Autor Wątek: Króliki z Trójmiasta  (Przeczytany 41438 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kasiek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2981
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Kraków
  • Moje króliki: Pompon
  • Za TM: Ukryj i Bisia
Króliki z Trójmiasta
« Odpowiedź #80 dnia: Październik 21, 2009, 21:26:16 pm »
:jupi  :jupi  :jupi nastepny króliczek w nowym domku  :rotfl2

Offline milka37

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Mercedes, Andrzej Złysyn, Maja Mi
  • Za TM: Pati, Puszek Okruszek, Merida Tumorka, Jogobella
Króliki z Trójmiasta
« Odpowiedź #81 dnia: Październik 21, 2009, 21:44:15 pm »
Laura(ent), juhu juhu!!! Nemo jest slicznym uszatkiem :) Gratuluje adopcji :)
"To, ze zwierze jest duze, nie oznacza, ze nie potrzebuje czulosci.
Jakkolwiek duzy Tygrys sie wydaje, potrzebuje tyle czulosci, ile Malenstwo"

Offline Laura(ent)

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 272
Króliki z Trójmiasta
« Odpowiedź #82 dnia: Październik 21, 2009, 22:18:49 pm »
tak... znalazl juz sobie ulubione miejsce - miedzy fotelem a ksiazkami, gdzie w spokoju obgryza sobie fotel i urzadza toalete ;)
probowal tez kilkakrotnie wejsc po schodach do naszej sypialni, ale zakonczylo sie to fiaskiem ;)

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Króliki z Trójmiasta
« Odpowiedź #83 dnia: Październik 21, 2009, 22:20:44 pm »
Laura(ent), gratuluję udanej adopcji  :jupi

Głaski dla Nemka  :bukiet

nuka

  • Gość
Króliki z Trójmiasta
« Odpowiedź #84 dnia: Październik 21, 2009, 23:37:50 pm »
Laura(ent), super, wytarmoś Nema po grzyweczce  :przytul
Bardzo się cieszę

justyna-gda

  • Gość
Króliki z Trójmiasta
« Odpowiedź #85 dnia: Październik 22, 2009, 07:20:55 am »
Super, że szybko się zadomowił :)życzę pociechy z ucholka bo jest naprawdę cudownym króliczkiem :)

Offline Laura(ent)

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 272
Króliki z Trójmiasta
« Odpowiedź #86 dnia: Październik 22, 2009, 09:29:34 am »
pozwole sobie zacytowac swojego krolika ;)
"moja pani jest niefajna, bo chociaz dala mi marchewke, to jak odkryla moj tunel: miedzy ksiazkami a sciana, za kanapa, prosto za pianino, gdzie jest ciemno i duzo kartonowych pudelek, to wziela sie za przesuwanie roznych rzeczy, zeby mi dostep za pianino zablokowac. szczesliwie nie umie sobie poradzic z jedna dziura i jak nie widzi, to ja - myk - na kanape, z kanapy za pianino, a tam juz raj. moj pan za to jest fajny, bo ma w nosie, czy jestem za pianinem, pod pianinem, czy bawie sie jego gitara i mimo, ze nie dal mi marchewki, to jego lubie bardziej" ;)

justyna-gda

  • Gość
Króliki z Trójmiasta
« Odpowiedź #87 dnia: Październik 23, 2009, 23:52:57 pm »
super :) ogromnie się cieszę, że szybciutko sie zadomowił :) jedna malusia podpowiedź : jakby Pan chciał sie podlizać króliczkowi niech poczęstuje go zieleninką :) Nemo ja uwielbia, nawet bardziej niż ciemne kąty ;)

Offline Laura(ent)

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 272
Króliki z Trójmiasta
« Odpowiedź #88 dnia: Październik 24, 2009, 00:25:55 am »
codziennie dostaje korzen pietruszki i marchewke jako gratisy :) ... rozumiem, ze wolalby pietruszke czesc zielona? :)
dziekuje za podpowiedz... Nemo ma sie super, coraz pewniej sie czuje u nas w mieszkaniu, wlazi mi pod nogi i wyglada na szczesliwego kroliczka :)
troche z toaleta walczymy, ale mam nadzieje, ze bedzie lepiej :)
poki co umowilam go na randke z Pania weterynarz, zatem jak dobrze pojdzie, za 3 tygodnie bedzie wykastrowanym krolikiem ;)

nuka

  • Gość
Króliki z Trójmiasta
« Odpowiedź #89 dnia: Październik 24, 2009, 08:35:13 am »
Laura(ent), Nemo śliczny maleńki. Cytat jego myśli - super :)
Szybko się zadomowił, teraz on jest u siebie a Wy u niego, wiesz o tym?  :diabelek
Z pietruszki zdrowszy jest korzeń, natka za to jest smaczniejsza ale podawaj ją w małych ilościach. Lista smakołyków http://www.miniaturkabeztajemnic.com/listaw.html

Tarmoś uszola :)

justyna-gda, jak Ty się czujesz po oddaniu malca? Wiesz, że często myślę o tym co bym zrobiła będąc w Twojej sytuacji?

justyna-gda

  • Gość
Króliki z Trójmiasta
« Odpowiedź #90 dnia: Październik 24, 2009, 16:55:01 pm »
nuka,  powiem szczerze, że brakuje mi go strasznie.... przyzwyczaiłam się do niego i jego wybryków. Ale po dość długich poszukiwaniach Maro znalazła mu naprawdę dobry domek więc wiem, że jest w dobrych rękach. Ta świadomość naprawdę dużo daje.

Laura(ent), na początku u mnie też z kuweta miał problemy, ale jak już oznaczy swoim zapachem cały nowy teren to powinno być lepiej :) u mnie po upływie ok pierwszych dwóch tyg pogodził się z kuwetą i potem siusianie  poza nią zdarzało się sporadycznie, więc troszkę cierpliwości dla rudzielca :)

nuka

  • Gość
Króliki z Trójmiasta
« Odpowiedź #91 dnia: Październik 25, 2009, 11:23:27 am »
justyna-gda, ja wiem, że mały znalazł wspaniały dom, moje pytanie miało podtekst. Jesteś już gotowa na nowe uszy? Sorki, że tak bezpośrednio pytam, ale tak po cichu cały czas miałam nadzieję... wiesz na co.

justyna-gda

  • Gość
Króliki z Trójmiasta
« Odpowiedź #92 dnia: Październik 25, 2009, 17:46:39 pm »
nuka,  wiem, wiem .... myślałam nad tym... ale dostałam propozycję wyjazdu za granicę w przyszłym roku na kilka miesięcy więc narazie się wstrzymuję, bo nie będę miała tam możliwości trzymania ucholka ani za bardzo czasu więc nie chce go męczyć. Ale po powrocie napewno któregoś przygarnę :)

nuka

  • Gość
Króliki z Trójmiasta
« Odpowiedź #93 dnia: Październik 26, 2009, 16:55:45 pm »
Rozumiem :)
Jak będziesz tam gdzieś w szerokim świecie to pamiętaj, żeby opisywać nam tu wszystko dokładnie.

Offline maro

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2515
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
Króliki z Trójmiasta
« Odpowiedź #94 dnia: Październik 26, 2009, 20:56:54 pm »
justyna-gda, bardzo serdecznie dziękuję Ci za tak długi czas byci atymczasem dla Nemo. Aniu czekamy wszyscy na pierwsze zdjecia królika w nowym domu.
Maro

Na adopcję czekają:
Szarak http://www.przygarnijkrolika.pl/krolik-szarak-warszawa
i inni

Offline Laura(ent)

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 272
Króliki z Trójmiasta
« Odpowiedź #95 dnia: Październik 26, 2009, 22:58:44 pm »
to wrzucam trzy... albo przynajmniej probuje wrzucic :)







z nowosci, to: ja, Nemo, lubie bardzo seler i swieza bazylie. w ogole nie chce jesc granulatu i (wg mojej pani) za malo pije.
uwazam, ze kanapa jest moja. nie rozumiem dlaczego krotkoucha blondyna musiala w weekend odkurzyc dom i umyc podlogi. odkrylem jak pokonac jedna z ustawionych przeszkod na drodze do mojego ukochanego miejsca za pianinem. krotkoucha poddala sie i postawila mi kuwete obok fotela. w nowym zwirku fajnie sie kopie. nie lubie pora. lodowka jest magiczna bo z niej codziennie przychodzi do mnie plasterek kiwi. kiwi lubie.
;)

Offline sylwiaG

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2440
Króliki z Trójmiasta
« Odpowiedź #96 dnia: Październik 26, 2009, 23:07:36 pm »
Nemo jest wyjątkowym przystojniakiem , aniołek  :bukiet
Bazylia mniam :) Ale z korzeniami ogólnie nie przesadzaj. Czy to seler czy marchew.
SylwiaG

nuka

  • Gość
Króliki z Trójmiasta
« Odpowiedź #97 dnia: Październik 26, 2009, 23:16:56 pm »
Cudak jest niesamowity - ta fotka na oparciu kanapy i w avatarku - śliczna. Dużo zdrówka dla uszola i cierpliwości dla pańci.
Wytarmoś tą pięknotę  :przytul

Offline Jadwinia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3127
  • Płeć: Kobieta
Króliki z Trójmiasta
« Odpowiedź #98 dnia: Październik 26, 2009, 23:26:03 pm »
Nemo jest przesłodki :PP wygłaszcz też ode mnie.
pora nie daje się królikom, mądry Nemo, wie że są lepsze rzeczy :lol
"Przestań się oszukiwać, Ty też jesteś królikiem (...) Wszyscy tu jesteśmy królikami, w różnym wieku, w różnym stopniu, i kicamy sobie po świecie (...)"Lot nad kukułczym gniazdem, Ken Kesey

Offline maro

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2515
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
Króliki z Trójmiasta
« Odpowiedź #99 dnia: Październik 27, 2009, 12:39:12 pm »
Laura(ent), świetny królasek, i tak jak pisze Jadwinia pory, cebule, czosneczki nie dla królasków :) Za to kiwi świetnie robi na brzuszek.
Jak nie chce jeść granulatu to nie musi.
Maro

Na adopcję czekają:
Szarak http://www.przygarnijkrolika.pl/krolik-szarak-warszawa
i inni