Autor Wątek: Przygarne królika baranka :)  (Przeczytany 9900 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Aneczka

  • Gość
Przygarne królika baranka :)
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 28, 2009, 20:40:04 pm »
Dziwne jest to, ze nie potrafisz zachować się odpowiednio, na forum nikt Ci nie zrobił krzywdy.

Offline Ciapusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3526
  • Płeć: Kobieta
Przygarne królika baranka :)
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 28, 2009, 20:41:08 pm »
A tym bardziej ten "gówniany królik"...
"Wy nie cofniecie życia fal.
Nic skargi nie pomogą -
Bezsilne gniewy, próżny żal,
Świat pójdzie swoją drogą."

HoRsE13

  • Gość
Przygarne królika baranka :)
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 28, 2009, 20:42:59 pm »
na codzień jestem inna ale ten tydzień to kompletny nie wypał!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :(  :(  ;(  ;(  ;(  faktycznie dobrze że eww wcześniej trafiła na pusia...teraz wiem że miłość w moim przypadku to niemożliwe!

AdaR_87

  • Gość
Przygarne królika baranka :)
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 28, 2009, 20:45:14 pm »
A ja myślę że między kuzyneczkami jest jakieś spięcie...Wygląda na to że horse jest bardzo zazdrosna o to co ma roxi. To dobrze nie wróży dla potencjalnego królika. Może niech ona się zastanowi czy na pewno chce mieć królika bo jak roxi kupi sobie kanarka to co ona też?  :oh:

nuka

  • Gość
Przygarne królika baranka :)
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 28, 2009, 20:49:42 pm »
oj, oj, dziewczynko! Każdy ma prawo do złości, ale dla królasa trzeba mieć anielską cierpliwość. Twoi rodzice nie chcę się zgodzić na uszola to jak wyobrażasz sobie opiekę nad futrem? Najpierw ich przekonaj, że podołasz obowiązkom a potem staraj się o ich wsparcie w adopcji. Żywe zwierzę to nie zabawka, którą rzucisz w kąt jak Ci sie znudzi. A jak rodzice nie zaakceptują nowego domownika to skąd weźmiesz pieniądze na jego utrzymanie? Co zrobisz z niechcianym zwierzakiem?
ps. sama nie usuniesz swojego postu. Napisz do moderatora w tej sprawie

Offline Tamcia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 484
  • Płeć: Kobieta
Przygarne królika baranka :)
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 28, 2009, 21:30:03 pm »
Cytat: "HoRsE13"
ja poprostu jestem zła że moi starzy nie chca pozwolic

W jakim wieku jesteś?O ile się orientuję,to niepełnoletnim SPK królika nie oddaje-to właśnie rodzice podpisują chyba w tym momencie papiery,ale może się mylę.
PS.Widać,że żadnego szacunku do nich nie masz,a co dopiero mówić o króliku(nie powtórzę już jakim  :zdenerwowany )
Swoją drogą,to bardzo dużo osób szuka baranków,a u mnie z kolei trafiła się "klapoucha" całkiem przypadkiem.Szukałam autentycznie królika miniaturki(MAŁEGO),wtedy nawet nie orientowałam się,że baranki są większe.O tym,że nie znałam ubarwienia Muffinki nawet nie wspomnę :) Dziś natomiast nie zamieniłabym jej na żadną inną,choć każdy króliś ma w sobie to coś.Jest naprawdę dużo króliczków potrzebujących pomocy,to że mają takie ubarwienie a nie inne nie jest ich winą przecież.Ważne jest to jaki ten króliś ma charakter,choć każdy kochający opiekun przymyka tak naprawdę na to oko(nawet jak się trafi wyjątkowy diabełek)Każdy trusiek zasługuje na miłość ,nawet ten wiekowy!

Offline Ciapusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3526
  • Płeć: Kobieta
Przygarne królika baranka :)
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 28, 2009, 21:34:17 pm »
Cytat: "Tamcia"
,choć każdy kochający opiekun przymyka tak naprawdę na to oko(nawet jak się trafi wyjątkowy diabełek)

Przymyka, przymyka ;)
"Wy nie cofniecie życia fal.
Nic skargi nie pomogą -
Bezsilne gniewy, próżny żal,
Świat pójdzie swoją drogą."

Offline katarynka1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 539
Przygarne królika baranka :)
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 28, 2009, 21:47:56 pm »
no własnie ja adoptowałam niby zwykłego brązowego królika (akurat ten szukał wtedy domu w bydgoszczy) i ten niby zwykły brązowy uszol jest najwspanialszym kicajem na świecie i nie zamieniałabym nigdy na jakiegos innego!!!

HoRsE13,  przemyśl jeszcze raz sprawę,weź pod uwagę wszystkie za i przeciw,pogadaj z rodzicami,bo bez ich zgody nie "dostaniesz" króla od SPK i zmień lekko nastawienie do świata!
dobrze widzi się tylko sercem,najważniejsze jest niewidoczne dla oczu...

Człowiek - czy to naprawdę brzmi dumnie???
http://www.youtube.com/watch?v=bEgvc4Ei2pQ

HoRsE13

  • Gość
Przygarne królika baranka :)
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 29, 2009, 06:39:54 am »
ja ********** nie ma żadnego sporu między nami źle to wszystko odebrałyście i zaczęła się afera! gówniany krolik nieistnieje wiem! tak to ujęłam ale w innym sesie! kase na krolika mam wyzbierana wiec bede miala z czego placic!a rodzice jesli dadza zgode to jeszcze założe sie ze bedziemy razem wybierac!(chyba ze nie beda mieli czasu)nie chodzi mi o ubarwienie zreszta nie wazne i tak nie uwierzycie!jestem przekreslona wiem nie musicie juz tego pisac!chciałam pomoc jakiemus kroliczkowi ale się nie uda jak mowicie więc wezme z zoologa(wiem ze to najgorsze co moge zrobic)!!! ;(  :(  :(  sory za wczoraj :bukiet

Offline Ciapusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3526
  • Płeć: Kobieta
Przygarne królika baranka :)
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 29, 2009, 07:15:33 am »
Jestes smieszna. Najpierw piszesz "ja ********** " a potem nas przepraszasz? Forum to nie jest ulica, nie możesz sobie pisac co ci sie podoba, pkt 13 regulaminu (przeczytałas go w ogóle?):
Cytuj
13. Zakaz używania przekleństw i wulgaryzmów (nie tylko w języku polskim). Mowa tutaj również o wygwiazdkowanych (***) itp słowach.


My to wszystko źle odebrałyśmy? A może to ty wszystko źle napisałaś?
Ja bym ci nie powierzyła nawet rybki...
"Wy nie cofniecie życia fal.
Nic skargi nie pomogą -
Bezsilne gniewy, próżny żal,
Świat pójdzie swoją drogą."

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Przygarne królika baranka :)
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 29, 2009, 08:00:55 am »
Horse, jeżeli w podobny sposób reagujesz na wszystko, co jest nie po Twojej myśli, to ja się nie dziwię, że masz problemy z uzyskaniem zgody na zwierzaka.
Pomyśl tylko, co by było, gdyby każdy tak się odnosił do innych, bo miał gorszy dzień, coś go bolalo, coś mu się nie udało itp. itd. :> Jakiekolwiek porozumienie przestało by być w ogóle możliwe...
Proponuję, żebyś podeszła do sprawy spokojniej - najpierw popracuj nad zaufaniem rodziców do Ciebie - ono prędzej przełoży się na zgodę niż awanturnictwo, w międzyczasie poczytaj wiele o zwierzęciu, jakiego pragniesz, i na końcu - wspólnie się o niego postarajcie.
Będzie łatwiej, sympatyczniej, lepiej.

Mam też taką uwagę ogólną - jeśli piszesz coś na jakimkolwiek serwisie miłosników czegokolwiek i przedmiot owego serwisu nazwiesz tak, jak tutaj nazwałaś króliki - to wszędzie zostaniesz zaatakowana - i nie dziw się.

A co do języka forum - nad tym, co  się pisze, trzeba bardzo uważać: nie znamy się prywatnie i naprawdę łatwo kogoś niechcący czy bezmyślnie urazić. Twoje słowa zostały odebrane właśnie tak, jak je napisałaś. Następnym razem spróbuj wypowiedzieć się mniej wojowniczo, a bardziej precyzyjnie.

Pozdrawiam.
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline Tamcia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 484
  • Płeć: Kobieta
Przygarne królika baranka :)
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 29, 2009, 09:19:49 am »
Ja tylko nadmienię jedną rzecz...no może dwie.Nadal nie znamy Twojego wieku to po raz,po dwa dlaczego najpierw dałaś ogłoszenie że przygarniesz,mimo,że Twoi rodzice się nie zgadzają?Przecież to bez sensu pisać,że się adoptuje,skoro nie ma zgody wszystkich domowników...

BA$$

  • Gość
Przygarne królika baranka :)
« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 19, 2009, 19:04:57 pm »
Wiem że już troszku za późno ale nie wytrzymałam  :bejzbol
"z tego co wiem to fryzelda jest dość stara...:( "   -  nie pasuje coś w adopcjach to kup sobie królaska w sklepie !!  !!  !!
"a bobek mi sie zabardzo nie podoba... ;( "   -   a co to pokaz mody jest ?? królik to królik bez względu na umaszczenie jest słodki (w przyszłośći chcę mieć tego BiG królaska  :lol  może i nie jest śliczny i wygląda jakby miał zmarszczki ale napewno jest słodki !! )
"moja kuzynka (roxi7659)może mieć każde zwierze a ja?"  -  TO CO TY KURCZAKI CHCESZ MIEĆ KRÓLIKA NA POKAZ BO ROXI MA ??  ??  !!  !!
" jak poprosze to nawet gownianego krolika zaprzeproszeniem nie moge dostać!!!!!!!!!!"  -  chciałam podkreślić że tu jest za przeproszeniem ale to nie zmienia faktu że obraziłaś króliki, posiadaczy królików a także ich właścicieli  :bejzbol   więc po tym już można wywnioskować że chcesz królika na pokaz, jako zabawkę i że nie jesteś na tyle odpowiedzialna by opiekować się królikiem a nawet nie jesteś odpowiedzialna żeby jakimkolwiek zwierzakiem się opiekować !! i nie możesz dostać bo twoi rodzice wiedzą że nie dorosłaś do królika i że nie będziesz w stanie zająć się nim tak jak należy !!


Ja swoje powiedziałam  w sensie że co sądzę o twoim poście czyli krótko podsumowując:
NIE NADAJESZ SIĘ (przynajmniej narazie) DO OPIEKOWANIA SIĘ KRÓLIKIEM !!  !!  !!

Dziękuję za uwagę  :DD   pozdrawiam :)


PS ja też bardzo chcę mieć królaska już sobie w adopcjach wypatrzylam kilka ale narazie zamiast sie wkurzac i wyzywac na wyzywaniu krolikow to namawam mame jak sie tylko da!!

anix1234

  • Gość
Przygarne królika baranka :)
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 19, 2009, 21:07:24 pm »
Adminie prosze o usunięcie tego tematu !

nuka

  • Gość
Przygarne królika baranka :)
« Odpowiedź #34 dnia: Lipiec 19, 2009, 21:18:53 pm »
BA$$,
zwróciłaś uwagę, że komentujesz temat z kwietnia? Prześledziłaś inne wątki anix1234, dziewczyna się zmieniła.

BA$$

  • Gość
Przygarne królika baranka :)
« Odpowiedź #35 dnia: Lipiec 21, 2009, 14:09:24 pm »
nuka,  tak zauważułam ale wkurzyło mnie to i nie mogłam się powstrzymać  :zdenerwowany

a ty powinnaś zauważyć że na początku pisze że wiem że trochę za późno!

nuka

  • Gość
Przygarne królika baranka :)
« Odpowiedź #36 dnia: Lipiec 22, 2009, 11:22:37 am »
Tak widziałam, napisałaś "troszku za późno", dlatego zwróciłam Ci uwagę.
Minęły jednak prawie trzy miesiące od tamtej sytuacji i wiele przez ten czas się wydarzyło.
A żeby nam się miło wspólnie forumowało dodam, że jak każdy masz prawo komentować posty innych osób ale nie samą osobę, to dwie różne sprawy. Zanim skrytykujesz - prześledź posty danej osoby w innych tematach. I proszę, nie traktuj tego wpisu jak pouczenie kogoś wrogo nastawionego, tylko jak przyjacielską radę  :bukiet

ps. w avatarku to Twój uszolek? Śliczny.