Autor Wątek: Cześć =).  (Przeczytany 18016 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Truffle

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1045
  • Płeć: Kobieta
  • 진기씨,사랑해~
    • dA
Cześć =).
« Odpowiedź #40 dnia: Lipiec 19, 2009, 18:38:01 pm »
pośrednik adopcyjny decyduje do kogo trafi królik, przeglądając formularze adopcyjne :)
Haikus are stupid
I cannot write them at all
Deal with it, retard.

Shaiya

  • Gość
Cześć =).
« Odpowiedź #41 dnia: Lipiec 19, 2009, 18:39:19 pm »
Masz, bo e-mail to tylko pierwszy maleńki kroczek. Jak pójdzie dobrze to jutro wypełniam formularz. Mamie sie Liska podoba, a to jest krok. Za wyrozumiałość dziękuję.

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Cześć =).
« Odpowiedź #42 dnia: Lipiec 19, 2009, 19:08:48 pm »
Megan, nic jeszcze nie jest stracone.
To, że Shayia wypełniła formularz nie oznacza, że spełnia wszystkie kryteria co do adopcji.
Jak ktoś powiedział wcześniej, wszystko zależy od pośrednika adopcyjnego, bo to on ma weryfikować wszystkie zgłoszenia.

Tylko spokojnie dziewczyny! Nie tak nerwowo!
To nie jest wyścig o puchar!  :/ Liska to kochane stworzonko, które potrzebuje dużej dawki miłości i poczucia bezpieczeństwa, którego nie zaznała u poprzedniego właściciela.

Shaiya

  • Gość
Cześć =).
« Odpowiedź #43 dnia: Lipiec 20, 2009, 09:52:31 am »
Ja tego nie traktuje jak wyścig, chociaż wiem, że wygląda to tak jak bym traktowała...  :zdenerwowany Formularz wysyłam prawdopodobnie jutro, albo po jutrze bo nie mam dostępu do drukarki. A teraz możemy skończyć temat? Tylko niepotrzebna afera na forum. Za uprzykrzanie Wam życia, przepraszam.

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Cześć =).
« Odpowiedź #44 dnia: Lipiec 20, 2009, 10:10:02 am »
Cytat: "Shaiya"
Formularz wysyłam prawdopodobnie jutro, albo po jutrze bo nie mam dostępu do drukarki.

Drukarka nie jest do niczego potrzebna.
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Shaiya

  • Gość
Cześć =).
« Odpowiedź #45 dnia: Lipiec 20, 2009, 10:11:30 am »
Właśnie wiem. Ktoś podsunął błędne informacje ;)

Aneczka

  • Gość
Cześć =).
« Odpowiedź #46 dnia: Lipiec 24, 2009, 17:28:56 pm »
Na forum sa trzy osoby, które starają się o Liskę. To nic nadzwyczajnego. O część królików stara się jeszcze większa ilośc osób. Nie koniecznie musza być z forum związane. Króliczka dostaje ten, kto najbardziej się nadaje na podstawie rozmów, wizyty pośrednika, formularza.
Poza tym to nie jest fajne zachowanie, kłócenie się o tego jednego królaska, inne sa tak samo wspaniałe i zasługują na dom. To naprawdę najmniej istotne, czy adoptujecie Liskę czy jakiegokolwiek innego oczekującego królaska, a jeżeli to ma znaczenie pierwszorzędne, w takim razie nie postępujecie odpowiedzialnie i adopcja to jedynie kaprys pt. "chce królika tego, nie innego", a na tej zasadzie, na pewno żadna z was go nie dostanie.
Pogrzebcie na forum, np Poziomek, też chciało go kilka osób, ale zamiast się kłócić, życzyły sobie szczęścia w adopcji, myślały o dobru królika, nie traktowały go przedmiotowo

Offline Truffle

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1045
  • Płeć: Kobieta
  • 진기씨,사랑해~
    • dA
Cześć =).
« Odpowiedź #47 dnia: Lipiec 24, 2009, 18:02:36 pm »
Cytat: "Aneczka"
Pogrzebcie na forum, np Poziomek, też chciało go kilka osób, ale zamiast się kłócić, życzyły sobie szczęścia w adopcji, myślały o dobru królika, nie traktowały go przedmiotowo


ee... hehe ^^'

dokładnie, nie wydaje mi się, żebym się z kimś o niego biła, wykłócała czy coś :) na początku mój chłopak się nie zgadzał, nie mieliśmy załatwionego mieszkania, itd. więc stwierdziłam, że owszem, poziomek jest śliczny, ale zawsze mogę adoptować jakiegoś innego uszaka jak już będę mogła mu dać dobry dom, a nie dom w kartonie ukrytym pod łóżkiem ;)
Haikus are stupid
I cannot write them at all
Deal with it, retard.

Aneczka

  • Gość
Cześć =).
« Odpowiedź #48 dnia: Lipiec 24, 2009, 18:18:52 pm »
Truffle, no, oczywiście pomijam tu sytuację, w której chciałaś mi UKRAŚĆ Bulionika :DD

Offline Truffle

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1045
  • Płeć: Kobieta
  • 진기씨,사랑해~
    • dA
Cześć =).
« Odpowiedź #49 dnia: Lipiec 24, 2009, 19:56:52 pm »
hahaha, ale nie rzuciłam się na ciebie z zębami i pazurami :D poza tym tak tylko powiedziałam ;) zabrałaś go po kwadransie od pojawienia się na stronie adopcyjnej :D
Haikus are stupid
I cannot write them at all
Deal with it, retard.

Aneczka

  • Gość
Cześć =).
« Odpowiedź #50 dnia: Lipiec 24, 2009, 20:20:33 pm »
Truffle, no, ale czekał na mnie prawie dwa miesiące. A po kwadrnsie na adopcyjnej, to zapragnął go mój mąż:) Jak byś wzięła Buliona, to też bym Cię nie szukała z cyjankiem....

Offline Truffle

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1045
  • Płeć: Kobieta
  • 진기씨,사랑해~
    • dA
Cześć =).
« Odpowiedź #51 dnia: Lipiec 24, 2009, 21:31:14 pm »
Cytat: "Aneczka"
Jak byś wzięła Buliona, to też bym Cię nie szukała z cyjankiem....


uff, mogę spać spokojnie  :rotfl2  :co_jest
Haikus are stupid
I cannot write them at all
Deal with it, retard.