Autor Wątek: Króliki z Trójmiasta  (Przeczytany 39077 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

nuka

  • Gość
Króliki z Trójmiasta
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpień 17, 2009, 11:09:02 am »
justyna-gda,
ale jesteś pewna na bank i 100000 %, że będziesz w stanie oddać malca?
Jeśli tak, to szanuję Twoją decyzję i zaczynam rozsyłać wici.
Czekam tylko na Twoje zdecydowane, stanowcze Tak.
Nie spiesz się z odpowiedzią, ja poczekam.
A tymczasem przesyłam dla Nemo moc głasków, buziaków i wszelkie inne czułostki, o których wiesz tylko Ty, że je lubi :)
Zanuż dłoń w to mięciutkie futerko, przy buziaku powąchaj jak pięknie pachnie....
Wiem, jestem teraz bardzo brutalna, nieczuła, zołza i doprowadzam Cię do myślowego szału, to wariactwo, za które mnie znielubisz, trudno, trafię do ignorowanych.

[ Dodano: Pon Sie 17, 2009 11:15 am ]
A tarez sobie wyobraź, że ten malec już pojechał do innego domku, że masz święty spokoj, bo już żadne zwierzę nie zabiera Twojej uwagi, nie ma bobków, nic nie jest obsikane, nic nie jest poobgryzane, nie muszisz zbierać świeżej zieleninki, nie czyścisz zabrudzonej kuwety, nie głaszczesz żadnego uchola na dobranoc, nikt cie nie budzi w środku nocy, w domu jest cisza, spokój i ...


pustka?

Offline maro

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2515
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
Króliki z Trójmiasta
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpień 17, 2009, 13:55:24 pm »
nuka, kochana ja doceniam Twoje dobre chęci, ale prosząc justyna-gda,  o tymczas dla Nemo od razu ustaliłysmy, że jest to tymczas. Justynie było bardzo ciężko po śmierci swojego uszatka brac kolejnego na tymczas, zrobiła to tylko ze wzgledu na moje wielkie prośby wiec prosze wszystkich o uszanowanie decyzji Justyny bo ona nam bardzo pomaga, z resztą tak jak Ty nuka, obie bardzo nas wspieracie i bardzo Wam za to dziękuję. Ja jak starciłam Klapka tez nie chciałam innego króla wzięłam Tapka tylko ze względu na Chrupke i powiem Ci,  że dla Chrupki to była wspaniał decyzja dla mnie tak sobie bo w sercu nie zdążyłam pożegnac sie z Klapulkiem, dlatego Justynę doskonale rozumiem.
Obie Was serdecznie pozdrawiam :)
Maro

Na adopcję czekają:
Szarak http://www.przygarnijkrolika.pl/krolik-szarak-warszawa
i inni

justyna-gda

  • Gość
Króliki z Trójmiasta
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpień 17, 2009, 22:46:23 pm »
maro,  dzięki bardzo jesteś kochana :)   :bukiet

nuka

  • Gość
Króliki z Trójmiasta
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpień 18, 2009, 07:57:31 am »
justyna-gda,
też Cię rozumiem doskonale, mój pierwszy najukochańszy kroliś-królewna Rozalia miała 4 latka jak pokicała za TM. Niedługo za nią odeszła Tosia (tez 4 lata.
To były moje pierwsze królaski. Radość w moje życie wniosły Nuka i Dzekuś, dwie piękne młodziutkie uszatki, z czego Dzeki okazał się uszatkiem.
Dlatego wiem, jak boli odejście ukochanego cudnego malucha ale jednocześnie wiem, jak inny kicający futrzak potrafi odmienić życie.
U mnie nowe malce pojawiły się w przeciągu 1 m-ca od śmierci Tosi, nie dlatego, że zapomniałam, bo pamiętam Rozalkę i Tośkę i łza w oku nadal sie kręci na ich wspomnienie i nadal sa to moje ukochane pierwsze królewny. Zwyczajnie dostałam pod opiekę nowe uszy.
Nuka i Dzeki pomogły mi zrozumieć, że nadal są uszate potrzebujące domu, że są równie kochane i łobuzerskie jak ich poprzedniczki, że dom bez zwierzaka jest pusty, że ja nie mogę mieszkać w domu bez futerek. Odżyłam, zaczęłąm się uśmiechać na widok wybryków tej młodej parki. Znalazłam sens w spacerach - zebrać zieleninę
I choć nie zastąpią moich maleństw to zasługują na kochający dom, na dłoń czule głaszczącą, na przytulenia, na buziaki prosto w noseczki. A swoim polizaniem, obobkowaniem mieszkania, nową dziurą w dywanie, obgryzionymi meblami - mówią mi, że są u siebie.
I dzięki nim wiem, że nadal jestem osobą wrażliwą na odczucia braci naszych mniejszych, że już nigdy moje mieszkanie nie zamieni się w sterylny azyl, zawsze będzie schronieniem dla uszaków. Nie wyobrażam sobie prawdziwego domu bez uszatego futerka.

Uszanuję każdą Twoją decyzję, tylko nie teraz, dopiero jak już Nemo pokaże jaki jest wielki :)
Tymczasem przesyłam dla niego kolejną porcyjkę pieszczot, kibicuję mu w psotnych łobuzerskich wesołych zabawach, jestem z Tobą myślami, jak porównujesz tego malca z poprzednikiem.
Justynka, wiem,że masz teraz najróżniejsze  myśli w głowie - nie jesteś sama.

Offline maro

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2515
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
Króliki z Trójmiasta
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpień 18, 2009, 08:34:07 am »
Czas leczy rany czasem potrzeba, żeby trochę tej wody we młynie upłynęło. Nie mniej wracajac do tematu prosze o reklamę dla tych cudnosci. One naparwde nie dość, że są bardzo ładne to mają świetne charaktery. To co wyprawiaja Tany, w relacjach MAS jest przezabawne i bardzo czułe. One siebie nawzajem uwielbiają. Także dziewczynki rozsłyłac reklame please! :lol
Maro

Na adopcję czekają:
Szarak http://www.przygarnijkrolika.pl/krolik-szarak-warszawa
i inni

Offline Ciapusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3526
  • Płeć: Kobieta
Króliki z Trójmiasta
« Odpowiedź #45 dnia: Sierpień 18, 2009, 13:32:32 pm »
Ci bracia to mi spać nie dają :P Oni sa tacy cudowni...
"Wy nie cofniecie życia fal.
Nic skargi nie pomogą -
Bezsilne gniewy, próżny żal,
Świat pójdzie swoją drogą."

justyna-gda

  • Gość
Króliki z Trójmiasta
« Odpowiedź #46 dnia: Sierpień 19, 2009, 22:28:48 pm »
wścibski Nemo :

a tu zmęczony robieniem obrotów w powietrzu:

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Króliki z Trójmiasta
« Odpowiedź #47 dnia: Sierpień 20, 2009, 07:35:11 am »
jej, jak słodki Nemo i taką sympatyczną mordkę ma  :lol

Głaski dla Nemo  :bukiet

Akte_Angel

  • Gość
Króliki z Trójmiasta
« Odpowiedź #48 dnia: Sierpień 20, 2009, 10:16:03 am »
Nemo jest cudowny :) moc głasków dla niego :P

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Króliki z Trójmiasta
« Odpowiedź #49 dnia: Sierpień 20, 2009, 10:27:31 am »
Niestety ja też jeszcze długo nie zdecyduje się na kolejnego uszola... był u mnie Lukas, który nawet dogadywał się z moją Tosią, teraz jest Scarlett która jest po prostu cudowna, ale w myslach i sercu nadal mam tylko Kubusia... Nie potrafię pokochać innego uszola na tyle, zebym zdecydowała się go zostawić u siebie na stałe.. może za jakiś czas, kiedy ból jeszcze trochę minie... narazie tylko Tosia i Grzybek mają u mnie dożywotnią miejscówkę ;)justyna-gda tak bardzo Cię rozumiem  :(

A co do reklamy tych cudownych uszysk to może Kitty27 mogłabyś pomóc poprzez wystawienie ich na allegro na tej samej zasadzie co moje adopcyjne króle? :) Oczywiscie jesli dziewczyny sie zgodza :)

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Króliki z Trójmiasta
« Odpowiedź #50 dnia: Sierpień 20, 2009, 12:43:26 pm »
Cytat: "madzia85"

A co do reklamy tych cudownych uszysk to może Kitty27 mogłabyś pomóc poprzez wystawienie ich na allegro na tej samej zasadzie co moje adopcyjne króle? :) Oczywiscie jesli dziewczyny sie zgodza :)


No jasne, dawajcie mi tu albo na PW fotki, charakterystykę danego królasa  :lol

Offline maro

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2515
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
Króliki z Trójmiasta
« Odpowiedź #51 dnia: Sierpień 20, 2009, 13:29:51 pm »
Sory dziewczyny ale ja mam dosć telefonów z allegro, dzwonią sami ... ech szkoda gadac ja prosze o nie wstawianie moich królikó na allegro. Chyba, że podacie swoje telefony i będziecie robić wstępną selekcje a mnie podrzucicie już ludzi gotowych wypełnić formularz.
Nemo ma bardzo dobrą przechowlanie Justyna go nie wyrzuci za tydzien tylko obiecała mi, ze moze u niej pomieszkać aż znajdzie prawdziwy dom. Dlatego moge spokojnie bez ciśnienia szukać mu domu.
Maro

Na adopcję czekają:
Szarak http://www.przygarnijkrolika.pl/krolik-szarak-warszawa
i inni

justyna-gda

  • Gość
Króliki z Trójmiasta
« Odpowiedź #52 dnia: Sierpień 26, 2009, 10:35:35 am »
Nemo i jego nowy przyjaciel ;)  


nuka

  • Gość
Króliki z Trójmiasta
« Odpowiedź #53 dnia: Sierpień 26, 2009, 16:28:29 pm »
Nemo przecudny, a przyjaciel ogromny :)
Życzę malcowi żeby spotkał swoim życiu już tylko tak wielkich prawdziwych przyjaciół  :rotfl2
Czułości dla zbaraniałego

justyna-gda

  • Gość
Króliki z Trójmiasta
« Odpowiedź #54 dnia: Sierpień 31, 2009, 09:42:38 am »
hmmm... z niewiadomych przyczyn brak zainteresowania cudnym Nemo, może nowe fotki ruszą czyjeś serducho :


Offline MAS

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2469
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Tymon,Dudek
  • Pozostałe zwierzaki: świniaki Zorro&Garcia,
  • Za TM: szkoda pisać
Króliki z Trójmiasta
« Odpowiedź #55 dnia: Sierpień 31, 2009, 15:41:20 pm »
A kuku

My się trawki boimy,nawet nosów nie wyściubimy

Po reprymendzie brata muszę dojść do siebie

mEFFI100

  • Gość
Króliki z Trójmiasta
« Odpowiedź #56 dnia: Sierpień 31, 2009, 20:13:23 pm »
Nemeczek wygląda całkiem jak moja Melania, co znaczy, że jest najpiękniejszym uszatkiem ! (oczywiście z gatunku zwisłouchych, bo mi się jeszcze Schwarzul obrazi :P) Gdzie są chętni na wzorowego opiekuna i przyjaciela tak urodziwego panicza ??

Offline Ciapusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3526
  • Płeć: Kobieta
Króliki z Trójmiasta
« Odpowiedź #57 dnia: Sierpień 31, 2009, 20:21:25 pm »
MAS, jakie piękne :heart
"Wy nie cofniecie życia fal.
Nic skargi nie pomogą -
Bezsilne gniewy, próżny żal,
Świat pójdzie swoją drogą."

Offline maro

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2515
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
Króliki z Trójmiasta
« Odpowiedź #58 dnia: Wrzesień 01, 2009, 22:13:53 pm »
J atu wracam z myslą, ze będzie tona listów z zapytaniem o moje cuda a tu nic :( dziewczynki co tam u Was słychac jak sobie dajecie rade z uszatymi? Tak bym chciała, żeby już trafiły do nowych domków.
Maro

Na adopcję czekają:
Szarak http://www.przygarnijkrolika.pl/krolik-szarak-warszawa
i inni

justyna-gda

  • Gość
Króliki z Trójmiasta
« Odpowiedź #59 dnia: Wrzesień 01, 2009, 22:25:48 pm »
Z Nemo radzę sobie całkiem dobrze :) poza tym że ciągle biega dookoła moich nóg  :oh:  i nic nie mogę zrobić, to wszystko ok :) Jest bardzo kochany i zabawny... a energii ma w sobie tyle, że hoho ...... mimo tego iz przez pierwszy tydzień przytył, już stracił na wadze... ale co się dziwić jak non stop lata po mieszkaniu jak wariat. A że jestem już 10dzien na zwolnieniu więc sobie króliczek nie żałuje... biega, skacze, robi fikołki, usiłuje odjechać rowerem na balkonie ale mu jeszcze nie bardzo wychodzi ( bo posputy jest ale nie wiem jak mu to powiedzieć) wiec wyżywa się na misiu. Drapie go, skacze po nim cuda z nim wyprawia. Nawet jak jestem w kuchni i gotuje obiad to Nemo mi towarzyszy i wcina wszystko co mu dam :) tylko za jedno należy mu się  :bejzbol  urządził sobie z mojej kochanej kołderki kibelek i siusia na nią jak tylko spuszczę go z oka   :bejzbol

[ Dodano: Sro Wrz 02, 2009 12:53 pm ]
Nemo znęcający się nad misiem:






[ Dodano: Czw Wrz 03, 2009 4:16 pm ]
dzisiaj Nemo uczył się czytać,

ale to bardzo ciężka praca więc robił sobie przerwy

a skończyło się to drzemka na balkonie