Autor Wątek: Padaczka Loli...  (Przeczytany 2028 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

pinka00

  • Gość
Padaczka Loli...
« dnia: Lipiec 31, 2009, 10:43:11 am »
Witam jestem nową forumowiczką:)
Mam wielki problem.Moja króliczka Lola prawdopodobnie choruje na napady padaczki.
Osobiście nie chce mi się w to wierzyć.
Lola ma napady, które charakteryzują się wyskokami w górę i prężeniem wszyskich mięśni.Wszystko było by ok gdyby nie fakt,że Lola cierpi przez to bo robi sobie przy tym krzywdę.Nagle uderza głową w klatkę.Na noc muszę wyciągać wszystko z klatki.
Wet podawał jej przez jakiś czas leki na układ nerwowy ale nie skutkują.Co 3 dzień podaję jej wit C i K, ponieważ ma przekrwione uszy.
Czy ktoś ma taki problem?
Proszę o pomoc... :(

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Padaczka Loli...
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 31, 2009, 10:57:11 am »
Cześć :)
Wpisz w wyszukiwarkę hasło padaczka - wyświetlą Ci się tematy, których występuje to słowo.
Jeden z tych tematów to ten tutaj
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

pinka00

  • Gość
Padaczka Loli...
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 31, 2009, 10:58:41 am »
Dziękuję bardzo :):)

dusia19963

  • Gość
Padaczka Loli...
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 04, 2009, 15:29:21 pm »
Hej, mój któliczek Kubuś tez ma padaczkę, ale wszystko jest OK, weterynarz przepisał mu lek, który muszę podawać uszakowi 3 razy dziennie.Na ulotce tego leku jest napisane:

Dr.Reckeweg R 33 krople
Lek homeopatyczny

Może przy najbliższej wizycie zapytaj się o nie weterynarza.A jeżeli chodzi o przygotowanie leku to należy do małej miseczki wlać 1 kropelke leku i wymieszać z odrobiną wody, a następnie wciągnąć wszystko do pipety (osobiście polecam szklaną, gdyż plastykowa jest łatwa do przegryzienia). Lek podawać króliczkowi bokiem do pyczka.

Pozdrawiam  :bukiet