Autor Wątek: KALISZ-ADOPCJA KROLICZKA  (Przeczytany 9106 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

alison1628

  • Gość
KALISZ-ADOPCJA KROLICZKA
« dnia: Wrzesień 09, 2009, 16:04:55 pm »
Przygarne kroliczka miniaturke samczyka z Kalisza Wlkp. lub okolic najlepiej z klatka i wykastrowanego.Mam samiczke w wieku 8 miesiecy.Prosze o pomoc w poszukiwaniu przyjaciela dla mojej Balbinki.

nuka

  • Gość
KALISZ-ADOPCJA KROLICZKA
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 09, 2009, 16:10:57 pm »
Alison, wysłałam Ci na pw linki kilku uszoli adopcyjnych.
Musisz wypełnić i wysłać formularz http://www.adopcje.kroliki.net/ (prawy górny róg strony, czerwona czcionka) i poczekać na kontakt z pośrednikiem.

Offline jpuasz

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2034
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Łódź
  • Moje króliki: Pusiek i Kulka
  • Za TM: Liska
KALISZ-ADOPCJA KROLICZKA
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 09, 2009, 16:46:26 pm »
Nie wiem o których pisała Ci nuka ale z samczyków to są Tygrysek z Poznania, Truffel z Bydgoszczy, Reksio z Gdańska, Pusio z Oświęcimia, Pompon z Gdyni, Orso z Kielc, Anatol z Białegostoku, Kitek z Warszawy, Nemo z Gdańska, Czaruś z Wejherowa/Trójmiasta, Kastek i Polek z Gdańska, Bubu z Poznania, Tofik z Przemyśla/Lublina, Bazylek z Warszawy, i Felicjan z Warszawy, przy czym wykastrowani są tylko Reksio, Orso, Kitek, Kastek i Polek.
Najbliżej masz do Poznania, czyli Tygrysek i Bubu a z tych wykastrowanych to chyba Orso. Wszystkie ogłoszenia znajdziesz na www.adopcje.kroliki.net. Poszukaj, wybierz jakiegos biedaka, wypełnij formularz i wyślij do odpowiedniego pośrednika. Formularz znajdziesz w dziale dokumenty.



Liska była z nami 4 lata, 6 miesięcy, 3 tygodnie i 5 dni (od 01.09.2009 do 27.03.2014)

Offline Kasiula86

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 803
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA
    • adopcje.kroliki.net
KALISZ-ADOPCJA KROLICZKA
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 09, 2009, 16:59:43 pm »
Bubu w piątek najprawdopodobniej jedzie do nowego domu, a Tygrysa będziemy kastrować w najbliższym czasie :)

alison1628

  • Gość
KALISZ-ADOPCJA KROLICZKA
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 09, 2009, 18:07:02 pm »
Sprawa zalatwiona pomyslnie.Kitek bedzie mial nowy dom u mnie i towarzyszke w osobie Balbinki. :*

Offline Jadwinia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3127
  • Płeć: Kobieta
KALISZ-ADOPCJA KROLICZKA
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 09, 2009, 19:19:07 pm »
super wieści  :jupi
a któremu z królasów tak się poszczęściło?
"Przestań się oszukiwać, Ty też jesteś królikiem (...) Wszyscy tu jesteśmy królikami, w różnym wieku, w różnym stopniu, i kicamy sobie po świecie (...)"Lot nad kukułczym gniazdem, Ken Kesey

dziunia82

  • Gość
KALISZ-ADOPCJA KROLICZKA
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 09, 2009, 19:22:59 pm »
Jadwinia
Cytat: "alison1628"
Kitek bedzie mial nowy dom u mnie
:DD

alison1628

  • Gość
KALISZ-ADOPCJA KROLICZKA
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 09, 2009, 19:26:44 pm »
Dziunia juz odpisala KITEK :jupi  :jupi  :jupi

nuka

  • Gość
KALISZ-ADOPCJA KROLICZKA
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 09, 2009, 20:10:22 pm »
ohoho, będzie kolejna para rudasków   :turla:

alison1628

  • Gość
KALISZ-ADOPCJA KROLICZKA
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 09, 2009, 20:40:33 pm »
Nuka beda oj beda.Tylko zeby sie zaprzyjaznily. :przytul

Offline Jadwinia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3127
  • Płeć: Kobieta
KALISZ-ADOPCJA KROLICZKA
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 09, 2009, 20:44:15 pm »
no tak, Jadwinia gapa  :P
gratulacje :przytul Alison, błyskawiczna akcja :co_jest
"Przestań się oszukiwać, Ty też jesteś królikiem (...) Wszyscy tu jesteśmy królikami, w różnym wieku, w różnym stopniu, i kicamy sobie po świecie (...)"Lot nad kukułczym gniazdem, Ken Kesey

alison1628

  • Gość
KALISZ-ADOPCJA KROLICZKA
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 09, 2009, 20:51:32 pm »
Mam pytanie czy bede koniecznie potrzebowala drugiej klatki czy wystarczy jedna.

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
KALISZ-ADOPCJA KROLICZKA
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 10, 2009, 08:21:16 am »
Na początek będziesz potrzebowała. Chyba że masz wolny pokój i tam możesz trzymać nowego królika.
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

alison1628

  • Gość
KALISZ-ADOPCJA KROLICZKA
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 10, 2009, 08:42:48 am »
Mam drugi pokoj-sypialnie gdzie spimy a co z kuweta i innymi akcesoriami. ??

Offline kasiek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2981
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Kraków
  • Moje króliki: Pompon
  • Za TM: Ukryj i Bisia
KALISZ-ADOPCJA KROLICZKA
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 10, 2009, 10:43:34 am »
ale fajnie :) zobaczysz jak teraz zmieni się świat twojej Balbinki :) a i Kitkowi na pewno będzie dobrze :)

alison1628

  • Gość
KALISZ-ADOPCJA KROLICZKA
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 10, 2009, 10:46:34 am »
Kasiek- napisz mi jak ma wygladac ich pierwszw spotkanie.Nic na ten temat nie wiem.Czytalam w temacie o zaprzyjaznieniu krolczkow.Czy Kitek bedzie musial na poczatku byc w oddzielnym pomieszczeniu.

Offline jpuasz

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2034
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Łódź
  • Moje króliki: Pusiek i Kulka
  • Za TM: Liska
KALISZ-ADOPCJA KROLICZKA
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 10, 2009, 10:49:56 am »
Alison a widziałąś co jest na adopcyjnej?
akcesoria: pełne wyposażenie, tj:
- kojec z metalowymi prętami: kwadratowy, złożony 4 elementów, każdy element o wymiarach: 1,05m (dł.)/0,8m (wys.), jeden element z drzwiczkami (ewentualnie możemy oddać również klatkę ok. 0,5m /1m),
- kuwetka,
- poidełko kulkowe i normalne,
- karmnik,
- paśnik do sianka.

Także klatka niepotrzebna bo jest kojec. Jest kuweta, poidełko, krmnik (hyba chodzi o miskę) i paśnik. Nic dokupywać raczej nie trzeba.



Liska była z nami 4 lata, 6 miesięcy, 3 tygodnie i 5 dni (od 01.09.2009 do 27.03.2014)

alison1628

  • Gość
KALISZ-ADOPCJA KROLICZKA
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 10, 2009, 11:15:41 am »
Czytalam ale to chyba nie jest aktualne bo jeden z kroliczkow zostal juz zaadoptowany i chyba z calymi akcesoriami.

Offline kasiek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2981
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Kraków
  • Moje króliki: Pompon
  • Za TM: Ukryj i Bisia
KALISZ-ADOPCJA KROLICZKA
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 10, 2009, 11:34:45 am »
ja z Bisią przyjechałam do domu o 4 nad ranem więc poszłam spać :) Bisia w klatce była w pokoju obok... ale zaraz następnego dnia Bisia "przeprowadziła" się do mnie :D najpierw Ukryj obwąchał ją i klatkę, pobiegał w koło, obobczył wszystko a po jakimś czasie nastąpiła zmiana ról... Bisia biegała, wąchała, bobczyła... i tak było przez tydzień... u mnie to dość szybko poszło bo musiałam wynieść do prania wykładzinę więc nie bardzo miałam inne wyjście jak tylko spróbować je zaprzyjaźnić tym bardziej że nie wykazywały żadnej agresji względem siebie a nawet się wąchały przez kraty i dotykały pysiami :) przeniosłam na neutralny grunt i było... siedziały tam trzy dni ale to tylko ze względu na wykładzinę bo schnąć nie chciała :/

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
KALISZ-ADOPCJA KROLICZKA
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 10, 2009, 11:37:49 am »
Weźcie poprawkę na to, że poprzednio Kitek nie dogadywał się z drugim królikiem. Dobrze się wyposażyć na wypadek, gdyby zaprzyjaźnianie nie poszło jak z płatka.

Ja jestem zdania, że przezorny zawsze ubezpieczony. Tym bardziej że kupienie klatki to nie jest wyczyn wymagający Bóg wie jakich zabiegów. Kocia kuweta kosztuje pewnie z 10 złotych...
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline jpuasz

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2034
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Łódź
  • Moje króliki: Pusiek i Kulka
  • Za TM: Liska
KALISZ-ADOPCJA KROLICZKA
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 10, 2009, 11:40:08 am »
Acha w takim razie przepraszam Alison, nie wiedziałam :]



Liska była z nami 4 lata, 6 miesięcy, 3 tygodnie i 5 dni (od 01.09.2009 do 27.03.2014)

alison1628

  • Gość
KALISZ-ADOPCJA KROLICZKA
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 11, 2009, 07:49:23 am »
Jpuasz-nie ma za co przepraszac.Chce byc przygotowana na przybycie nowego kochanego lokatora pod kazdym wzgledem.Mam nadzieje ze zaprzyjaznia sie szybko Balbinka jest bardzo spokojna i przyjacielska-zobaczymy jaki bedzie jej nowy przyjaciel.Sa praktycznie w tym samym wieku-Kitek wykastrowany,Balbinka-wysterylizowana.

Chucky123

  • Gość
KALISZ-ADOPCJA KROLICZKA
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 11, 2009, 07:53:52 am »
To dobrze,a kiedy Balbinka była sterylizowana ? i kiedy Kitek przyjedzie ?

alison1628

  • Gość
KALISZ-ADOPCJA KROLICZKA
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 11, 2009, 08:00:22 am »
Balbinka byla sterylizowana w czerwcu-Kitek[Migdalek] PRZYJEDZIE NAJPRAWDOPODOBNIE POD KONIEC PRZYSZLEGO TYGODNIA.

Chucky123

  • Gość
KALISZ-ADOPCJA KROLICZKA
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 11, 2009, 08:06:29 am »
to dobrze,lecz nie musisz pisać dużymi literami :)a jak się zaprzyjażnia to co ? będą mieszkać w kojcu ? czy w klatce 120 cm,czy...tylko w kąciku miseczki,a one sobie będą brykać bez klatek.?

alison1628

  • Gość
KALISZ-ADOPCJA KROLICZKA
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 11, 2009, 08:14:01 am »
Beda brykac bez klatek-zostawie tylko jedna do jedzenia i zalatwiania sie-czy to dobry pomysl?Balbinka jest nauczona ze nie przebywa w klatce wcale 24 godz.bryka po salonie.A co mi radzisz?

Chucky123

  • Gość
KALISZ-ADOPCJA KROLICZKA
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 11, 2009, 08:35:01 am »
radziłabym kojec,a gdzie będą spać ? w kojcu się przytula lub pójdą w inny kąt i będą spać :)najwyżej będziesz ich wypuszczać żeby się odzywaczaiły od głasków.Ale poczekaj na dziewczyny co maja "parki" w domu one Ci lepiej doradza :)

pozdrawiam :bukiet

alison1628

  • Gość
KALISZ-ADOPCJA KROLICZKA
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 11, 2009, 09:06:15 am »
Wolala bym zeby spaly poza klatka lub kojcem-tak jak Balbinka.

Offline Jadwinia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3127
  • Płeć: Kobieta
KALISZ-ADOPCJA KROLICZKA
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 11, 2009, 09:44:36 am »
no ja też nie rozumiem Twego toku myślenia, Chucky...
chcesz powiedzieć, że króle które nie mieszkają w kojcu tylko bezklatkowo są nieszczęśliwe?
moje tak żyją, śpią gdzie chcą(najchętniej na moim łóżku :diabelek ), jak nie mają ochoty leżeć przytulone, to kładą się w różnych kątach pokoju, z dala od siebie - w kojcu nie ma takiej możliwości.
"Przestań się oszukiwać, Ty też jesteś królikiem (...) Wszyscy tu jesteśmy królikami, w różnym wieku, w różnym stopniu, i kicamy sobie po świecie (...)"Lot nad kukułczym gniazdem, Ken Kesey

Chucky123

  • Gość
KALISZ-ADOPCJA KROLICZKA
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 11, 2009, 09:52:46 am »
nie chce powiedzieć ze nie są szczęśliwe,owszem na pewno...Niech Balbinka i Migdałek się zaprzyjaźnia a potem Alicja zdecyduje jakie jest najlepsze rozwiązanie dla króli..Przepraszam ze namieszałam,ale rozdrażniona jestem dziś.. :bukiet  :bukiet  :bukiet