Autor Wątek: Pusia z Warszawy- kto mnie przygarnie?  (Przeczytany 2260 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Jestempusia

  • Gość
Pusia z Warszawy- kto mnie przygarnie?
« dnia: Sierpień 01, 2009, 20:11:06 pm »
Witam. Mam na imię Pusia. Jestem prawie dwuletnim króliczkiem (samiczka) i poszukuję ciepłego domku, gdzie w końcu będę mogła się przyzwyczaić do moich właścicieli. Moje obecne opiekunki przygarnęły mnie, (bo u wczesniejszej 5letniej Pani byłam nietrafionym prezentem urodzinowym-siedzialam w ciasnej klatce dla chomika i nie biegałam po domu
)-i postanowiły znaleźć mi domek. Zostałabym u nich, jednak one mają już swoje dwa króliczki, z którymi się nie za bardzo dogaduję niestety. Opiekun, którego mi znalazły- jak się później okazało, chciał mnie po prostu sprzedać, wiec wrocilam do moich obecnych opiekunek. Chciałabym już być w SWOIM domku, gdzie będę mieć SWÓJ kącik. Potrzebuje DUZĄ klatke i pewność,że bede dużo wypuszczana, bym mogła hasać do woli!
Jestem spokojną króliczką, bardzo kontaktową, szybko się przywiązuje i biegam za moją opiekunką zwłaszcza w strone lodówki :) gdzie trzyma dla mnie różne smakołyki:), nie gryzę, nie hałasuję w nocy (!!!) i jestem czysta, gdy biegam po mieszkaniu.
Bardzo proszę o kontakt - stewardessa82@wp.pl lub 513068412. Mieszkam w Warszawie, ale istnieje możliwość spotkania się gdzieś w okolicach Katowic, Sosnowca.









[ Dodano: Czw Sie 13, 2009 6:13 pm ]
up up up !!!!
« Ostatnia zmiana: Listopad 07, 2010, 11:20:24 am wysłana przez bosniak »