Autor Wątek: co zrobić żeby królik przytył?  (Przeczytany 7837 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

megana88

  • Gość
co zrobić żeby królik przytył?
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 03, 2009, 14:01:32 pm »
Naprawdę? Może ja się martwię na zapas, ale odkąd zmieniłam weterynarza to co raz "lepsze" nowiny wychodzą na jaw i już gubię się. Dziwi mnie ten spadek wagi. Czy to może być związane z porą roku? Bo je jak zawsze, nie widzę, żeby się coś zmieniło.

Offline Tocha

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5626
  • Płeć: Kobieta
  • Tam dom Twój gdzie królik Twój... I bobki jego ;)
co zrobić żeby królik przytył?
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 03, 2009, 14:06:34 pm »
megana88, jezeli waga bedzie dalej spadac to mozna sie zaczac niepokoic. Ale jesli sie tak utrzyma, krolinka bedzie wesola, bedzie zdrowo wygladac i miec apetyt, to mysle, ze jest ok.

megana88

  • Gość
co zrobić żeby królik przytył?
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 03, 2009, 15:26:26 pm »
no własnie apetyt ma i dlatego niepokoi mnie, że chudnie, ale poobserwuję i zobaczymy.

Aneczka

  • Gość
co zrobić żeby królik przytył?
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 03, 2009, 18:16:18 pm »
To zupełnie dobra waga, mój bulion waży jeszcze mniej, króliki powinny być szczupłe, nawet bardzo, takie są w naturze, żeby były zwinne i szybkie. Króliki w lecie często trochę mniej ważą, mają mniej gęste i krótsze futerko, jedzą mniej kalorycznie (więcej zieleniny, mniej granulatu). Jeżeli to jedyne czym się martwisz, to nie martw się, bo nie ma czym:)

Offline rokiowca

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 734
  • Płeć: Kobieta
    • Mój blog
co zrobić żeby królik przytył?
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 03, 2009, 19:36:41 pm »
Aneczka,
bo króliczki to są modelami/ modelkami w jednej z bardziej znanych gazet :DD  bo są takie piekne i szczuplutkie mój kolega ma królika znaczy jego 10 letni brat i mi mówił że ten królik to sumo ale jak pokazal mi go w kam na skype to normalnie wyglądał
Afrusia
  • 26.07.2013r. Przeżyła 6 lat. Ze mną tylko 4.Tęsknie kochanie.
kliknij