Autor Wątek: Nodi ( Misiek ) szuka domu ( stałego )  (Przeczytany 4449 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline nika73

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 1211
  • Płeć: Kobieta
Nodi ( Misiek ) szuka domu ( stałego )
« dnia: Sierpień 24, 2009, 16:34:06 pm »
Witajcie :)
 Mam nadzieję, że Misiu w ciągu kilku dni znajdzie się na stronie adopcyjnej... ( jeszcze nie wiem KTO poprowadzi jego adopcję )
To króliczek wykupiony przeze mnie z allegro 2 m-ce temu.
 Przez ten czas został wykastrowany i wyleczony ( były powikłania po kastracji ) - miał problemy z jedzeniem ( i trawieniem ), zdecydowanie za dużo pił.
 Cały czas jest dość chudy :( ale trawienie funkcjonuje wreszcie normalnie :D
     Byli właściciele poinformowali mnie, ze ma 2 lata- ale mam wrażenie- głównie po sposobie jego funkcjonowania i zachowaniu, że jest jednak starszy...  :>
 Misiek jest baaardzo spokojnym i towarzyskim królaskiem- uwielbia głaskanie i normą jest wskakiwanie na kolana i rozkładanie się na nich ( np. w czasie oglądania tv ), po kilku dniach- jak poczuł się pewnie zaczął łazić za nami jak piesek i  :PP po gołych stopach.
 Nie stresuje go trzymanie na rękach  :wow i niczego- dosłownie NICZEGO nie gryzie.
Generalnie żyje bezklatkowo  :jupi ... choć ma kilka wad niestety  :/  trening czystości zaliczam na ocenę mierną  :P - mamy w domu wykładziny i niestety jest to mały kłopot  :> bardzo niechętnie korzysta z zewnętrznej kuwety...
 Być może wynika to stąd, ze wcześniej był jedynym zwierzakiem w domu- u nas jak wiadomo TOTALNY ZWIERZYNIEC- wiec i zapachów sporo kusi do posikiwania i bobczenia :oh:
 Misiu nie boi się ani kotów ani psa ... co do królików... nie wiem jaki jest jego stosunek do nich po KILKU SPOTKANIACH Z LUSILDĄ  :bejzbol  :bejzbol  :bejzbol
  Jednak najbardziej interesują go ludzie- i ich ręce służące do głaskania i ich kolana- na których można się wylegiwać, gdy ręce głaszczą   :diabelek

Szukamy dobrego najlepiej DOŚWIADCZONEGO domu, gdzie Misiu zostanie na zawsze i będzie kochany, tulony i zadbany, w miarę WOLNY i nie będzie siedział samotnie całymi dniami  :heart  
Więcej zdjęć i historia Misia  tutaj:  http://forum.kroliki.net/topics58/5830.htm



Życie jest piękne... pomimo wszystko

Eska

  • Gość
Nodi ( Misiek ) szuka domu ( stałego )
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 24, 2009, 20:42:20 pm »
przepiękny ten króliś.
trzymam kciuki w znalezieniu domku! ;)

Offline kotekkk77

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 42
  • Płeć: Kobieta
Nodi ( Misiek ) szuka domu ( stałego )
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 11, 2009, 17:43:58 pm »
Znalazł już misiu (vel Nodi vel Wall.e) domek??  :>

VIKI:*

  • Gość
Nodi ( Misiek ) szuka domu ( stałego )
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 18, 2009, 22:52:25 pm »
Zastanawiam się nad adopcją Nodiego gdzieś od tygodnia, nawet rozmawiałam z narzeczonym i nie ma nic przeciwko. Tylko tak jak Nika pisze, że szuka doświadczonego domu to nasz raczej nie jest, zależy co ma na myśli??

sonia

  • Gość
Nodi ( Misiek ) szuka domu ( stałego )
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 18, 2009, 23:46:25 pm »
Jaka on ma minke smutna na 2 zdjeciu :buu  :heart

Slodki kochany krolis, zeby znalazl dobry domek i zeby byl zawsze szczesliwy :*  :heart  :przytul

Offline Truffle

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1045
  • Płeć: Kobieta
  • 진기씨,사랑해~
    • dA
Nodi ( Misiek ) szuka domu ( stałego )
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 19, 2009, 00:47:04 am »
strzelam, ze chodzi o nauczenie Nodiego czystości, ale pewności nie mam :) poczekajmy, aż się nika wypowie :)
Haikus are stupid
I cannot write them at all
Deal with it, retard.

VIKI:*

  • Gość
Nodi ( Misiek ) szuka domu ( stałego )
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 20, 2009, 06:46:39 am »
Nika udzielisz mi odp?? Dzięki z góry.

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Nodi ( Misiek ) szuka domu ( stałego )
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 20, 2009, 07:35:33 am »
Cytat: "VIKI:*"
Nika udzielisz mi odp?? Dzięki z góry.


może spróbuj wysłać do niej PW lub emaila. Moze tak będzie szybciej, oczywiscie jesli ci na czasie zalezy.

VIKI:*

  • Gość
Nodi ( Misiek ) szuka domu ( stałego )
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 20, 2009, 21:58:02 pm »
Napisałam od razu po pracy czekam na odp.

A tak poza tym teraz przeglądam fora i spojrzałam na Rastiego, a tam pół pokoju w bobkach hehehehe wykorzystał czas :oh: Już tak myślałam zbierać je i podawać dla gości za którymi nie przepadam jako groszki :P

TUSIA555555

  • Gość
Nodi ( Misiek ) szuka domu ( stałego )
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 21, 2009, 13:08:16 pm »
Cytat: "VIKI:*"
tak myślałam zbierać je i podawać dla gości za którymi nie przepadam jako groszki :P


hahaha :rotfl2  tzn jako Nesquik z odrobinką mleka? :rotfl2  :rotfl2

VIKI:*

  • Gość
Nodi ( Misiek ) szuka domu ( stałego )
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 22, 2009, 17:37:28 pm »
A tak też można dać :PP

Niestety nie dostałam odpowiedzi ani tu ani na pw :(

Offline nika73

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 1211
  • Płeć: Kobieta
Nodi ( Misiek ) szuka domu ( stałego )
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 22, 2009, 22:19:58 pm »
Viki- Nodi jest na stronie adopcyjnej SPK.

Każdego kto chce adoptować króliczka od Stowarzyszenia- nawet forumowiczów- obowiązuje PROCEDURA ADOPCYJNA - najpierw trzeba pobrać, wypełnić i przesłać na maila ( w tym wypadku mojego ) FORMULARZ ADOPCYJNY :)

 Cała procedura TUTAJ : http://forum.kroliki.net/topics8/6827.htm#99554
Życie jest piękne... pomimo wszystko

VIKI:*

  • Gość
Nodi ( Misiek ) szuka domu ( stałego )
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 22, 2009, 23:34:52 pm »
Wiem, nie pisałam tego postu z tego powodu, że chce to pominąć, już formularz pobrałam. Zastanawiał mnie tylko fakt z Twojego postu o doświadczonym domu. Mam 2 psy i tak jak już przeczytałam Nodiemu to nie przeszkadza, ale też mam Rastiego i chciałabym wiedzieć jak reaguje Nodi na inne króliczki. Zawsze moje kolejne zwierzątko w domu to przemyślana decyzja nie tylko fakt, że zauroczyłam sie nim. Nie chciałabym takiej sytuacji, że po prostu uszaki sie nie zaakceptują, bo np. wiadomo już, że Nodi nie toleruje towarzystwa drugiego króliczka podkreślam, że to tylko przykład, bo nigdy nie ma gwaracji na to, że zwierzaki się dogadają. Tak samo jak brałam 2-giego psa to sie bałam, że 1-wszy rozpieszczony z charakterkiem go nie polubi, a teraz to papużki nie rozłączki.

[ Dodano: Sob Paź 24, 2009 4:49 pm ]
Wysłałam dzisiaj e-maila z formularzem adopcyjnym !!