Autor Wątek: Królik w krakowskim schronisku- już w nowym domku :)  (Przeczytany 3085 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Meg

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 193
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Czopek, Pigułka
  • Za TM: Pasztet
Królik w krakowskim schronisku- już w nowym domku :)
« dnia: Lipiec 21, 2009, 19:34:10 pm »
Pomyślałam, że tutaj napiszę, może Wy jakoś pomożecie ... :bukiet

Byłam dziś w schronisku i oto co znalazłam:
Króliś znaleziony w Krakowie, z tego co zapamiętałam to przy jakimś parku na Azorach. Siedzi na Rybnej od 3 dni, nikt go nie szuka, jest do wydania. Daje się głaskać, ale broni jedzenia (dokładnie to mleczy, bo karmy chyba w schronisku nie ma; będę tam też jutro, to przywiozę). Nie boi się ręki, jest spokojny. Nawet w dobrym stanie, trzeba go będzie jednak podtuczyć.
Nie znam jego płci- siedzi w klatce, a ja jako kompletnie niedoświadczona króliczo nie umiem zwierza podnieść, a nie chcę mu zrobić krzywdy. Jutro zapytam na bank, to będzie wiadomo.
Zwierzak jest w pomieszczeniu dla wolontariuszy (napis "szatnia męska" ;-) ), zaraz przy głównym wejściu po prawej- to gdyby chciał go ktoś zobaczyć.

Zdjęcie na razie jedno, bo się król wierci niemiłosiernie, jak będę z aparatem, to zrobimy sesję.


Trzeba go zabrać, chociaż na DT... Sama mam 2 świnki morskie, psa, do tego wyjeżdżam na wakacje, nie dam rady go wziąć. Na razie dostarczę mu jedzenie i będę go doglądać, mam nadzieję, że razem damy radę znaleźć mu nowy domek! :heej
Nasz Czopkowo- świniowo- psi wątek http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13860.0.html ;)

anix1234

  • Gość
Królik w krakowskim schronisku- już w nowym domku :)
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 21, 2009, 20:29:41 pm »
śliczny i oby znalazł nowy domek ;) Powodzenia  :bukiet

Offline Meg

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 193
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Czopek, Pigułka
  • Za TM: Pasztet
Królik w krakowskim schronisku- już w nowym domku :)
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 23, 2009, 14:33:00 pm »
Króliczek został adoptowany!! :jupi  :jupi
Nasz Czopkowo- świniowo- psi wątek http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13860.0.html ;)

Tolinka

  • Gość
Królik w krakowskim schronisku- już w nowym domku :)
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 23, 2009, 14:41:23 pm »
Meg, przez kogo zostal adoptowany? super ze znalazl domek

Offline Meg

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 193
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Czopek, Pigułka
  • Za TM: Pasztet
Królik w krakowskim schronisku- już w nowym domku :)
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 23, 2009, 14:49:32 pm »
Eh, no właśnie jedyny minus, że nie wiem... Jeszcze wczoraj o 14 był, a dziś o 10 już pusta klatka, a na recepcji mówią, że adoptowany. Mam nadzieję, że wzięła go osoba odpowiedzialna... Wczoraj strasznie się kicuś denerwował jak mu dawałam jedzonko, nawet mnie dziabnąć chciał ;) .
W ogóle się nie spodziewałam, że ktoś go przygarnie, miałam dziś dla niego marchewkę :) .
Nasz Czopkowo- świniowo- psi wątek http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13860.0.html ;)