Autor Wątek: Filmik  (Przeczytany 4890 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Skoksik

  • Gość
Filmik
« dnia: Sierpień 14, 2009, 12:33:37 pm »
Witam, mam pomysł, nie wiem czy dobry, ale chodzi mi o to, żeby zrobić film na youtbue, pokazujący nasze króliczki,ich zdjęcia i ich imiona, nazwę naszą na tym forum., żeby tych co to oglądają ten film, zeby zachęcić do adoptowania, i pisania na tym forum. Powiedzcie, czy to dobry pomysł.

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Filmik
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 14, 2009, 12:53:04 pm »
jedna z dziewczyn taki film juz zrobila...

zaraz poszukam

Edit: Mam.
Autorem jest nasza Ciapusia.

http://www.youtube.com/watch?v=oz58AV7AByY&feature=channel

Offline Ciapusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3526
  • Płeć: Kobieta
Filmik
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 14, 2009, 12:54:26 pm »
"Wy nie cofniecie życia fal.
Nic skargi nie pomogą -
Bezsilne gniewy, próżny żal,
Świat pójdzie swoją drogą."

Skoksik

  • Gość
Filmik
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 14, 2009, 13:55:30 pm »
Aha, to nie wiedziałem, sorry, ale teraz jest dużo nowych użytkowników, no ale...

@Edit,
Ale nie o taki filmik mi chodzi, chodzi o to, żeby przedstawiał wszystkich użytkowników ze swoimi królikami.

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Filmik
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 14, 2009, 14:12:04 pm »
Cytat: "Skoksik"
Ale nie o taki filmik mi chodzi, chodzi o to, żeby przedstawiał wszystkich użytkowników ze swoimi królikami.


Po pierwsze: nie każdy ma czas, żeby się bawić w filmowanie, a potem w modyfikacje filmow.
Po drugie: niektórzy użytkownicy wolą zachowac anonimowość
Po trzecie: jaki to ma sens? w jakim celu?

Skoksik

  • Gość
Filmik
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 14, 2009, 14:18:43 pm »
Po pierwsze: ja to moge zrobuić z wielką chęcią
 Po drugie: Ale niektórzy może by chcieli właśnie się pokazać
 Po trzecie: Zeby pokazać, pochwalić się swoimi królikami, i żeby innych zachęcić do posiadania ich.

megana88

  • Gość
Filmik
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 14, 2009, 17:01:17 pm »
A ja mam taki pomysł, żeby w tym filmiku opowiedzieć swoją historię. Jak się to zaczęło, ile wydatków, co się zmieniło odkąd jest króliczek w domu, jak wygląda codzienność itp itd. Bo zachęcać ludzi nie trzeba, raczej pokazać, że prócz cudnego królasa są jeszcze obowiązki i wydatki. A pomysł świetny :)

Offline Ciapusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3526
  • Płeć: Kobieta
Filmik
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 14, 2009, 17:16:25 pm »
A według mnie bez sensu.
"Wy nie cofniecie życia fal.
Nic skargi nie pomogą -
Bezsilne gniewy, próżny żal,
Świat pójdzie swoją drogą."

Skoksik

  • Gość
Filmik
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 14, 2009, 20:30:08 pm »
No to tylko pomysł, nie postanowienie, więc tego nie musi być :D

nuka

  • Gość
Filmik
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 16, 2009, 08:32:07 am »
Sama idea jest jak najbardziej ok. Można nagrać nowy film. Ciapusia zrobiła arcydzieło chwytające za serducho, ale może warto się jednak zastanowić nad nowym filmem takim jeszcze bardziej uświadamiającym, że króliczek to słodkie urocze zwierzątko zależne od ludzu a do tego tak rozbrykane, że ręce opiekuna, meble w domu itp są skazane na łaskę i niełaskę uszaka.
Mażna link do tego filmu wstawić na stronę adopcyjną i umieścić na plakatach i ulotkach.

Offline Ciapusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3526
  • Płeć: Kobieta
Filmik
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 16, 2009, 09:34:48 am »
Cytat: "nuka"

Mażna link do tego filmu wstawić na stronę adopcyjną i umieścić na plakatach i ulotkach.

Nie wiem po co, co to pomoze uszakom?

Jest juz duzo filmików na YT, gdzie ludzie przedstawiaja swoje króliki.

Moze ja jestem jakas... nierozumna, ale dalej nie widze sensu tego filmu.
"Wy nie cofniecie życia fal.
Nic skargi nie pomogą -
Bezsilne gniewy, próżny żal,
Świat pójdzie swoją drogą."

nuka

  • Gość
Filmik
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 16, 2009, 14:42:17 pm »
Cytat: "Ciapusia"
Nie wiem po co, co to pomoze uszakom?

może ktoś przed kupnem zobaczy całą prawdę o króliczkach, wtedy to będzie jego świadoma decyzja.
Jeśli nawet tylko jeden uszak nie zostanie wyrzucony z domu gdzieś na śmietnik - bo swoim zachowaniem rozczarował opiekuna - to ja uważam, że warto. A nie zostanie wyrzucony bo wcześniej nie zostanie kupiony - bo film pokaże do jakiego łobuzowania uszaki są zdolne.
To samo dotyczy strony adopcyjnej. O królisie starają się nie tylko użytkownicy tego forum, często podsyłam link do tej strony na innych forach gdzie użytkownikami są nie tylko właściciele długich uszu

Offline Ciapusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3526
  • Płeć: Kobieta
Filmik
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 17, 2009, 10:55:54 am »
To ja chyba nie zrozumialam co ma ten film pokazywac, myslsam, ze ma przedstawiac nasze uszaki i nas samych. Cóż - mi sie wydaje, ze w moim filmie pokazalam juz całą prawde o uszakach, no ale kazdy moze sądzic inaczej.
"Wy nie cofniecie życia fal.
Nic skargi nie pomogą -
Bezsilne gniewy, próżny żal,
Świat pójdzie swoją drogą."

Eska

  • Gość
Filmik
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 17, 2009, 14:42:25 pm »
właśnie obejrzałam Twój film, Ciapusia i muszę przyznać, że jest niesamowity. Z pewnością trafił do każdego, który go oglądał.

[ Dodano: Pon Sie 17, 2009 2:49 pm ]
a jeszcze w związku z tematem- bardzo dobry pomysł moim zdaniem.
Widziałam kilka filmików na temat fretek, w których ludzie pokazywali właśnie głównie szkody, jakie potrafią one wyrządzić. Moja koleżanka planowała zakup fretki, a gdy pokazałam jej film i uświadomiłam jej, że to nie tylko przyjemność- zrezygnowała.
Wniosek z tego taki, że warto by pokazać innym, z czym muszą się liczyć kupując uszaka. Można by też wtrącić, jakie są koszty utrzymania itp.