Autor Wątek: Królicze zabawy: zabawki, gadżety, sposoby na nudę uszaka  (Przeczytany 112930 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

nuka

  • Gość
Odp: Jak spędzacie czas z królikiem?
« Odpowiedź #80 dnia: Marzec 01, 2011, 02:04:40 am »
Dareczek cudowny!! odważny, ciekawski, wesoły i biega z prędkością światła oczko
fantastycznie :) pańcia zakochana w uszach po uszy, a uszy szczęsliwe w swoim domciu. Tak byc powinno  :dookola:

Offline AgaG

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 329
  • Płeć: Kobieta
Odp: Jak spędzacie czas z królikiem?
« Odpowiedź #81 dnia: Marzec 02, 2011, 16:41:42 pm »
jak tam Dareczek? Jest już u ciebie? Jak możesz załóż osobny wątek i pochwal się nowym członkiem rodziny, pliiiss  :blaga:

o tak, koniecznie załóż Darkowi wątek! :)

Darek Zając

  • Gość
Odp: Jak spędzacie czas z królikiem?
« Odpowiedź #82 dnia: Marzec 07, 2011, 00:03:42 am »
Kitty Darek ma juz swoj watek ale zdjecia jeszcze dojda

EDIT:

Cytat: nuka on Marzec 01, 2011, 03:04:40
fantastycznie  pańcia zakochana w uszach po uszy, a uszy szczęsliwe w swoim domciu. Tak byc powinno

dokladnie tak! milosc mego zycia, po co mi facet? oczko)

Proszę używać opcji "modyfikuj". posty scalam. mysza
« Ostatnia zmiana: Marzec 07, 2011, 00:56:44 am wysłana przez mysza »

Offline Samogonny Mefisto

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 97
  • Płeć: Kobieta
Odp: Jak spędzacie czas z królikiem?
« Odpowiedź #83 dnia: Marzec 07, 2011, 19:12:03 pm »
Daerk Zając - W zupełności się z tobą zgadzam! ;p Zwierzęta są w Ciebie zapatrzone, kochają Cię bez względu na to czy jesteś brzydka, ładna czy stara. To takie wspaniałe.

Moje maleństwo uwielbia biegać koło mnie. Gdy tylko psy są na dworze czy w kojcu biorę ją na kanapę bądź łóżku. Najpierw biega sobie po terenie, a jak chce zwrócić moją uwagę to wchodzi mi na laptopa, ewentualnie wspina się na ramię (o ile może) i próbuje zjeśc włosy. ;p Wtedy trzeba ją pogłaskać bo inaczej się obrazi!
~ Stwierdzenie, że zakaz tortur jest absolutny i bezdyskusyjny, stanowi przejaw takiego
 samego fundamentalizmu, jaki wraża się wprzekonaniu o całkowitym i bezwarunkowym zakazie aborcji." - J.M.
~

Darek Zając

  • Gość
Odp: Jak spędzacie czas z królikiem?
« Odpowiedź #84 dnia: Marzec 09, 2011, 20:14:38 pm »
no tak, nasze pupile potrafią być humorzaste ;)
Darek też domaga się uwagi przerywając mi różne czynności, zwłaszcza przy komputerze ;)

Offline Kamulka84

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4093
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Koszalin
  • Moje króliki: Natka
  • Za TM: Niuguś, Chrumek, Zgodzia, Niuchenek vel Heniek
Odp: Jak spędzacie czas z królikiem?
« Odpowiedź #85 dnia: Marzec 10, 2011, 09:42:34 am »
no tak, nasze pupile potrafią być humorzaste oczko
Darek też domaga się uwagi przerywając mi różne czynności, zwłaszcza przy komputerze oczko

O tak tak. Zgodzia potrafi biegac za mną i trącać mnie w nogę lub ciągnąć za nogawke od spodni. I najczęściej robi to, jak siedze przy kompie :) A jak mówię do niej, że zaraz się nią zajmę, tylko coś skończę, to potrafi mnie nieźle obtupać. Nie znosi sprzeciwu :)
Zgodzia była z nami 5 lat 8 miesięcy 2 tygodnie i 6 dni
Heniu był z nami 7 lat 3 miesiące 2 tygodnie i 2 dni
[/url]

Zapraszamy http://forum.kroliki.net/index.php?topic=11135.new#new

Offline Black_

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 910
  • Płeć: Kobieta
  • Królestwo za konia!
    • Blog
Odp: Jak spędzacie czas z królikiem?
« Odpowiedź #86 dnia: Marzec 10, 2011, 14:57:03 pm »
Ostatnio coraz częściej w sposób zupełnie bierny- półleżę i  uczę się albo  czytam, a Ziutka siedzi  przy lub na mnie i ją miziam za uchem. Opcjonalnie  siedzę z komputerem na  kolanach i   ją głaszczę.

Człowieczeństwo nie jest stanem, w którym przychodzimy na świat. To godność, którą trzeba zdobyć
Jean Bruller

Darek Zając

  • Gość
Odp: Jak spędzacie czas z królikiem?
« Odpowiedź #87 dnia: Marzec 10, 2011, 16:20:48 pm »
O tak tak. Zgodzia potrafi biegac za mną i trącać mnie w nogę lub ciągnąć za nogawke od spodni. I najczęściej robi to, jak siedze przy kompie  A jak mówię do niej, że zaraz się nią zajmę, tylko coś skończę, to potrafi mnie nieźle obtupać. Nie znosi sprzeciwu

mój poprzedni, Maniek robił dokładnie tak samo :) Darek już się nauczył trącać głową jak chce głasków ale nie podgryza nogawek

ah, naprawdę cudna ta Twoja Zgodzia :)

Offline Kamulka84

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4093
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Koszalin
  • Moje króliki: Natka
  • Za TM: Niuguś, Chrumek, Zgodzia, Niuchenek vel Heniek
Odp: Jak spędzacie czas z królikiem?
« Odpowiedź #88 dnia: Marzec 10, 2011, 17:06:53 pm »


ah, naprawdę cudna ta Twoja Zgodzia :)

Dziękuję :icon_redface
Ja też tak uważam, ale nie jestem obiektywna  :niegrzeczny  :bunny: Ma charakterek, oj ma... Zresztą chyba większośc króliczków to takie ewenementy. I niech mi ktoś spróbuje powiedziec, że ten uszak nie rozumie co ja mowię! Zgodzia zawsze w odpowiednim momencie potrafi tupnąc albo wejśc/ wyjśc z pokoju. Jakby rozumiała, co się dzieje lub mówi.
Przyszłam kiedyś zła z pracy i mówię do Zgodzi: pani jest smutna, popraw pani humor. Na co Zgodzia zaczęła fikac takie hołubce, jakich chyba jeszcze nie widziałam. Latała tak chyba z pięc minut i potem podeszła do mnie na mizianko :)

Pozdrawiamy zająca i miziamy go po nosku! :krolik
Zgodzia była z nami 5 lat 8 miesięcy 2 tygodnie i 6 dni
Heniu był z nami 7 lat 3 miesiące 2 tygodnie i 2 dni
[/url]

Zapraszamy http://forum.kroliki.net/index.php?topic=11135.new#new

Darek Zając

  • Gość
Odp: Jak spędzacie czas z królikiem?
« Odpowiedź #89 dnia: Marzec 10, 2011, 17:26:36 pm »
Dokładnie, to przecież takie inteligentne zwierzaki i już one wszystko dobrze rozumieją, tylko jak broją to udają Greka ;)

Czasem myślę że jakbym miała psa to by robił wszystko co do niego mówię, ale uszaki są przecież tak samo towarzyskie, a jak się już raz weszło do króliczej rzeki.... ;)

Miziale dla Zgodzi

Offline otka_a

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 828
  • Płeć: Kobieta
Odp: Jak spędzacie czas z królikiem?
« Odpowiedź #90 dnia: Marzec 10, 2011, 18:00:19 pm »
A moja Fruzia jest kompletnie nietowarzyska. Siedzę z nią ostatnio dużo czasu, z racji tego że nie pracuję to i przed południem i po południu i wieczorem... A ona mnie kompletnie olewa. Czasem pobiega koło mnie jakąś chwilę, moment da się pogłaskać i już jej nie ma. Leży na swoim nowym ulubionym miejscu - pod krzesłem. Ale może to dlatego, ze próbuję ją czesać? A ona tego nie znosi :]

Darek Zając

  • Gość
Odp: Jak spędzacie czas z królikiem?
« Odpowiedź #91 dnia: Marzec 10, 2011, 21:23:34 pm »
może się odzwyczaiła że jesteś tyle w domu ;)
króliki mają specyficzną naturę, musi być po ich myśli, jak chcą to trzeba głaskać, jak nie, to tyle go widziałaś ;)

Offline esti

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 63
  • Płeć: Kobieta
Odp: Jak spędzacie czas z królikiem?
« Odpowiedź #92 dnia: Marzec 10, 2011, 22:42:17 pm »
My spędzamy czas na bieganiu po chałupie :) Ja go gonie, on mi ucieka, ale za to jak juz dorwę to duuuużo przytulam i nawet ta jego kwaśna mina mnie nie odstrasza :)

Offline Kamulka84

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4093
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Koszalin
  • Moje króliki: Natka
  • Za TM: Niuguś, Chrumek, Zgodzia, Niuchenek vel Heniek
Odp: Jak spędzacie czas z królikiem?
« Odpowiedź #93 dnia: Marzec 11, 2011, 08:45:15 am »
Dokładnie, to przecież takie inteligentne zwierzaki i już one wszystko dobrze rozumieją, tylko jak broją to udają Greka ;)

Czasem myślę że jakbym miała psa to by robił wszystko co do niego mówię, ale uszaki są przecież tak samo towarzyskie, a jak się już raz weszło do króliczej rzeki.... ;)

Miziale dla Zgodzi

Miłośc króliczka jest przy tym wiekszym sukcesem, bo na nią trzeba sobie zapracowac, a pies kocha pana z zasady. Miziale przekazane :bunny:

może się odzwyczaiła że jesteś tyle w domu ;)
króliki mają specyficzną naturę, musi być po ich myśli, jak chcą to trzeba głaskać, jak nie, to tyle go widziałaś ;)

Z królikiem można się bawic lub głaskac go tylko wtedy, kiedy on ma na to ochotę. Nie ma mowy żeby go do czegoś zmusic, ale czasem można delikatnie zachęcic.

Otka, króliczek musi się do ciebie przyzwyczaic najwidoczniej. Mozesz ją delikatnie zachęcic do zabawy jakims smakołykiem albo nowa zabawką. Ale nic na siłę. Byc może masz króliczka samotnika :)
Zgodzia była z nami 5 lat 8 miesięcy 2 tygodnie i 6 dni
Heniu był z nami 7 lat 3 miesiące 2 tygodnie i 2 dni
[/url]

Zapraszamy http://forum.kroliki.net/index.php?topic=11135.new#new

Offline Samogonny Mefisto

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 97
  • Płeć: Kobieta
Odp: Jak spędzacie czas z królikiem?
« Odpowiedź #94 dnia: Marzec 11, 2011, 21:01:05 pm »
Moja jeszcze nie do końca potrafi się ze mną bawić. Sama uwielbia rzucać rolką papieru albo jak siedzi ze mną na łóżku to startuje, zawraca i biegnie jak szalona skacząc po tapczanie. ;p
~ Stwierdzenie, że zakaz tortur jest absolutny i bezdyskusyjny, stanowi przejaw takiego
 samego fundamentalizmu, jaki wraża się wprzekonaniu o całkowitym i bezwarunkowym zakazie aborcji." - J.M.
~

Offline LeryMosa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 622
Odp: Jak spędzacie czas z królikiem?
« Odpowiedź #95 dnia: Marzec 12, 2011, 10:43:49 am »
Krolis indywidualista ;)

Offline Kuniaki

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 579
Odp: Jak spędzacie czas z królikiem?
« Odpowiedź #96 dnia: Kwiecień 10, 2011, 23:14:51 pm »
Tyszko uwielbia głaski i miziaki! Bardzo często podchodzi do nas, trąca noskiem lub kładzie się na kolanach i domaga głasków.  :onajego
Jednak głaski to średnio aktywna zabawa. :D Właśnie dlatego razem z Tyszkiem biegamy, bawimy się kulą-smakulą, w chowanego. Niestety małego w ogóle nie interesują rolki po papierze, czy małe kartoniki. Uwielbia za to wszelkiego rodzaju tunele. Robimy je z kartonów, poduszek, kocyków. Musimy tylko bardzo często zmieniać ustawienia tuneli - Tyszko szybko się nudzi. :D Oprócz tego mały diabeł uwielbia gryźć - wszystko - od mebli po ubrania. Jednak to jego, nie nasza zabawa.  :bejzbol :rotfl2 :icon_mrgreen

Baigos

  • Gość
Odp: Jak spędzacie czas z królikiem?
« Odpowiedź #97 dnia: Kwiecień 10, 2011, 23:19:38 pm »
Ja z moim Luckiem gramy w piłkę

Asica

  • Gość
Odp: Jak spędzacie czas z królikiem?
« Odpowiedź #98 dnia: Kwiecień 22, 2011, 09:17:39 am »
Misiek jest mało aktywny. Za to uwielbia głaski, ale nigdy o nie nie poprosi. Nie wiem czemu, nie potrafi? Więc to zawsze ja kładę się koło niego i zaczynam go głaskać, a on nie odmówi : ) Mamy jedną ulubioną zabawę w berka : D Najpierw ja na czworaka go gonię, a że on jest szybszy to daje się złapać (po prostu czeka, aż się do nie go doczołgam) wtedy ja go miziam i ja zaczynam uciekać, a on mnie goni i  znów role się odwracają : ) Czasami też rozsypuję kredki na dywanie to je układa, przenosi i rozrzuca po swojemu, podobnie z kapciami : )
Chciałabym zachęcać Kicaka do zabawy, tak jak wy, za pomocą smakołyków, ale mój królik to żaden żarłok i łakomczuch, raczej sam ustanawia sobie dietę. Jak mu dam coś do jedzenia poza jego klatką to nie zje! Je i załatwia się tylko w klatce (no chyba że bobki zdarza mu się zrobić na dywanie, ale sika tylko w klatce) co to tego to się akurat cieszę, jeden problem z głowy : D

Offline jasminne2

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 57
  • Płeć: Kobieta
  • Emi (Niunia)
Odp: Jak spędzacie czas z królikiem?
« Odpowiedź #99 dnia: Kwiecień 22, 2011, 18:58:33 pm »
Moja Niunia to taki typowy przytulak  :) strasznie lubi głaskanie i inne tym podobne pieszczoty  :icon_mrgreen Najczęściej ja kładę się na podłodze na brzuchu a ona bawi się wtedy albo w masażystę albo fryzjera  :bunny: :bunny: