Autor Wątek: Vitakraft  (Przeczytany 1894 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

OLO

  • Gość
Vitakraft
« dnia: Wrzesień 02, 2009, 20:19:04 pm »
Na forum jestem od niedawna i mam wiele pytan jedno z nich dotyczy zywienia kroliczka.Toske moja wychowuje od czterech miesiecy obecnie ma ona szesc. Mieszkamy w Dani a w tym kraju dostepne sa  tylko granulaty i mieszanki z Vitakraftu wiec moja Tosia od zawsze jest zywiona nimi. Chciala bym sie dowiedziec jaka jest najlepsza dieta dla krolika w jakich ilosciach itdToska moja uwielbia dropsy i rozne mieszanki.Dopiero od nie dawna polubila marchewke dostaje takze brokuly pietruche koperek salate natkie marchwi czasami mleczyk.Z gory dziekuje za pomoc w imieniu swoim i Toski :bukiet

Offline sylwiaG

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2440
Vitakraft
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 02, 2009, 20:47:31 pm »
OLO,  Przede wszystkim  natychmiast wywal kolby dropsy sole itp, one królikowi tylko szkodzą - są zbędne. Vitakraft to nie jest najrorsza firma ale  mieszanki ogólnie nie powinny być stosowane.  Polecamy Cuni Pro Cuni Duo , wildlife . Przeważnie wszyscy zakupy robią  przez internet. Warzywa są ok, jednak masz zaległości jak każdy z nas na początku, musisz zmienić dietę króliczka częściowo. Wszystko najdziesz na dziale Dieta , pod Twoim tematem są wszystkie wyszczególnione, napisane jest co to są kolby , dlaczego ich nie podajemy, co należy dawać króliczkowi aby był zdrowy :) Jest sporo czytania ale na pewno wszystkiego się dowiesz ,zapraszam też na stronę naszych koleżanek www.miniaturkabeztajemnic.w.of.pl  I pozdrawiam.
SylwiaG