Autor Wątek: Oddam Króliczka w DOBRE ręce.... Łódź  (Przeczytany 2802 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ada

  • Gość
Oddam Króliczka w DOBRE ręce.... Łódź
« dnia: Wrzesień 06, 2009, 18:50:06 pm »
Witam. Chciała bym oddać mojego króliczka(samiczkę)... z jednej prostej przyczyny: nie mam dla niej tyle czasu ile myślałam, że bedę miała. Fifula się męczy siedząc 3 razy w tygodniu całe dnie w klatce... nie jest to żaden królik rasowy, tylko zwykły z hodowli ze wsi. Wzięłam ją aby uratować od strasznej przyszłości. Oczywiście jest opcja aby tam wróciła, natomiast jest juz nauczona obcowania z człowiekiem i nie chcę aby szła "na pasztet". Bo to by ją tam niewątpliwie czekało... Fifulka jest wesoła o pogodnym usposobieniu, nie rozrabia, nie gryzie, lubi się bawić( gdy tylko ją puszczę biega wokół no i po całym mieszkaniu)... Zciężkim sercem ją oddaję, ponieważ kocham ją bardzo i uwielbiam jak się do mnie przytula, natomiast wiem, że nie jestem w stanie solidnie się nią zaopiekować.... :( króliczek ma swoją klatke. Piszcie na moje gadu gadu: 696978

Offline Fallen

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1158
Oddam Króliczka w DOBRE ręce.... Łódź
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 06, 2009, 18:59:57 pm »
Jejciu.  :( . Nie możesz z nią wyjść , no nie wiem do parku , puścić w domu ? Jest tyle rozwiązań. Ja niestety też ciężko znajduję czas na Caprii , bo to Francuski , deskorolka (nauka jazdy ) Gitara , śpiew , tańce itd. Mam cały tydzień zawalony. Caprii nie mogę wypuścić bo się będzie ślizgała , a to nie przyjemne uczucie ; ]. Dlatego wychodzę z nią wieczorami , chociaż na 30 minut , żeby sobie pokicała.  :DD

Offline kasia72w

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 895
  • Płeć: Kobieta
    • Stowarzyszenie Nasze Ujeścisko
  • Lokalizacja: Gdańsk
  • Pozostałe zwierzaki: pies, kot
  • Za TM: Zuzia, Zygmuś, Kulek, Pinio, Misia
Oddam Króliczka w DOBRE ręce.... Łódź
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 06, 2009, 19:31:24 pm »
Napisałam do ciebie na gg. Jeśli chcesz oddać króliczka do adopcji napisz do mnie na adres z gg.
Robię dużo za dużo, ale tak się rozpędziłam, że nie mogę przestać.:)