było przewozić trójkę, a najlepiej 4 bo moja tymczasowiczka jest duużym króliczkiem :D [dla wyjaśnienia nie wożę ich razem, ale myślę przyszłościowo P:].

Offline jpuasz

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2034
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Łódź
  • Moje króliki: Pusiek i Kulka
  • Za TM: Liska
Odp: Transporter
« Odpowiedź #103 dnia: Marzec 09, 2010, 11:03:02 am »
Ja mam Atlas 10 i Atlas 20. W Atlas 10 wchodziły obydwa króle ale tak na styk a w 20 to luźno obydwa mogą się położyć. Ale nie mam baranka jak Miso :)



Liska była z nami 4 lata, 6 miesięcy, 3 tygodnie i 5 dni (od 01.09.2009 do 27.03.2014)

Ashoa

  • Gość
Odp: Transporter
« Odpowiedź #104 dnia: Marzec 15, 2010, 19:58:57 pm »
A ja nie wiem jaki mam model. Zamówiłam na allegro i jest bardzo wygodny i dla mnie i dla króla ( o ile moge się za niego wypowiadać). Dostałam też gratisowo miseczkę do przywieszenia na drzwiczkach i materacyk na dno transporterka, który oczywiście jest wszelako rozkładany. Dla mnie takie gadżety są ważne, bo często z królikiem odwiedzam znajomych :)

Offline bunny_wrrr

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 143
  • Płeć: Kobieta
  • Za TM: Owca
Odp: Transporter
« Odpowiedź #105 dnia: Marzec 24, 2010, 00:04:52 am »
a jak sie sprawdzaja torby transportowe a la zolux w porownaniu ze zwyklymi transporterami?
nie sa mniej bezpieczne etc?
mam dosyc niewygodnego dzwigania i myslalam o zakupie na wiosne takiej torby wlasnie tylko nie wiem czy to bedzie zmiana na plus dla owcy  :hmmm
galeria owcy --->oisforowca

nuka

  • Gość
Odp: Transporter
« Odpowiedź #106 dnia: Marzec 24, 2010, 12:18:53 pm »
Te torby są ok, moje uszy wolą torbe niz plastikowy transporter

Offline bunny_wrrr

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 143
  • Płeć: Kobieta
  • Za TM: Owca
Odp: Transporter
« Odpowiedź #107 dnia: Kwiecień 06, 2010, 15:45:19 pm »
dzieki za odp :)
a jak jest z rozmiarem? z tego co widze to te torby sa duzo mniejsze od zwyklych transporterow wiec chyba tylko L sie nadaje jesli obecnie uzywamy atlas 10 ferplast? jakie wy macie rozmiary?
galeria owcy --->oisforowca

Offline magdam

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 708
  • Płeć: Kobieta
Odp: Transporter
« Odpowiedź #108 dnia: Kwiecień 06, 2010, 16:01:19 pm »
my mamy zolux rozmiar M i całkowicie nam wystarcza, tyle, że Koszyk jest mały (1,65kg) :lol  a tak to wygląda :P

Offline bunny_wrrr

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 143
  • Płeć: Kobieta
  • Za TM: Owca
Odp: Transporter
« Odpowiedź #109 dnia: Kwiecień 06, 2010, 23:08:12 pm »
jak slodko :DD
no to faktycznie nam ewentualnie zostaje L-ka przy wadze prawie 3kg
choc nie wiem czy by sie pasek nie urwal :oh:
jeszcze mnie zastanawia tylna scianka torby... czy kratka w tym miejscu nie powoduje wiekszego dyskomfortu...? i czy jest w miare nieprzegryzalna? :bejzbol
galeria owcy --->oisforowca

Offline siemka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1028
  • Płeć: Kobieta
    • skoki z Wichrowego Wzgorza
Odp: Transporter
« Odpowiedź #110 dnia: Kwiecień 06, 2010, 23:42:59 pm »
To może ja odpowiem :)
L-ka spokojnie wytrzyma obciążenie 3 kg, kratka nie powoduje dyskomfortu, ale jest na tyle miękka że jeśli masz upartego królika który za cel postawi sobie zniszczenie jej - to bez większegoproblemu mu się uda. Natomiast przyznam się, że nigdy nie pomyślałam od tej strony tzn że królik może chcieć ja przegryźć :)

Offline bunny_wrrr

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 143
  • Płeć: Kobieta
  • Za TM: Owca
Odp: Transporter
« Odpowiedź #111 dnia: Kwiecień 07, 2010, 00:44:34 am »
ja majac przed oczami owce walczace z metalowymi drzwiczkami od transportera musze miec to na uwadze :oh: w podrozy ja raczej na to nie nachodzi wiec powinno byc jednak ok
przyuwaze jeszcze na wszelki wypadek w sklepie zanim zamowie :hmmm

no to juz wszystko wiem dzieki za info :)
galeria owcy --->oisforowca

Offline Wataha

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 2099
  • Płeć: Kobieta
Odp: Transporter
« Odpowiedź #112 dnia: Kwiecień 07, 2010, 11:58:49 am »
Ja mam Atlas 10. Jest rewelacyjny. Jest plastikowy dzięki czemu uszaty ma stabilne podłoże. Góra transportera jest zakryta, nie ma zbędnych okienek przez które zaglądają ciekawscy ludzie i uszaty się nie stresuje. Mam go już 3 lata i nie uległ zniszczeniu. Służy jako transporter i jako domek w zagródce. Do transportera dostałam kocyk gratis. Jestem z niego bardzo zadowolona :)

Offline martoszka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 178
  • Płeć: Kobieta
Odp: Transporter
« Odpowiedź #113 dnia: Kwiecień 12, 2010, 12:16:32 pm »
aa nie gryzie wygryza ci dziur w tym szmacianym transporterku ?? ? ??
ja mam taki
podwójna uszata miłość Sierotka + Doktorek http://forum.kroliki.net/viewtopic.php?t=8393

Offline siemka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1028
  • Płeć: Kobieta
    • skoki z Wichrowego Wzgorza
Odp: Transporter
« Odpowiedź #114 dnia: Kwiecień 12, 2010, 12:48:19 pm »
martoszka, w jakim wieku jest Twój królik?

Offline magdam

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 708
  • Płeć: Kobieta
Odp: Transporter
« Odpowiedź #115 dnia: Kwiecień 12, 2010, 12:53:31 pm »
martoszka,  bardzo fajny transporterek. Jeśli chodzi o dziury to nie mam z tym żadnego problemu ale przyznaję, że w kwestii gryzienia to Koszyk jest święty- nie gryzie nic :lol
  Ja wybrałam ten transporterek, bo często jeździmy z Koszyczkiem do weterynarza autobusem a można go chwilowo zawiesić na ramieniu (przydatne przy kasowaniu biletów itp.) poza tym wydaje mi się, że ma tam bardziej miękko. Podłoże też ma stabilne, więc nie narzekam. Myślę, że każdy ma swoje plusy i minusy :lol  Twój na pewno jest łatwiejszy w utrzymaniu czystości :rotfl2
P.S.Właśnie, nie jest on za mały? ze zdjęcia trudno ocenić.

Offline siemka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1028
  • Płeć: Kobieta
    • skoki z Wichrowego Wzgorza
Odp: Transporter
« Odpowiedź #116 dnia: Kwiecień 12, 2010, 13:00:50 pm »
On faktycznie jest mały, ja w nim wożę maluchy, mieszczą się, tak na swobodnie, dwa, dorosła miniatura średnich rozmiarów weszłaby tam na ścisk, a widziałam zdjęcie królika martoszki i jeśli jest młody to wydaje mi się że przerośnie transporter :)

SALO

  • Gość
Odp: Transporter
« Odpowiedź #117 dnia: Kwiecień 12, 2010, 15:31:05 pm »
Magdam - super transporter. Bardzo mi się podoba. Chciałam taki kupić, ale z tego co mi wiadomo nie są tanie, prawda? Mam transporter podobny do tego, jaki ma Martoszka.
Pozdrawiam.

Offline magdam

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 708
  • Płeć: Kobieta
Odp: Transporter
« Odpowiedź #118 dnia: Kwiecień 12, 2010, 20:05:13 pm »
Dziękuję SALO, Koszyk upiększy każde zdjęcie. Co do ceny to ja zawsze szukam najtaniej :diabelek  Ten kupiłam na allegro za 58 zł (odbiór osobisty), a w sklepach te same widziałam nawet za 98zł :wow  więc najpierw warto się dobrze rozejrzeć.

Offline martoszka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 178
  • Płeć: Kobieta
Odp: Transporter
« Odpowiedź #119 dnia: Kwiecień 13, 2010, 12:29:10 pm »
ma kolo 4 miesięcy moja Sierotka ;] wiem ze potem będę musiała dokupić większy ale na razie ten wystarcza dla mojego maluszka ma sporo miejsca i wcale nie jest taki mały po prostu na zdjęciu tak wygląda ;] a zastanawiam się nad takim co ma magdam  dlatego pytałam   się czy nie wygryza dziur ;]
podwójna uszata miłość Sierotka + Doktorek http://forum.kroliki.net/viewtopic.php?t=8393