Autor Wątek: Dobry Wet Rybnik, Jastrzębie Zdrój, Wodzisław  (Przeczytany 38214 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sylwiaG

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2440
Odp: Dobry Wet Rybnik, Jastrzębie Zdrój, Wodzisław
« Odpowiedź #40 dnia: Luty 15, 2011, 18:41:57 pm »
jesli chodzi o  zęby- Pani Magda dawała instruktaz obcin ania tylnich zebow bez narkozy jednej pani wet wlasnie która ją zastępuje:) Bylam u nas w Klinice 24h. Pani stwierdzila,ze krolikom sie zebow nie da obciC BEZ NARKOZY. A Pan ze maja narkoze wziewna wiec i tak jest bezpieczna... Mówilam,ze my zawsze bez narkozy - a jak ucieknie ...Bo wlasciciel nie ma wstepu na sale...bez komentarza,,,,,,,,,,
SylwiaG

Offline sylwiaG

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2440
Odp: Dobry Wet Rybnik, Jastrzębie Zdrój, Wodzisław
« Odpowiedź #41 dnia: Maj 18, 2011, 22:45:03 pm »
W JASTRZĘBIU otworzyla się jak juz wspominalam nowa Klinika dla zwierząt ze szpitalem ''Vetka''. Dzis bylam tam z Suskiem i mogę serdecznie polecic. Pani doktor miała praktyki u Dra Piaseckiego we Wrocławiu,ma informacje o królikach, wszystkko nam(w naszym przypadku zeby i brzuch) narysowała na kartce pokazujac problem. Pracuje duzo z zajeczakami.
 Moje poprzednie podejrzenia jednak byly bezpodstawne,Choc niektóre kroliki nie moga dostac znieczulenia-nie wiem jak to wtedy wygląda.- to z postu wczesniejszego  Tak czy inaczej polecam.
SylwiaG

Offline herbata

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2462
  • Płeć: Kobieta
  • Za TM: Lupcio-22.05.2011 r. Filuś-10.07.2014 r. Nika-4.09.2014 r.
Odp: Dobry Wet Rybnik, Jastrzębie Zdrój, Wodzisław
« Odpowiedź #42 dnia: Maj 19, 2011, 16:54:12 pm »
podbijam :titanic:, no chyba tego to mi już nikt nie zabroni :bejzbol
Lupcio - mój pontonik
Filuś - uszaty przyjaciel
Nika - pasiasty stwór 
                          

Offline sylwiaG

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2440
Odp: Dobry Wet Rybnik, Jastrzębie Zdrój, Wodzisław
« Odpowiedź #43 dnia: Maj 19, 2011, 17:49:54 pm »
Dzieki a ja powtarzam,mamy na śląsku kolejnego dobrego weterynarza_ Jastrzębie Zdrój Klinika Vetka :) Jest tam 2 weterynarzy ale Pani jest od zwierzat egzotycznych w tym królikow :)
SylwiaG

Offline Arezja

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Płeć: Kobieta
  • Mój kochany króliś
Odp: Dobry Wet Rybnik, Jastrzębie Zdrój, Wodzisław
« Odpowiedź #44 dnia: Maj 19, 2011, 22:17:45 pm »
A jednak sie przekonałyscie dziewczyny do "Vetki" Ja tam chodze w zastępstwie za dr Moroz i narazie czuje ze krolisie są pod dobrą opieką. Zawsze uzyskuje rzeczowe porady a jak  sie o cos zapytam to jest mi jasno tłumaczone czemu tak itp  :hura:

Offline sylwiaG

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2440
Odp: Dobry Wet Rybnik, Jastrzębie Zdrój, Wodzisław
« Odpowiedź #45 dnia: Maj 19, 2011, 22:58:13 pm »
Arezja- a jednak ? nie widze,abys wczensiej cokolwiek doradzała w sprawie wet.
SylwiaG

Offline zgaga14

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2977
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: Dobry Wet Rybnik, Jastrzębie Zdrój, Wodzisław
« Odpowiedź #46 dnia: Maj 20, 2011, 08:15:09 am »
no chyba tego to mi już nikt nie zabroni
nie musisz być złośliwa



Zdumiewają mnie ludzie.
"Pomogłam -działaczowi SPK z innego miasta- ponieważ zgłosiłam mu umierającego królika! Sam musiał tam pojechać, odebrać królika, zajmować się zdychającym/ciężko chorym zwierzęciem, ale co tam! Jak ten działacz SPK śmie nie doceniać mojej ciężkiej roboty???????!".I tracę wiarę w ludzkość, serio.

Offline Arezja

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Płeć: Kobieta
  • Mój kochany króliś
Odp: Dobry Wet Rybnik, Jastrzębie Zdrój, Wodzisław
« Odpowiedź #47 dnia: Maj 22, 2011, 13:59:28 pm »
Sylwia nie doradzałam bo w tym zakresie mam mało doświadczenia. To ty mi doradziłaś gdzie mam eis udać do weterynarz wiec byłam u pani Moroz :) ale sama wiesz ze ona ma teraz długie l-4 wiec trzeba było wybrać w jej zastępstwie inna opiekę weterynaryjna. Ktoś z was źle się wypowiadał na temat Vetki dlatego sie dziwie ze nagle ma ona lepsza opinie:)

askag24

  • Gość
Odp: Dobry Wet Rybnik, Jastrzębie Zdrój, Wodzisław
« Odpowiedź #48 dnia: Sierpień 11, 2011, 12:03:25 pm »
Zdecydowanie polecam Vetke-mój 5letni owczarek wylądował(na szczęście)tam po wizytach u dwóch innych weterynarzy(w tym renomowana klinika w Katowicach...),którzy już chcieli go usypiać-stwierdzili nie ma szans...:(Mocznica,nie ma już nerek:(
Panowie w Vetce dali nam małą nadzieję no i postawili na nogi mojego psiaka w ciągu trzech dni!!!Mój pupilek ma się coraz lepiej i wiem że dzięki Vetce zyskaliśmy dla siebie jeszcze dużo wspólnego czasu!!!O jak się cieszę,że na nich trafiłam:):):)
Dodam jeszcze,że cenowo też mnie bardzo miło zaskoczyli!!!Poza tym świetny kontakt.Naprawdę szczerze polecam!!!

Offline Madzia7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4020
  • Płeć: Kobieta
Odp: Dobry Wet Rybnik, Jastrzębie Zdrój, Wodzisław
« Odpowiedź #49 dnia: Sierpień 11, 2011, 12:10:00 pm »
Zdecydowanie polecam Vetke-mój 5letni owczarek wylądował(na szczęście)tam po wizytach u dwóch innych weterynarzy(w tym renomowana klinika w Katowicach...),którzy już chcieli go usypiać-stwierdzili nie ma szans...:(Mocznica,nie ma już nerek:(
Panowie w Vetce dali nam małą nadzieję no i postawili na nogi mojego psiaka w ciągu trzech dni!!!Mój pupilek ma się coraz lepiej i wiem że dzięki Vetce zyskaliśmy dla siebie jeszcze dużo wspólnego czasu!!!O jak się cieszę,że na nich trafiłam:):):)
Dodam jeszcze,że cenowo też mnie bardzo miło zaskoczyli!!!Poza tym świetny kontakt.Naprawdę szczerze polecam!!!

Pies to nie królik. Od psów specjalistów jest znacznie więcej, od królików- tylko kilku na całą Polskę.
Tu się poleca wetów dla KRÓLIKÓW, a nie psów.

Offline sylwiaG

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2440
Odp: Dobry Wet Rybnik, Jastrzębie Zdrój, Wodzisław
« Odpowiedź #50 dnia: Sierpień 28, 2011, 18:19:14 pm »
Przez ostatni czas mój susek mial w Vetce skracane zęby. Wszystko jest ok, Tolek miał ropnia,takze tam bylismy,poki co,jest dobrze.
ALE jest tam jeden pan który się tym zajmuje - Igor Słobodzian, na wszystkie pytania odpowiada bardzo wyczerppująco,tłumaczy,jest mily,nie zarozumialy,z naszych roznow wywnioskowalam,ze ma wiedze  a temat kroli i  takze gryzoni(szynszyle itp) .. Ja Pana Igora polecam,ale tylko Pana igora, inny Pan jest niekompetentny,zarozumialy .. Pani takze jest zarozumiala podobno..

Po operacji Pan Igor dzwonil pytal o zdrowie krolika.widac,ze robi,co moze.
SylwiaG

Offline sylwiaG

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2440
Odp: Dobry Wet Rybnik, Jastrzębie Zdrój, Wodzisław
« Odpowiedź #51 dnia: Sierpień 28, 2011, 18:20:21 pm »
Dodam,Ze za suska zaplacilam jakos 100zł(narkoza skracanie zebow narkoza i leki, za Tolka 143 zł-operacja czyli czyszczenie ropnia,skrocenie zabkow leki.
SylwiaG

Offline miniaturowaem

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7089
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Żory
  • Moje króliki: Perła , Szariczka, Promyk,Lila , Szyszunia,Murzynka , Fru
  • Pozostałe zwierzaki: kanarek -Kuba
Odp: Dobry Wet Rybnik, Jastrzębie Zdrój, Wodzisław
« Odpowiedź #52 dnia: Maj 01, 2013, 15:34:38 pm »
 Nie polecam lecznicy w Żorach choć chodzę tam czasem na szczepienia. Teraz pracuje tam nowy lekarz, młody , nie doświadczony, Chciałam u niego zbadać zęby Perły . i mówię że podaje mu gałązki ,żeby ścierał ząbki i moje pytanie czy coś jeszcze mogę zrobić na to on mi proszę podawać gałązki, tak już u gryzoni jest ,że zęby ciągle rosną, należy się 30 zł za poradę .... -- no delikatnie mówiąc mąż chciał mu wsadzić te 30 zł.....  Młody zdziera jak może .Tak samo leki miały być wliczonę w kastrację u niego musiałam dołożyć 50 zł...Przy czym u doktora żaka nie płaciłam nic a szłam z 3 królasami ...  .. Na początku chodziłam tam do dr. Żaka owszem terrarysty , ale o dziwo bardzo miłego , wyleczył królasów od siostry z  grzybicy, szczepił , przy czym często nie brał ani grosza .. do tego był delikatny, ładnie mówił do nich, króliki mu ufały.  On otwarcie powiedział mi że kastracja i sterylizacją małych zwierząt się nie zajmuje i podał namiary na  Magdalenę Balcarek . Ja sterylizowałam tam Szariczkę , Kastrowałam Perłę , Promyka, Szyszunię . Siostra kastrowała Bestię i Tofika .. Leczę Perłę z hm. dziwnej narośli na nosku . Mają lecznicę w Rybniku . Tam dojeżdzam .Dr, Balcarek Miła , ma swojego królika .zna się na takich zabiegach, ma dobre podejście do zwierząt .Bardzo miła pani która warzyła wszystkie uszaki przed zabiegami i zaglądała do ząbków niestety Promyk jest nie ufny nie pozwala się dotknąć tylko ja mogę z nim cokolwiek zrobić . próba zaglądnięcia do pyszczka zakończyła sie okropnym podrapaniem na twarzy .. było mi wstyd a promyk zeskoczył ze stołu i pobiegł do mnie . Miło tego incydentu pani dalej mówiła do niego kochanie no przepraszam skoro nie lubisz zobaczymy ,gdy będziesz spać tylko sie mi już uspokój no, a jaki ty śliczny jesteś ..itp.  Bardzo miłe zaskoczenie , twarz wyglądała okropnie ..  Także polecam nie wiem jak z trudnymi przypadkami , mam nadzieję że nie będę musieć sprawdzać ich wiedzy .

Offline skoczek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 840
  • Płeć: Kobieta
    • Galeria Państwa Puszkinów ;)
  • Lokalizacja: Bąków
  • Moje króliki: Puszek i Grey
  • Pozostałe zwierzaki: żółw - Kubuś
Odp: Dobry Wet Rybnik, Jastrzębie Zdrój, Wodzisław
« Odpowiedź #53 dnia: Październik 21, 2013, 22:58:22 pm »
Witam. Czy jest ktoś kto korzysta jeszcze z tego forum ??
Chodzi mi o poradę w sprawie dobrego weterynarza, chcę zaszczepić mojego królika.
Dalej najlepsi w Boguszowicach ??

Offline miniaturowaem

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7089
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Żory
  • Moje króliki: Perła , Szariczka, Promyk,Lila , Szyszunia,Murzynka , Fru
  • Pozostałe zwierzaki: kanarek -Kuba
Odp: Dobry Wet Rybnik, Jastrzębie Zdrój, Wodzisław
« Odpowiedź #54 dnia: Październik 22, 2013, 07:25:39 am »
Polecam gabinet Synergia w Bytomiu. Ul . Strzelcow Bytomskich 129 .Tylko tam mozna spoko jnie bez obaw powierzyc uszaka w rece pani doktor Marty Bialasik . Na forum pani doktor to Sicca . Na prawde jesli Ci zalezy jedz !!  Ja jezdze z cala moja gromadka . Bardzo polecam !

Edit. Co do mojego postu po wyzej .. ta dziwna narosl na nosku Perly to byla kila. Nieleczona... bo pani doktor eh. Nie pofatygowala sie zrobic badan krwi i leczyla go w ciemno 5 miesiecy . To chore. A u dr. Marty pierwsza wizyra pobranie krwi wyniki e.c i kila eh .. tyle sie biedak meczyl bo ktos udaje kroliczego weta ;/;/;/
« Ostatnia zmiana: Październik 22, 2013, 07:29:31 am wysłana przez miniaturowaem »

Offline niziolek86

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 40
  • Płeć: Kobieta
Odp: Dobry Wet Rybnik, Jastrzębie Zdrój, Wodzisław
« Odpowiedź #55 dnia: Listopad 09, 2013, 10:44:35 am »
Ja również polecam gabinet Synergia w Bytomiu. Króliczki przeszły szczegółowy przegląd techniczny, zakończony miziankiem, takim, że moja królewna wcale nie chciała wejść z powrotem do transportera :D na koniec zostały też poczęstowane zieleniną :)
Pozdrawiamy i polecamy serdecznie wraz z moimi królikami Stefanem i Niulcią.

Offline ania9481

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Rybnik
Odp: Dobry Wet Rybnik, Jastrzębie Zdrój, Wodzisław
« Odpowiedź #56 dnia: Czerwiec 16, 2014, 14:48:35 pm »
Witam :) u mnie przyszedł czas na sterylizację mojej króliczki. Niestety bardzo się boję i nie wiem gdzie znajdę dobrego weta. Z tego co czytałam to godni polecenia są: http://www.wet.godziek.rybnik.pl  i  http://www.synergiawet.pl, czy Wy też możecie ich polecić ? Możecie doradzić który byłby lepszy ? Bardzo proszę o pomoc i z góry Dziękuje. Pozdrawiam

Suwaczek z babyboom.pl" border="0
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 16, 2014, 17:30:49 pm wysłana przez ania9481 »

Offline miniaturowaem

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7089
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Żory
  • Moje króliki: Perła , Szariczka, Promyk,Lila , Szyszunia,Murzynka , Fru
  • Pozostałe zwierzaki: kanarek -Kuba
Odp: Dobry Wet Rybnik, Jastrzębie Zdrój, Wodzisław
« Odpowiedź #57 dnia: Czerwiec 16, 2014, 14:49:26 pm »
Synergia . ;)

Offline ania9481

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Rybnik
Odp: Dobry Wet Rybnik, Jastrzębie Zdrój, Wodzisław
« Odpowiedź #58 dnia: Czerwiec 16, 2014, 14:53:21 pm »
Masz z Nimi duże doświadczenie ? Czy wszystko było ok ? Nie ma czego się obawiać ?

Offline ellessa

  • Administrator
  • **
  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 1831
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Moje króliki: Francisz & Niusia
Odp: Dobry Wet Rybnik, Jastrzębie Zdrój, Wodzisław
« Odpowiedź #59 dnia: Czerwiec 16, 2014, 15:29:36 pm »
Jeśli pytasz o gabinet Synergia - nawet siebie bym im oddała do leczenia bez wahania ;)