Autor Wątek: Co zrobic?  (Przeczytany 11762 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline n-monika

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1175
  • Płeć: Kobieta
    • http://www.miniaturkabeztajemnic.com
Co zrobic?
« Odpowiedź #40 dnia: Lipiec 22, 2009, 10:57:12 am »
Ja nie chce nikogo obrażać ale jak widzę/słyszę, ze kogoś śmieszą takie sytuacje to mam ochotę po prostu taka osobę rozszarpać. Sprawa nadaje się do zgłoszenia,. Karcia łamiesz ustawę o ochronie zwierząt. Masz zasrany obowiązek udzielić królikowi pomocy w chorobie. Więc albo stan na wysokości zadania albo przekaz malucha ludziom którzy będą potrafili się nim zając i udzielić im pomocy.
Zmieniła świat na lepszy, i odeszła...

Tolinka

  • Gość
Co zrobic?
« Odpowiedź #41 dnia: Lipiec 22, 2009, 11:02:27 am »
n-monika, zgadzam sie z toba w 100%,tylko nie wiadomo czy ona klamala z ta martwica ogonka i zmyslila to wszystko,czy faktycznie to jest prawda a dziewczyna robi sobie z tego zabawe,a krolis potzebuje pomocy lekarza.Nie mozna z tym czegos zrobic?

kasiagio

  • Gość
Co zrobic?
« Odpowiedź #42 dnia: Lipiec 22, 2009, 11:38:31 am »
Dziewczyny , najgorsze jest to że my tu tak piszemy a już minęło trochę dni i  ona nic nie pisze co i jak z małym i czy była u innego weta , czy podała leki  :(  mam nadzieję że czyta to co piszemy i podejmie odpowiednie kroki , oby tylko nie było za późno !!

A potem się dziwić , że wychodzi jakaś kłótnia na forum , przecież takich rzeczy czytać nie można , każdy normalny człowiek by się zdenerwował i nawtykał  "człowiekowi" z takim  zachowaniem  :bejzbol

Offline Tocha

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5626
  • Płeć: Kobieta
  • Tam dom Twój gdzie królik Twój... I bobki jego ;)
Co zrobic?
« Odpowiedź #43 dnia: Lipiec 22, 2009, 11:42:47 am »
Ja tez mam nadzieje, ze to kolejna dziewczynka z bujna wyobraznia... Brak slow po prostu...

Offline n-monika

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1175
  • Płeć: Kobieta
    • http://www.miniaturkabeztajemnic.com
Co zrobic?
« Odpowiedź #44 dnia: Lipiec 22, 2009, 11:53:23 am »
najlepiej to by było po prostu zabrać tego malucha.  Administrator forum możne namierzyć dane komputera Karci. Takim osobom zawsze się wydaje że w internecie są nieuchwytne. Przy przejawach łamania praw zwierząt każdy zwykły obywatel ma możliwość zgłoszenia sprawy do prokuratury. Nie wiem jak na temat Karci wypowiada się kucharz. Najgorsze jest to, że nawet jeśli ona napisze, że już jest lepiej i że podaje maluchowi leki to tak naprawdę wcale nie wiemy czy tak jest naprawdę.
Zmieniła świat na lepszy, i odeszła...

Tolinka

  • Gość
Co zrobic?
« Odpowiedź #45 dnia: Lipiec 22, 2009, 12:08:12 pm »
Dokladnie oby z maluchem bylo wszystko wporzadku i moze wcale nic nie jest z krolisiem.Ja to bym takiej osobie jak ona nawet rybki nie powierzyla a co dopiero zwierzaka.

Karcia

  • Gość
Co zrobic?
« Odpowiedź #46 dnia: Lipiec 22, 2009, 12:27:39 pm »
Nie musicie mnie obrazac a tego emotikonka to moj brat wstawil (on ma 4 lata) :P A nie pisalam dlatego bo bylam u innego weta ktory dla maluszkowi antybiotyk:] i kazal przyjsc za tydzien: :PP  a i jeszcze kupilam mu nowa klatke czy 120cm taka jak kupilam wystrczy?

[ Dodano: Sro Lip 22, 2009 12:30 pm ]
I wcale mnie to nie smieszy jak juz powtarzalam moj brat przez przypadek wstawil tego emotikona:( I bardzo wszystkim dziekuje za rady! Moj krolis ma sie juz lepiej!

kasiagio

  • Gość
Co zrobic?
« Odpowiedź #47 dnia: Lipiec 22, 2009, 12:40:01 pm »
Karcia,  no wreszcie  , odpisałaś , wiesz nikt Cię tu nie obraża , my po prostu martwimy sie o losy zwierzaków , bo niestety było już Tu parę osób nieodpowiedzialnych !!
Cieszę się że posłuchałaś naszych rad i zmieniłaś Weta !! Następnym razem jednak sprawdzaj co Twój braciszek robi , bo właśnie masz na to dowód , że może się zrobić zamieszanie !!
Głaski dla króliczka i niech szybko wraca do zdrowia !!  :bukiet

Offline jpuasz

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2034
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Łódź
  • Moje króliki: Pusiek i Kulka
  • Za TM: Liska
Co zrobic?
« Odpowiedź #48 dnia: Lipiec 22, 2009, 23:47:12 pm »
Cytat: "Karcia"
A nie pisalam dlatego bo bylam u innego weta ktory dla maluszkowi antybiotyk:] i kazal przyjsc za tydzien: :PP


I jaka diagnoza? co powiedział wet? No a klatka 120 cm jest w zupełności wystarczająca :)



Liska była z nami 4 lata, 6 miesięcy, 3 tygodnie i 5 dni (od 01.09.2009 do 27.03.2014)