Autor Wątek: Zoo Botanica 2009, Wrocław, 28-30 sierpnia  (Przeczytany 7911 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline tajniak

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1310
Zoo Botanica 2009, Wrocław, 28-30 sierpnia
« dnia: Lipiec 18, 2009, 17:10:24 pm »
Dla odwiedzających
[/size]
Nazwa Imprezy: VIII Targi i Wystawa Zoologiczno-Botaniczna "ZOO-BOTANICA 2009"
Data Imprezy: 28 – 30 sierpnia 2009 r.
Miejsce: Hala Stulecia (dawniej Ludowa) ul. Wystawowa 1, Wrocław (dojazd Zumi.pl)
GODZINY OTWARCIA: 10:00 – 18:00
CENA BILETU:
  • bilet normalny - 12 zł
  • bilet ulgowy (dla dzieci, młodzieży szkolnej i studentów) – 8 zł
  • bilet grupowy (tylko w piątek i tylko dla szkół, min. 12 osób) – 6 zł
Planowane atrakcje na stoisku: półtorametrowy i dwumetrowy pluszowy królik :); sprzedaż ekologicznych torb z logiem królika adopcyjnego oraz bezpłatne konsultacje lekarza weterynarii, Alicji Spodenkiewicz, w niedzielę godz. 10-14.
Wykład pt. "Prawo, zwierzęta a rynek zoologiczny: Gdzie znajdę akty prawne obowiązujące w Polsce? Jak korzystać z polskich i europejskich baz danych? Które ustawy są istotne?", który poprowadzi, w piątek od godz. 13 do 14, Iwona Kossowska. Wykład odbędzie się w sali konferencyjnej nr 15.
Ważne strony:Ogłoszenie na stronie głównej SPK[/b]
Kompleks i okolice Hali Stulecia
[/size]
W okół Hali Stulecia znajduje się wiele miejsc i rzeczy wartych zobaczenia: sama Hala (światowe dziedzictwo kulturowe UNESCO), Iglica, fontanna multimedialna (program pokazów), Ogród Japoński, Park Szczytnicki, Pawilon Czterech Kopuł, Pergola i Zoo. :) Te wszystkie rzeczy można dostrzec na mapce dojazdowej z zumi.pl. W razie czego, mogę pomóc w odnalezieniu tych miejsc/rzeczy. :)
Kliknij, aby zajrzeć do działu "Dla odwiedzających" na stronie Hali, gdzie znajdziesz także plan kompleksu i krótki opis ww. rzeczy/miejsc.

Dla chętnych do pomocy
[/size]
Jestem organizatorem stoiska na Zoo Botanica (formalnie nawet ;) ). Potrzebujemy ludzi do zorganizowania tego przedsięwzięcia (dobra ilość to ok. 10). Czekam na zgłoszenia. Każda nawet najbardziej zajęta para rąk się przyda. Szczególnie zależy mi na osobach, które pomagały w zeszłym roku. Prosiłbym tylko o jak najszybsze zgłaszanie się - ułatwi mi to pracę, planowanie oraz zaoszczędzicie dużo moich nerwów, które rok temu traciłem kilka tygodni przed. ;) Mam deklarację już od 6 osób, że będą uczestniczyły w targach, w tym od Iwony Kossowskiej - prezes SPK. :) Organizator zapewni nam wszystkie wygody na miejscu ;) - krzesła, stoły, światło, prąd. Wszelkie inne rzeczy zapewniam ja.

Jak to wygląda? Obowiązki wasze będą ograniczały się do pilnowania stoiska i udzielania informacji osobom zainteresowanym. Jak najwcześniej się da (kilka-kilkanaście dni przed), ustalam grafik godzin, oczywiście uzgadniając z wami terminy. W ustalonym dniu i godzinie spotykamy się przed Halą, wcześniej kontaktując się telefonicznie. Wolontariusz dostaje plakietkę i wchodzi ze mną do środka, gdzie pokazuję mu nasze stoisko. Po wykonaniu swojej pracy dostaje się torbę i jest się wolnym. :) Oczywiście można pozostać na terenie targów. :) Ogólnie praca mało wyczerpująca, ale też nie nużąca. ;)

Pytania proszę zadawać w tym temacie. Jestem otwarty na wszelkie propozycje, a także odpowiem na frapujące was pytania. :)
Zgłoszenia proszę przesyłać mi na PW.
Dla każdej osoby, która zgłosi się do pomocy przy stoisku, będą darmowe wejściówki oraz nasza torba!

Zeszłoroczny temat o Zoo Botanice 2008: http://forum.kroliki.net/topics7/4222.htm#49186
PS Ostrzegam, że treść tego tematu będzie się dynamicznie zmieniała. :)

anix1234

  • Gość
Zoo Botanica 2009, Wrocław, 28-30 sierpnia
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 18, 2009, 17:15:58 pm »
:wow  Gratulacje , teraz troche więcej ludzików się o SPK dowie  xDe  :jupi

Offline tajniak

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1310
Zoo Botanica 2009, Wrocław, 28-30 sierpnia
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 21, 2009, 10:14:33 am »
Mam pytanie do was: jakie jeszcze atrakcje moglibyśmy zorganizować na stoisku? Proszę o burzę mózgów :)

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Zoo Botanica 2009, Wrocław, 28-30 sierpnia
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 27, 2009, 01:56:50 am »
mój drogi, chyba sami sobie weźmiemy te torby, będą nam się należały za 3 dni siedzenia po 8 godzin na stoisku :)

Offline tajniak

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1310
Zoo Botanica 2009, Wrocław, 28-30 sierpnia
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 27, 2009, 09:36:26 am »
O ile mi wiadomo to ja będę siedział tam jak dureń codziennie po 8h, a nie ty. :>

Balb

  • Gość
Zoo Botanica 2009, Wrocław, 28-30 sierpnia
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 27, 2009, 10:13:59 am »
Tajniak nie bedziesz siedzial jak duren, na pewno czas szybko zleci.
Ja bardzo chetnie bym posiedziala, uwielbiam takie imprezy mam tylko problem teczniczny... mieszkam 1300 km od Wroclawia :)

Offline tajniak

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1310
Zoo Botanica 2009, Wrocław, 28-30 sierpnia
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 27, 2009, 11:01:36 am »
Balb, ja to wiem, już raz robiłem taką imprezę. :)

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Zoo Botanica 2009, Wrocław, 28-30 sierpnia
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 27, 2009, 11:45:04 am »
coraz bardziej te targi mnie intrygują, na planie stoisk zauważyłam nawet "boksy dla koni".

Tam będą konie czy co? :)

Offline tajniak

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1310
Zoo Botanica 2009, Wrocław, 28-30 sierpnia
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 27, 2009, 12:43:04 pm »
Rok temu były.

nuka

  • Gość
Zoo Botanica 2009, Wrocław, 28-30 sierpnia
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 27, 2009, 19:46:02 pm »
Cytat: "tajniak"
PS Ostrzegam, że treść tego temu będzie się dynamicznie zmieniała.  
?

Offline tajniak

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1310
Zoo Botanica 2009, Wrocław, 28-30 sierpnia
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 27, 2009, 21:40:05 pm »
nuka, po prostu temat na okrągło się zmienia :)

[ Dodano: Czw Sie 27, 2009 10:42 pm ]
No dobra to do zobaczenia jutro. ;)

[ Dodano: Pią Sie 28, 2009 7:59 pm ]
Pierwsze 5h targów minęło expresowo. :P Rozkładaliśmy stoisko i podczas wynoszenia rzeczy z auta, drzwiczki same się zamknęły i kluczyki zatrzasnęły się Iwonie w środku na tylnym siedzeniu. O całej sprawie wiedzą już całe targi (razem z wystawcami), bo spora grupa osób zaangażowała się do włamywania się do samochodu. :lol Dopiero ślusarz otworzył zamek w ciągu 1 min. Od 13 do 14 Iwona poprowadziła wykład. W międzyczasie dużo dzieci fotografowało się z naszymi królikami. :) Obwiesiliśmy także plakatami SPK stoisko, gdzie są żywe króliki, oraz koło uroczej świni (krzyżówki dzika ze świnią wietnamską) daliśmy ulotkę "Jedne kochasz, drugie zjadasz. Dlaczego?". Dodam jeszcze, że mamy profesjonalne stoisko - prezentacja z muzyką, plakaty, wykład. :)  No to cóż zapraszamy jutro i pojutrze. :)

nuka

  • Gość
Zoo Botanica 2009, Wrocław, 28-30 sierpnia
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 28, 2009, 22:54:21 pm »
Ja nie dojadę, jednak odlełość jest znaczna :)
Ale fotki chętnie obejrzę i przeczytam relację ze wszystkich dni targów