Autor Wątek: Czarny Krółik ze sklepu zoologicznego  (Przeczytany 4542 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

skarpecia

  • Gość
Czarny Krółik ze sklepu zoologicznego
« dnia: Sierpień 04, 2009, 11:21:42 am »
Witam, od jakiegoś czasu w jednym ze sklepów zoologicznych w mińsku maz. jest królik, którego ktoś przyniósł do sklepu, właściciel sklepu nie bardzo wie jak się takimi zwiarzakami zajmować, podobnie jak innymi które są lub były w sklepie, mówie tu o szczurkach, którym znalazłam dom, a teraz szukam dla królika, ściółkę zwierzaki mają rzadko wymienianą, dopiero gdy zwróci mu się uwagę to wymieni a raczej my wymieniamy bo właściciel ma uczulenie, nie chce on żadnych pieniędzy miał 12 młodych szczurków w małej klatce, i od tego się zaczęło jak zwróciłam z mężem uwagę, pierwsze co to rozdzieliliśmy samce od samic i dowieżliśmy własną klatkę do sklepu. Od niedawna szczurki mają już dom. Królika też chce oddać, generalnie wszystkich gryzoni chce się pozbyć. Trochę o króliku, jest cały czarny, boi się ludzi tzn. ucieka jak chce się go pogłaskać itp. nie gryzie, z tego co zauważyłam jak ostatnio wymieniałam mu ściółkę ma bardzo długie pazurki, postaram się o zdjęcie jutro. Sami mamy stadko myszek więc my nie możemy adoptować królika.

Offline Jadwinia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3127
  • Płeć: Kobieta
Czarny Krółik ze sklepu zoologicznego
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 04, 2009, 12:28:10 pm »
Skarpecia, a nie moglibyście zapewnić mu DT do czasu znalezienia mu nowego opiekuna? królisia trzeba będzie umieścić na stronie adopcyjnej, a do czasu znalezienia mu domku dobrze, gdyby nie musiał czekać w tym sklepie, skoro sprzedawca nie potrafi się nim zająć :/
"Przestań się oszukiwać, Ty też jesteś królikiem (...) Wszyscy tu jesteśmy królikami, w różnym wieku, w różnym stopniu, i kicamy sobie po świecie (...)"Lot nad kukułczym gniazdem, Ken Kesey

skarpecia

  • Gość
Czarny Krółik ze sklepu zoologicznego
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 07, 2009, 11:31:46 am »
Tak, jak pisałam mam sporo myszek, fretkę, a do tego jestem w końcówce ciąży więc nie mogę przygarnąć królika, możemy dowieźć go do warszawy.

Asia i Witek

  • Gość
...:-)
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 21, 2009, 18:07:12 pm »
Dzięki skarpeci czarny królas znalazł domek...:-) jesteśmy jego nowymi opiekunami ...:-) :jupi

Dziękujemy Tobie i Twojemu mężowi!!!!!

byłam z nim u wet. i jest okazem zdrowia..:-) pazurki obcięte, ząbki ładne i starą sierść częsciowo wyczesana, waga.1200. Wiek ok roku może 9-10 miesięcy

Strasznie kochany jest i jak zacznie się go miziać to rozpłaszcza się na podłodzę....:-)

kubisa w wtorek bedzie sterylizowana więc teraz sa osobno.... ale podchodzi do klatki i obwąchuje go....:-) mam tylko nadzieje że się polubią:-)

Może ktoś ma pomysł na imię dla niego??

PS Zdjęcia wstawie później...:-)

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Czarny Krółik ze sklepu zoologicznego
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 21, 2009, 18:22:52 pm »
Super  :jupi
a to chłopak?

Może Hrabia?  :DD

Asia i Witek

  • Gość
Czarny Krółik ze sklepu zoologicznego
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 21, 2009, 18:30:05 pm »
Tak jest to chłopak...:-) widziałam jajeczka :>

ooo dobre...:-)


myślałam "Czarny Pan" :hahaha

a pani wet mówiła Othello bo tak jakoś jej się skojarzył...:-)  

:hmmm



Zjdątka proszę...:-)
http://img31.imageshack.us/i/krlprzodek.jpg/
http://img23.imageshack.us/i/krltyek.jpg/
drugie zdjęcie to jego futerko.... stare i nowe.... wyczesujemy je powoli...:-)

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Czarny Krółik ze sklepu zoologicznego
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 21, 2009, 19:48:05 pm »
Bardzo podobny do mego Zorrusia, tyle, ze twoj to pewnie angorka, bo ma dlugie wlosy :)
Wreszcie będzie miał u ciebie jak w raju, bidulek musiał przezyc piekło w tym sklepie  :(

Głaski dla Hrabii ;D Chyba, ze na oku już masz jakieś lepsze imię  :lol  A Othello też niezłe :)

Ty to masz serducho

Blondi

  • Gość
Czarny Krółik ze sklepu zoologicznego
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 21, 2009, 20:01:34 pm »
Jak cały czarny to tylko Kunta Kinte ;)

Pozdrowienia od czarnego Juliana  :)

Asia i Witek

  • Gość
Czarny Krółik ze sklepu zoologicznego
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 22, 2009, 18:38:34 pm »
:) dziękujemy za propozyjce...:) :bukiet    Hrabia i Othello strasznie mi się podobaja :>
mamy następne od znajomych BOLEK, RADAR, SUSEK

niech się troszkę zadomowi i cos napewno znajdziemy...:)
narazie mówie do niego Mały....:) jest słodki poprostu

głasków ma pełno.....:-) :przytul  dzisiaj wyczesywałam mu stara sierść a jak skonczyłam żeby go nie meczyć to polizał mnie..... :jupi

do klatki niechce wchodzić :(  ale pasuje mu transporter i wielkie kupło z otworami itam caly czas chodzi....:-)
Niestety z poidełka ani z miski niechce pić i nie wiem jak to rozwiązać....:( pocztam dokładniej forum może cos znajdę....:(

ale glodomor z niego ogromny..... :lol


ooooo suska ma sylwiaG wiedziałam że skąś jest mi to znajome.... :>

Czarny Uszatek nazywa się Coffi...:-)

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Czarny Krółik ze sklepu zoologicznego
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 27, 2009, 14:43:31 pm »
Super, że kolejnemu uszolowi tak się poszczęściło :))) Oby takich ludzi jak Wy było więcej  :przytul

Mam nadzieję, że oba królasy szybko się ze sobą zaprzyjaźnią i że tamten Pan przestanie bawić się w zwierzątka w swoim sklepie  :bejzbol