Autor Wątek: Królik a remont mieszkania  (Przeczytany 2555 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ufocom

  • Gość
Królik a remont mieszkania
« dnia: Sierpień 07, 2009, 00:31:31 am »
Witam
Mam kroliczka baranek okolo rocznego. W najblizszym czasie planuje remont 1 z pokoj w mieszkaniu(nie tego w ktorym jest teraz Niuniek). Bede gipsowal i malowal ściany. Moje pytanie to czy jemu to nie zaszkodzi? Moge go dac na te kilka dni do babci ktora uwielbia zwierzaki ale wolal bym go nie przenosic jezeli to tylko bedzie mozliwe.

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Królik a remont mieszkania
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 07, 2009, 00:41:35 am »
Gipsowanie i malowanie nie zaszkodzą, pod warunkiem, że królik nie będzie przebywał w remontowanym pokoju i nie będzie miał dostępu do tych gipsów, farb, klejów itp. itd.
Gipsowanie i malowanie jest w zasadzie bezgłośne, a króle mocno stresują się stukami i hałasami. Przy zachowaniu bezpiecznej odległości króliczka od remontu nic stać mu się nie powinno.
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline jpuasz

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2034
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Łódź
  • Moje króliki: Pusiek i Kulka
  • Za TM: Liska
Królik a remont mieszkania
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 07, 2009, 07:34:18 am »
Chyba, że chodzi o gładź, to ja bym jednak gdzieś przeniosła króliczka. Bo wiadomo, że wtedy tak pyli, że najgorzesz jest w remontowanym pokoju, ale ten pył jest w całym mieszkaniu i dosłownie na wszystkim :]



Liska była z nami 4 lata, 6 miesięcy, 3 tygodnie i 5 dni (od 01.09.2009 do 27.03.2014)