Autor Wątek: Bażanek-6 letniu króilczek miniatruka rasy lew szuka domu  (Przeczytany 10617 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sylwiaG

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2440
Bażanek-6 letniu króilczek miniatruka rasy lew szuka domu
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 16, 2009, 20:38:39 pm »
MAROS cy moje oczy dobrze widzą? oddalęś krolika do zoo ? Przykro mi to mówić ale jesteś bez serca ..
SylwiaG

Offline zgaga14

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2977
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Bażanek-6 letniu króilczek miniatruka rasy lew szuka domu
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 16, 2009, 21:15:33 pm »
Serca to Ty nie masz na 100%, mam nadzieję, że Ciebie też gdzieś kiedyś oddadzą...może do mini zooo NA PEWNO BĘDZIESZ TAM SZCZĘŚLIWY :zdenerwowany



Zdumiewają mnie ludzie.
"Pomogłam -działaczowi SPK z innego miasta- ponieważ zgłosiłam mu umierającego królika! Sam musiał tam pojechać, odebrać królika, zajmować się zdychającym/ciężko chorym zwierzęciem, ale co tam! Jak ten działacz SPK śmie nie doceniać mojej ciężkiej roboty???????!".I tracę wiarę w ludzkość, serio.

nuka

  • Gość
Bażanek-6 letniu króilczek miniatruka rasy lew szuka domu
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 16, 2009, 23:09:19 pm »
Cytat: "kasia72w"
pies był tylko wymówką żeby się pozbyć króliczka? Bo teraz psa już nie masz ale królika też nie

kasia, skąd wiesz, że maros nie ma już psiaka? Z wątku nic takiego nie wynika...

Offline jpuasz

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2034
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Łódź
  • Moje króliki: Pusiek i Kulka
  • Za TM: Liska
Bażanek-6 letniu króilczek miniatruka rasy lew szuka domu
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 16, 2009, 23:12:40 pm »
Nuka Kasia wie, bo to ona miała zajmować się adopcją Bażanka. I na pewno wie co mówi/pisze.



Liska była z nami 4 lata, 6 miesięcy, 3 tygodnie i 5 dni (od 01.09.2009 do 27.03.2014)

nuka

  • Gość
Bażanek-6 letniu króilczek miniatruka rasy lew szuka domu
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 16, 2009, 23:15:13 pm »
Ja nie wątpię w słowa Kasi, tylko zaintrygowały mnie jej wypowiedź

Offline kasia72w

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 895
  • Płeć: Kobieta
    • Stowarzyszenie Nasze Ujeścisko
  • Lokalizacja: Gdańsk
  • Pozostałe zwierzaki: pies, kot
  • Za TM: Zuzia, Zygmuś, Kulek, Pinio, Misia
Bażanek-6 letniu króilczek miniatruka rasy lew szuka domu
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 17, 2009, 20:29:29 pm »
Wiem, bo maros mi napisał. Nie wiem czy na forum pisać bo w końcu maros sam nie napisał tutaj tylko do mnie . Ale napisał, że psa nie ma i że w związku z tym królika nie oddaje. Tak sobie myślę, że może ściemnia z tym psem? Bo tu napisał, że królczek jest w minizoo.
Robię dużo za dużo, ale tak się rozpędziłam, że nie mogę przestać.:)

Offline MAS

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2469
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Tymon,Dudek
  • Pozostałe zwierzaki: świniaki Zorro&Garcia,
  • Za TM: szkoda pisać
Bażanek-6 letniu króilczek miniatruka rasy lew szuka domu
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 17, 2009, 21:03:38 pm »
Byle Bażanek nie był w mini zoo z ..wężem. :bejzbol

Tolinka

  • Gość
Bażanek-6 letniu króilczek miniatruka rasy lew szuka domu
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 17, 2009, 21:23:28 pm »
Ja tu juz nic nie rozumiem,krolika niby nie oddaje a jest w mini zoo,a psa tez nie ma.Dla mnie to jest chore. :oh:

maros1032

  • Gość
Bażanek-6 letniu króilczek miniatruka rasy lew szuka domu
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 18, 2009, 22:10:46 pm »
piesek zmarł na wrodzoną wade serca , położył sie spac i juz sie nie ubudzil, miał tylko 4 miesiące.Po takiej stracie nie mam ochoty zajmowac sie czymkolwiek  :/ A wogole z kąd możecie wiedziec jak w tym mini zoo jest?.

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Bażanek-6 letniu króilczek miniatruka rasy lew szuka domu
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 22, 2009, 14:38:18 pm »
Bo wiemy. Jakbyś bardziej zainteresował się tym - co się w takich miejscach dzieje też by wiedział. My w tematyce zwierząt i w tym jak są traktowane siedzimy od wielu lat. Twój królik może i narazie ma tam dobrze - dopóki nie zacznie sprawiać jakichś problemów albo dopóki węże są najedzone. Myślisz, że po co trzyma się króliki w Zoo albo nawet w mini zoo? Po to żeby ludzie je oglądali i się cieszyli ich widokiem? Jak królik wygląda każdy wie - trzyma się je głównie jako karmówkę - a przy okazji ludzie mogą je sobie poogladac. Bez przerwy się rozmnażają więc właściciele zoo mają darmowe jedzenie dla swoich innych podopiecznych. Jeśli w takim miejscu są też większe zwierzęta żywiące się mięsem to również dorosłe króliki traktuję się jak karmę.

Często takie instytucje jak mini zoo - są hurtownią pożywienia dla innych placówek - tak wiec jeśli nawet w tym miejscu do ktorego oddales Bażanka nie ma węży to pobliskie zoo, cyrk czy inne cudowne miejsce chętnie się nim zainteresuje.

Tak więc gratuluję braku wyobraźni.

priscilla

  • Gość
Bażanek-6 letniu króilczek miniatruka rasy lew szuka domu
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 22, 2009, 14:54:41 pm »
Jak traktowane są króliki w takim zoo można się przekonać oglądając tan film (DRASTYCZNE!!!) ZAKAZ UMIESZCZANIA LINKÓW DO OKRUTNYCH FILMIKÓW!

[ Dodano: Wto Wrz 22, 2009 3:20 pm ]
Przepraszam, nie wiedziałam.