Autor Wątek: Kołobrzeg- królik ze schronu szuka domu!!! :)  (Przeczytany 2603 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Meg

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 193
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Czopek, Pigułka
  • Za TM: Pasztet
Kołobrzeg- królik ze schronu szuka domu!!! :)
« dnia: Lipiec 31, 2009, 16:20:56 pm »
Królik obecnie przebywa w Kołobrzegu u kierownika schroniska.
Kontakt: Michał, nr gadu 1050421 i tel. 889-298-272 .

Zdjęcia w załącznikach :) .

[ Dodano: Pią Lip 31, 2009 4:25 pm ]
Hm, dziwnie się te fotki wgrały... a edytować nie mogę?

Tu miniaturki (trzeba kliknąć i zdjęcia otworzą się w pełnym rozmiarze) :) . :bukiet




Liczę na Waszą pomoc w znalezieniu nowego domku!!! :DD
« Ostatnia zmiana: Listopad 07, 2010, 12:47:08 pm wysłana przez bosniak »
Nasz Czopkowo- świniowo- psi wątek http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13860.0.html ;)

elpas

  • Gość
Kołobrzeg- królik ze schronu szuka domu!!! :)
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 01, 2009, 13:55:55 pm »
Witam wszystkich,
dopowiem kilka słów o tym króliku.
Trafił do naszego schronu całkiem przypadkowo. Będąc w odwiedzinach u koleżanki w Koszalinie dzieci zapukały do drzwi,,, z kartonem w ręku. Królika znalazły na pobliskich łąkach przy torach kolejowych. Wcześniej przynosiły już szczeniaki wyjęte z worków i kocięta... tym razem futrzasty kicaj ;).
Wziąłem go do siebie do domu na tymczas, bo w schronie mamy króliczycę (hodowlana) - wielka killerka  :/ więc mam spore obawy, że zagryzie konkurentkę jej samca kastrata (miniaturka), którego i tak zdominowała.
A poza tym, Toffik, czarny królik miniaturka mógłby zadzwonić na Greenpeace :P, żebyśmy zabrali mu fokę ;) jakbyśmy dali mu taką modelkę  :rotfl2.
Królik biega radośnie, wieczorem szaleje, skacze na łóżko, po pokoju... pełen energii, łagodny,  nie gryzie, nie skubie :).